HTC 10 Warszawa Arkadia telefony tanio

Wyrzeźbiony światłem

Poznaj HTC 10. Stworzony z pasją. Korzystaj z pełnej kontroli i niezrównanej wydajności. Ponadto masz do dyspozycji innowacje, takie jak pierwszy na świecie podwójny system optycznej stabilizacji obrazu, który zapewnia zdjęcia o profesjonalnej jakości z obu aparatów, a także 24-bitowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Redefiniujemy pojęcie flagowego telefonu. Efekt Cię zachwyci.

Dopracowany do perfekcji

Detale to nasza pasja, dlatego HTC 10 jest tak wyjątkowy. Zobacz, jak płynnie szklany ekran przechodzi w metalową obudowę. Wypróbuj nasze udoskonalone głośniki, które nie tylko wyglądają bardziej elegancko, ale także lepiej brzmią. Poprawiony przycisk zasilania robi dokładnie to, co chcesz.

Wytrzymała konstrukcja służy przez lata

HTC 10 został poddany bezlitosnym testom i zaprojektowany tak, by był odporny na codzienne uderzenia, wstrząsy i zarysowania. Testowaliśmy go przez 168 godzin w ekstremalnych temperaturach: od -20°C 60°C, przeszedł też ponad 10 000 testów upadku, zarysowań i korozyjnych. Nie daliśmy mu spokoju, aż spełnił nasze oczekiwania dotyczące jakości.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.2”
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 200 GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 6.0
Procesor: 2,2 Ghz, 4 rdzeni
Aparat: 12 Mpx
Drugi aparat: 5 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Pierwszy na świecie podwójny system optycznej stabilizacji obrazu

HTC 10 jako pierwszy na świecie oferuje system optycznej stabilizacji obrazu w obu aparatach. Dzięki temu możesz robić jasne, ostre, wyraźne zdjęcia obydwoma aparatami. Wyposażenie aż dwóch aparatów w system optycznej stabilizacji obrazu było nie lada wyzwaniem, ale efekt wynagradza nasz trud.

Mistrz ciemności

Wymarzone kadry już nie muszą czekać na idealną pogodę. Aparat główny HTC 10 zapewnia do 136% światła więcej w każdym ujęciu, dzięki wykorzystaniu czujnika UltraPixel nowej generacji w połączeniu z systemem optycznej stabilizacji obrazu i obiektywem ƒ/1,8. 12 milionów ultrapikseli (1,55 μm na ultrapiksel) gwarantuje doskonałe, jasne zdjęcia o wysokiej rozdzielczości nawet przy słabym świetle.

HTC 10 Warszawa Arkadia telefony tanio

Jeszcze lepsze autoportrety

Przedni aparat HTC 10 w niczym nie ustępuje głównemu. Jest wyposażony w czujnik dużych pikseli, obiektyw ƒ/1,8 oraz ekranową lampę błyskową umożliwiające robienie wyraźniejszych, jaśniejszych zdjęć. Szerokokątny obiektyw pozwoli uchwycić więcej przyjaciół i więcej radości. I jako pierwszy na świecie ma system optycznej stabilizacji obrazu w przednim aparacie, zapewniając idealne autoportrety.

Ścisła światowa czołówka potwierdzona certyfikatem

HTC 10 zdobył ocenę 88 DxOMark za jakość aparatu. To jedna z najwyższych ocen przyznanych aparatom w smartfonach dostępnych obecnie na rynku*. Sukces zawdzięczamy dziesiątkom tysięcy godzin pracy nad udoskonalaniem funkcji zdjęć i filmów. Bo sprzęt to dopiero początek. Trzeba do niego dodać mnóstwo inteligentnych rozwiązań.

Perfekcyjnie uwiecznione wspomnienia

Realistycznym obrazom towarzyszy równie realistyczny dźwięk. HTC 10 to kompilacja perfekcyjnego obrazu wideo 4K z 24-bitowym systemem nagrywania dźwięku stereo z najwyższej półki. Ten smartfon rejestruje do 256 razy więcej szczegółów w podwójnym zakresie częstotliwości. Możesz nagrać smartfonem wyjątkowy koncert, a potem przeżyć to jeszcze raz i jeszcze raz — jak na żywo

Ostre zdjęcia w mgnieniu oka

Nie przegap żadnej chwili. Aparat w HTC 10 pomoże Ci nie przegapić żadnej ważnej chwili; do zrobienia zdjęcia wystarczy 0,6 sekundy. Laserowy autofocus drugiej generacji umożliwia błyskawiczne robienie ostrych zdjęć. Wypróbuj superszybki tryb serii, aby uchwycić szalone chwile na wakacjach.

Każdy może zostać mistrzem fotografii

Aparat HTC 10 został poddany gruntownej przebudowie pod kątem maksymalnej intuicyjności obsługi. Teraz do zrobienia idealnego zdjęcia wystarczy naciśnięcie przycisku. Wszystkie ustawienia są w zasięgu palców, więc możesz je bez problemu dostosowywać jak chcesz. Łatwiejsza obsługa nie oznacza mniejszych możliwości. Tryb Pro oferuje zaawansowane opcje dla zawodowców, w tym format RAW.

Stworzone z myślą o audiofilach

W smartfonie HTC najważniejszy jest dźwięk. Jest to jeden z nielicznych telefonów z certyfikatem dźwięku Hi-Res. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania, aby usłyszeć prawdziwą symfonię dźwięków o wysokiej rozdzielczości z naszego 24-bitowego DAC i nowego wzmacniacza słuchawkowego.

Nowa jakość głośników w smartfonie

Dźwięk w HTC 10 brzmi tak dobrze, że specjalnie dla niego zaprojektowaliśmy od nowa nasze głośniki. Nowe głośniki z serii HTC BoomSound™ Hi-Fi mają tę samą konstrukcję z rozdzielonymi głośnikami wysokotonowymi i wooferem co najlepsze systemy audio na rynku. Każdy głośnik ma własny wzmacniacz, dzięki czemu muzyka z telefonu brzmi jak nigdy wcześniej.

Jakość dźwięku, która Cię poruszy

Doskonały dźwięk zasługuje na doskonałe słuchawki. To ostatnia bariera między telefonem a Twoimi uszami. Dlatego teraz udostępniamy nasze najlepsze słuchawki oferowane razem z telefonem. Te certyfikowane słuchawki Hi-Res są wyposażone w membranę 8 µm wykonaną z cienkiego polimeru używanego w branży kosmicznej i powiększone o 70% głośniki, które wzbogacają dźwięk na dwa razy szerszym zakresie częstotliwości.

HTC 10 Warszawa Arkadia telefony tanio

Dostrojone do Twoich uszu

Każdy słyszy inaczej. Dlatego HTC 10 oferuje system Personal Audio Profile, który dynamicznie mierzy indywidualne parametry słuchu i dostosowuje do nich częstotliwość, dzięki czemu możesz usłyszeć muzykę tak, jak nagrali ją jej autorzy.

Dotyk idealny

Już od pierwszego dotyku HTC 10 działa jak marzenie. Ekran reaguje o 50% szybciej i precyzyjnie rejestruje nawet najdrobniejsze ruchy palców. Aplikacje uruchamiają się dwa razy szybciej dzięki algorytmowi automatycznej optymalizacji.

Bezpieczeństwo w zasięgu ręki

HTC 10 jest wyposażony w skaner odcisków palców, który chroni Twoje dane i pozwala odblokować telefon za jednym dotknięciem w 0,2 sekundy. Czujnik rozpoznaje linie papilarne z niemal każdego kąta i pozycji. Z czasem inteligentny algorytm uczy się rozpoznawać je jeszcze szybciej i skuteczniej.

Najlepsze wnętrze w swojej klasie

HTC 10 ma najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon zapewniający najwyższą wydajność. Oprócz tego obsługa 4G LTE zapewnia błyskawiczną łączność i bezproblemowy roaming w większej liczbie krajów. Wyświetlacz 2K LCD nowej generacji jest o 30% bardziej kolorowy i specjalnie dostosowany do standardów kolorów kinowych, żeby filmy wyglądały tak, jak widział je reżyser.

Większa wydajność

Zadbaj o swój telefon dzięki funkcji Boost+. Możesz dynamicznie przydzielać zasoby zależnie od potrzeb. Przechodzenie między aplikacjami jest sprawniejsze, a bateria starcza na dłużej, bo aplikacje działające w tle zużywają mniej zasobów. Niektóre gry mogą też działać lepiej i zużywać mniej baterii.

HTC 10 Warszawa Arkadia telefony tanio

Więcej możliwości personalizacji

Nowy układ Freestyle smartfona HTC to nieograniczone możliwości aranżacji elementów na ekranie. Przeciągaj ikony, nalepki i widżety, gdzie chcesz. Możesz je układać warstwowo, grupować i nie tylko. Możesz nawet powiązać nalepki z aplikacjami i całkowicie zrezygnować z ikon na ekranie. To Twoja osobista przestrzeń — korzystaj z niej, jak chcesz.

W 100% Twój

HTC 10 jest wyposażony w najnowszą wersję aplikacji HTC Themes, dając Ci dostęp do tysięcy profesjonalnych motywów; każdy z unikalnymi ikonami, tłem, dźwiękami itd. Możesz błyskawicznie stworzyć własny motyw na podstawie fotografii, a nawet dowolnie łączyć i dopasowywać elementy, tak aby wyrazić swój niepowtarzalny styl.

Zużywa mniej zasobów

Przejmij kontrolę nad swoim telefonem. HTC 10 został w całości przeprojektowany, tak aby zapewnić płynniejsze, lżejsze działanie przy mniejszym zużyciu pamięci. Ponadto ograniczyliśmy zduplikowane aplikacje i zbędne oprogramowanie. HTC 10 ma mniej preinstalowanych aplikacji. Wybraliśmy tylko te najlepsze Google i HTC, aby dać Ci jak najwięcej miejsca i pamięci.

Odzyskaj kontrolę

Boost+ zapewnia lepszą kontrolę nad telefonem. Funkcja App Lock zapewnia zupełnie nowy poziom zabezpieczeń, umożliwiając łatwe blokowanie wybranych aplikacji. App Manager pokaże Ci, co zużywa najwięcej zasobów i zaproponuje pomoc w zarządzaniu aplikacjami. A kiedy aplikacja przestanie działać, natychmiast ją naprawi.

HTC 10 Warszawa Arkadia telefony tanio

Nawet 2 dni pracy baterii

Teraz możesz mieć telefon, który nadąży za Twoimi potrzebami. Starannie zaprojektowaliśmy wszystkie elementy HTC 10 pod kątem wydłużenia eksploatacji baterii — w przypadku normalnego użytkowania wytrzyma 2 dni bez ładowania. To wystarczy, żeby załatwić wszystkie sprawy i bez obaw zrelaksować się przy rozrywce. Dzięki systemowi PowerBotics, który zwiększa wydajność podzespołów i oprogramowania, uzyskaliśmy wydłużenie czasu pracy baterii o nawet 30%.

Zestaw zawiera ładowarkę Quicker Charger

Ładuj szybciej. Do opakowania sprzedażowego każdego HTC 10 dołączamy nienagrzewającą się ładowarkę z funkcją Quick Charge 3.0, która umożliwia naładowanie do 50% baterii w zaledwie 30 minut*. To wystarczy na cały dzień.

HTC 10
Call Now Button