Honor 9 Warszawa tanioOlśniewający wygląd

Obudowa w Honor 9 zachwyci Cię swoim wykończeniem 3D w szykownych kolorach. Krzywa wykończenia uzyskana dzięki procesowi wygięcia cieplnego i udoskonalona tekstura nano sprawiają, że Honor 9 olśniewa swoim blaskiem. Każda warstwa szkła jest przygotowywana z ogromną precyzją i testowana według najwyższych standardów. To właśnie dzięki tej dokładności, Honor 9 może szczycić się swoim wyjątkowym wyglądem i zaawansowaną technologią. Honor 9 zyskał nowy, mroźny odcień szarości, inspirowany spokojnym, a jednocześnie imponującym pięknem lodowca. Mieniące się w nim światło robi powalające wrażenie. Skrupulatnie wykonana szklana obudowa 3D idealnie komponuje się z metalicznym, piaskowanym wykończeniem. Honor 9 jest jednoczenie wygodny w ręku i zachwycający.

Honor 9 tanio Warszawa tanio

Moc dwóch obiektywów nowa jakość obrazu

Podwójny aparat w Honor 9 potrafi uchwycić świat w niewiarygodnie wysokiej rozdzielczości i żywych kolorach. Umożliwia to połączenie monochromatycznego obiektywu 20 Mpix i obiektywu RGB 12 Mpix. Niech noc nie będzie Ci straszna. Innowacyjna technologia łączenia pikseli ze zdwojoną siłą wychwytuje jasność w warunkach słabego oświetlenia, a Ty wykonasz wyraźne zdjęcia niezależnie od pory dnia lub nocy. Uchwyć każdy detal dzięki podwójnemu zoomowi w aparacie Honor 9.
Twoje ujęcia nabierają życia dzięki funkcji zdjęć w ruchu. Za każdym razem kiedy robisz zdjęcie, Honor 9 wykonuje 2-sekundowe wideo dając Ci pogląd tego, co stało się chwilę wcześniej i później. Z nowymi możliwościami w programie do edycji Quik, w kilku kliknięciach przerobisz swoje wideo w dzieło sztuki gotowe do dzielenia ze znajomymi.

Wyświetlacz: IPS TFT, 5.15”, 1080 x 1920 px
Bateria: 3200 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 7.0 Nougat
Procesor: HiSilicon Kirin 960 (2.4 GHz x 8 rdzeni)
Aparat: 23 Mpx + 12Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, Szybkie ładowanie, USB Typ-C

Marzenie audiofila

Zanurz się w głębi dźwięku kiedy i gdzie tylko chcesz. Technologia Huawei Histen 3D nadaje Honor 9 żywe brzmienie. Dzięki innowacyjnej technologii szerokiego pola dźwięku 3D, w swoich słuchawkach będziesz cieszyć się wirtualnym brzmieniem surround w trzech różnych trybach: bliskim, przednim i szerokim. Ciesz się autentycznymi doznaniami fonicznymi dzięki uwydatnieniu charakterystyki różnych styli muzycznych. Nad jakością dźwięku w Honor 9 pracował z nami laureat nagrody Grammy Rainer Mailler. Do optymalizacji jakości dźwięku Honor 9 stworzono Honor Purity equalizer. Pozwala to odtwarzać dźwięk HD z wyjątkową przejrzystoscią, kryształowo czystymi wysokimi częstotliwościami i silnym basem, który jednak nie przytłacza muzyki.

Honor 9 Warszawa tanio

Nic Cię nie powstrzyma

Honor 9 to maszyna o niezwykłej wydajności. Dzięki procesorowi Kirin 960, Honor 9 jest o 18% mocniejszy i 180% efektywniejszy w renderowaniu grafiki, co zapewnia Ci szybkie i długotrwałe działanie telefonu. Ujarzmij moc sztucznej inteligencji z EMUI 5.1, która zabezpiecza i alokuje odpowiednie zasoby pamięci i mocy na podstawie Twoich zwyczajów w użytkowaniu telefonu, eliminując przyczyny zwolnień systemu i zwiększając szybkość działania o 20%. Również gry działają płynniej i szybciej na Honorze 9 dzięki systemowi Game Performance Cruise, który redukuje zużycie energii, wydłuża czas grania i utrzymuje wydajność działania systemu w długim czasie.

Obraz jak żywy

Wszystko wygląda lepiej na Honor 9, a to dzięki 5.15-calowemu ekranowi Full HD i 428 PPI, które zapewniają rzeczywiste kolory i poziom saturacji do 96%. Czy to w pełnym słońcu, czy w nocy, tryb ochrony oczu sprawia, że widoczność na Twoim ekranie jest wyjątkowo dobra.

Honor 9 Warszawa tanio

Moc, która nie przemija

Bateria o pojemności 3200 mAh w połączeniu z metodą zarządzania energią SmartPower 5.0, nadają dłuższe życie Twojemu smartfonowi. Technologia SuperCharge pozwoli Ci natomiast naładować baterię od 0 do poziomu 40% w zaledwie pół godziny!

Honor 9
Call Now Button