Huawei P9 Lublin tanio

Podwójne uderzenie

Nowy standard fotografii mobilej

Współpraca Huawei i Leica zaowocowała powstaniem smartfona, który umożliwia wykonywanie zachwycających zdjęć i filmów pełnych żywych barw, gry światła i ostrych detali.

Zainstalowany w Huawei P9 moduł aparatu RGB odpowiada za przechwytywanie kolorów, a jego bliźniaczy, monochromatyczny odpowiednik nadaje obrazom szczegółowości i głębi.

Smartfon sprawdza się również w warunkach słabego oświetlenia – dzięki zastosowaniu podwójnego aparatu, zdjęcia są jaśniejsze i bardziej wyraziste.

Dzięki specjalnie opracowanemu we współpracy z firmą Leica algorytmowi Picture Quality Algorithm, P9 umożliwia robienie zdjęć w jakości, która do tej pory była niedostępna w tej kategorii urządzeń.

Huawei P9 Lublin tanio

Precyzyjne odwzorowanie detali

Dzięki możliwości ustawiania ostrości przy użyciu trzech metodologii pomiaru: laserowej, głębokości oraz kontrastu, automatycznie dobierana jest ta, która w danej chwili przyniesie najlepszy możliwy rezultat i pozwoli na uzyskanie najlepszego zdjęcia.

Huawei P9 został też wyposażony w autorską technologię hybrydowej ostrości (Hybrid Focus), która zapewnia wyjątkową szybkość,precyzję i stabilność pracy obu aparatów.

Sercem smartfona P9 jest nowy, 8-rdzeniowy, 64-bitowy procesor Kirin 955. Mocna bateria o pojemności 3000 mAh zapewnia długi czas pracy bez konieczności częstego ładowania. Smartfon wyposażono w port USB Type-C, który znacznie przyspiesza proces ładowania i transmisji danych.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.2”
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 128 GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 6.0
Procesor: 2,5 Ghz, 8 rdzeni
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Trzeci marat: 8 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Tryb fotografii personalnej

Niezwykłe efekty można osiągnąć korzystając z licznych funkcji aparatu – choćby regulacji przysłony czy filtrów.

Dla bardziej zaawansowanych funkcji jak regulacja ISO, balansu bieli czy fokusu wystarczy uruchomić tryb fotografii profesjonalnej.

Dla pełni możliwości edycji zdjęć P9 umożliwia zapisanie plików w formacie RAW.

Huawei P9 lublin tanio

Aluminiowy pakiet

Pierwsze wrażenie P9 to prestiżowa aluminiowa obudowa. Większe szczeliny? Ostre krawędzie? Nic z tych rzeczy! Jasny 5,2-calowy wyświetlacz prezentuje treści w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli).

Rozwiązaniem charakterystycznym dla Huawei jest czytnik odcisków palców z tyłu obudowy. Można do niego łatwo sięgnąć palcem wskazującym i precyzyjnie odblokować ekran. Obok soczewek aparatów błyszczy czarna ramka z napisem Leica firma dostarczająca nową technoogię do aparatów w telefonach Huawei P9.

Huawei P9 lublin tanio

Duet aparatów

Huawei gwarantuje lepszą jakość obrazu, bo oba moduły aparatu współpracują ze sobą. Pierwsza soczewka rejestruje obrazy tak jak zwykle – kolorowo, natomiast druga soczewka pracuje monochromatycznie. Połączenie danych z obu aparatów skutkuje lepszą jakością obrazu, która zniewala zarówno przy świetle dziennym, jak i przy słabym oświetleniu. Huawei P9 ma jedyny w swoim rodzaju tryb monochromatyczny, który oferuje wyjątkowo kontrastowe zdjęcia czarno-białe – różnica w porównaniu ze stosowanymi w wielu smartfonach jest widoczna czarno na białym. To sprawia, że P9 jest interesującą ofertą dla użytkowników zainteresowanych ambitniejszą fotografią.

Know how firmy Leica uwidacznia się także w aplikacji aparatu: w trybie przysłon można wyznaczyć punkt ostrzenia i w zależności od otwarcia przysłony pobawić się głębią ostrości. Brzmi to skomplikowanie, ale funkcjonuje zdumiewająco łatwo, pozostawiając niesamowite wrażenia.

Huawei P9 Lublin tanio

Szybka technika, mocny akumulator

Pod względem technicznym Huawei P9 jest zgodny z duchem czasów: mocny akumulator przy intensywnym użytkowaniu kapituluje znacznie pózniej od konkurencji, a za wydajność odpowiada procesor Kirin 955 z ośmioma rdzeniami, który jest własną konstrukcją Huawei. Obsługa zmodyfikowanego Androida 6.0 jest szybka, a P9 nie dostaje zadyszki przy grach 3D.

 

Huawei P9
Call Now Button