iPhone 11 PRO warszawa

i nastał PRO

Przełomowy system trzech aparatów, który daje nieporównanie więcej możliwości, w niczym nie komplikując obsługi. Bezprecedensowy skok wydajności baterii. Oraz czip o niesamowitej mocy, który zwielokrotnił zdolności samouczenia, radykalnie przesuwając granice tego, co potrafią smartfony. Ten iPhone w pełni zasługuje na swoje imię.

iPhone 11 PRO razy trzy. To jest sztuka.

iPhone 11 PRO to pierwszy system trzech aparatów, który łączy przełomową technologię z legendarną prostotą iPhone’a. Teraz zmieścisz w kadrze nawet cztery razy więcej scenerii. Zrobisz piękne zdjęcia przy bardzo słabym świetle. I nagrasz wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona, a potem zmontujesz je tymi samymi narzędziami, którymi edytujesz zdjęcia. Takiego aparatu jeszcze nie było.

Szersze pole widzenia. Kiedy oddalasz widok w teleobiektywie, iPhone 11 Pro w pewnej chwili automatycznie przełączy się na nowy obiektyw ultraszerokokątny, oferując imponujący czterokrotny zoom optyczny.

Hipnotyczny interfejs. Poszerzone pole widzenia, umożliwia zobaczyć, co nie mieści się w kadrze i uchwycić to jednym stuknięciem palca. A ponieważ od fotografowanego obiektu nie oddziela Cię prawie nic poza nową, minimalistyczną czcionką aparatu, całą uwagę skupisz na scenerii.Kiedy zaczyna brakować miejsca w kadrze, po prostu oddal widok. Nowy aparat z ultraszeroko­kątnym obiektywem obejmuje nawet czterokrotnie więcej scenerii. To tak jak zrobić krok do tyłu – albo pięć – nie ruszając się z miejsca. Zmieścisz wszystko: ośnieżone przełęcze, strzeliste katedry i migotliwe miejskie krajobrazy. Obiektyw ultraszerokokątny użyty z bliska tworzy ciekawą, artystycznie zniekształconą perspektywę. To wykorzystywana przez profesjonalistów technika. Eksperymentowanie z nią sprawi Ci ogromną frajdę.Trzy aparaty łączą siły, żeby zmieścić w portretach więcej niż kiedykolwiek. iOS 13 ma nowy efekt – Światło High-Key (mono) – z którym zrobisz monochromatyczne zdjęcia profesjonalnej jakości. A dzięki funkcji oświetlenia portretowego dostosujesz intensywność światła tak, by najlepiej ukazać portretowaną osobę – zupełnie jak w studiu fotograficznym.

iPhonem 11 Pro nakręcisz niesamowicie realistyczne i bogatsze w szczegóły filmy, w których ruch jest dużo płynniejszy. Gigantyczna moc obliczeniowa pozwala rejestrować wideo 4K w szerszym zakresie dynamicznym, z filmową stabilizacją obrazu wideo i częstością 60 kl./s. Masz także większą kontrolę nad efektem końcowym dzięki czterokrotnie szerszemu kadrowi i nowym, potężnym narzędziom do edycji.
iPhone 11 PRO warszawa

Zrób selfie

Nowym aparatem TrueDepth 12 MP zrobisz bardzo fajne wideoselfie – w zwolnionym tempie z częstością 120 kl./s. I nakręcisz wideo 4K z częstością 60 kl./s. A kiedy będąc w trybie fotograficznym obrócisz iPhone’a, aparat automatycznie oddali obraz, żeby wszyscy zmieścili się w kadrze. Tak jest, nawet selfie może być pro.

Wyświetlacz:  OLED 5,80”, 1125 x 2436 px
Bateria: 3046 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 256GB, 512GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: iOS 13
Procesor: Apple A13
Aparaty: 12 Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat:  12 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, drugi aparat, ładowanie indukcyjne, FaceID, odporność na wodę i pył

Wyświetlacz Pro

Wyświetlacz Super Retina XDR w iPhone 11 PRO ma aż dwa maksymalne ustawienia jasności. I wie, kiedy ich używać. Osiąga 800 nitów w słońcu – co przydaje się, kiedy pstrykasz seriami i od razu wybierasz najlepsze zdjęcia – i aż 1200 nitów, kiedy oglądasz treści w ekstremalnym zakresie dynamicznym. To jak wyświetlacz Pro Display XDR, tyle że w iPhonie.

iPhone 11 PRO warszawa

Wydajność Pro

Zaprojektowany A13 Bionic, uwzględnia technologię samouczenia w każdym jego elemencie. Właśnie dlatego żaden inny smartfon nie dostarcza porównywalnych wrażeń. Czip w iPhone 11 PRO jest tak szybki, inteligentny i wydajny, że o lata wyprzedza resztę stawki. A Ty razem z nim.

Bateria Pro

Udoskonalenie baterii nie wystarczy, żeby działała nawet pięć godzin dłużej. Na coś takiego musi zapracować cały system. Dlatego wszystkie jego kluczowe elementy – baterię, czip, wyświetlacz i oprogramowanie w iPhone 11 PRO zostały zaprojektowane tak, żeby działały wydajniej.

Wyświetlacz Super Retina XDR jest nawet o 15 procent bardziej energooszczędny od wyświetlacza iPhone’a Xs. System iOS 13 wykorzystuje dedykowany kontroler wydajności, żeby przydzielać operacje obliczeniowe czipowi najefektywniej, jak to możliwe. A sam A13 Bionic zaprzęga do codziennych zadań cztery specjalnie zaprojektowane rdzenie zwiększające wydajność.

Kolejny ważny element układanki to PMU, czyli zaprojektowany przez Apple moduł dystrybucji zasilania. Mówiąc obrazowo, PMU jest jak orkiestra, którą dyryguje A13 Bionic. Czip informuje PMU, w którym momencie i które podzespoły iPhone’a trzeba zasilić energią, a moduł z chirurgiczną precyzją wykonuje to zadanie. Efekt? Osiągi zwiększone tylko wtedy, kiedy to konieczne, co pomaga zaoszczędzić energię.

Wszystko po to, żeby czas pracy na baterii przestał być Twoim problemem.

Doskonale zorientowany

iPhone 11 Pro jest pierwszym smartfonem z technologią Ultra Wideband, która orientuje go w przestrzeni. Innowacyjny, zaprojektowany przez Apple nowy czip U1 wykorzystuje to rozwiązanie do precyzyjnego lokalizowania innych urządzeń Apple z układem U1. W efekcie iPhone zyskał szósty zmysł otwierający przed nim niesamowite możliwości.

Dzięki iOS 13 i U1 wystarczy, że skierujesz teraz iPhone’a w stronę iPhone’a innej osoby, żeby funkcja AirDrop nadała mu priorytet, przyspieszając wymianę plików4. A to dopiero początek…

 

iPhone 11 PRO warszawa

iPhone 11
Call Now Button