htc one 9m lublin plaza kom tanio

Twoje życie jest wyjątkowe. Żyj stylowo.

Olśniewające wzornictwo i najwyższej klasy oprogramowanie: Oprogramowanie umożliwiające zaawansowaną personalizację. HTC SenseTM Home Widget rekomenduje aplikacje w zależności od miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Olśniewająca, dwubarwna obudowa z metalu.

Przyciągaj spojrzenia

Dwubarwna, metalowa obudowa, ergonomiczny kształt z zaokrąglonymi krawędziami, sprawia, że telefon idealnie leży w dłoni. HTC One M9 został zaprojektowany zgodnie z uznanym na całym świecie wzornictwem HTC.

Wyświetlacz: Super LCD, 5”
Bateria: 2840 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: 128 GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 5.0
Procesor: 2 Ghz, 8 rdzeni
Aparat: 20 Mpx
Drugi aparat: 4 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Najbardziej spersonalizowany smartfon

Czas na Twój ruch. W HTC One M9 znajdziesz mnóstwo funkcji, które możesz dopasować do siebie. Wbudowana aplikacja Motywy pozwala zmienić wygląd telefonu, dopasowując go np. do ulubionego zdjęcia, grafiki lub twojego ubioru. Masz wpływ na wszystko: od kształtu i rozmiaru ikon, poprzez dźwięk dzwonka, aż po tapetę telefonu.

htc one 9m lublin plaza kom tanio

Aparat, który wzbudza zachwyt

Główny aparat 20 MP i przedni aparat z technologią HTC UltraPixel™ zapewniają niesamowite zdjęcia i nagrania wideo. Oprogramowanie HTC Eye™ Experience pozwala tworzyć ujęcia z dwóch kamer oraz autoportrety za pomocą głosowego wyzwalania, stosować efekt “Makijaż” i korzystać z wielu innych funkcji. Aplikacja Zoe w prosty sposób łączy twoje zdjęcia i filmy z plikami znajomych, tworząc galerie niesamowitych zdjęć. HTC One M9 – niesamowite zdjęcia z dwóch aparatów jednocześnie.

Boomsound.Precyzyjny dźwięk

HTC One M9 odtwarza dźwięk w systemie 5.1 surround, co gwarantuje kinowy efekt. HTC BoomSound™ i Dolby Audio™ oferują najlepszy dźwięk nawet w przypadku wielokanałowych źródeł online, takich jak YouTube.

Zarówno w trybie HTC BoomSound, jak i w słuchawkach filmy i gry mają niesamowite brzmienie.

htc one 9m lublin plaza kom tanio

HTC One M9
Tagi:                            
Call Now Button