Zawodowiec w każdym calu

iPhone 13 Pro to radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii.

System aparatów

System Pro w iPhone 13 Pro aparatów otrzymał największe udoskonalenia w historii. To innowacyjny sprzęt, który rejestruje znacznie więcej szczegółów. I superinteligentne oprogramowanie do nowych technik filmowych i fotograficznych. Wszystko to napędzane mocą niewiarygodnie szybkiego czipa. A Twoje filmy i zdjęcia? Kompletnie odmienione.

Zdjęcia macro

W nowym, przeprojektowanym obiektywie ultraszeroko­kątnym z potężnym autofokusem i minimalną odległością ostrzenia – wynoszącą zaledwie 2 cm – nawet najmniejsze detale nabierają epickiego rozmachu. Możesz zmienić liść w abstrakcyjne dzieło sztuki. Zobaczyć z bliska włoski na ciele gąsienicy. Albo kroplę rosy. Małe jeszcze nigdy nie było tak piękne.

Zdjęcia to dopiero początek. W skali makro możesz też filmować – nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie. Cokolwiek nakręcisz, efekt hipnotyzuje.

iPhone 13 Pro pozwala zabłysnąć w słabym świetle. Aparat z obiektywem szeroko­kątnym ma szerszą przysłonę i największą matrycę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, a przy robieniu portretów w Trybie nocnym wykorzystuje potężne możliwości skanera LiDAR. Obiektyw ultraszerokokątny zyskał szerszą przysłonę, szybszą matrycę i nowy autofokus. A teleobiektyw działa teraz także w Trybie nocnym..

Wyświetlacz:  OLED 6.10”, 1170 x 2532 px
Bateria: 3095 mAh
Pamięć wbudowana: 128GB, 256GB, 512GB, 1TB
Pamięć RAM: 6 GB
System: iOS 15
Procesor: Apple A15
Aparat: 12 Mpx, 12 Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat:  12 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, ładowanie indukcyjne, odporność na wodę i pył

ProMotion

Wyświetlacz 120 Hz z adaptacyjnym odświeżaniem ekranu zmienia zasady gry.

Nowy wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion korzysta z całego wachlarza częstotliwości odświeżania od 10 do 120 razy na sekundę. Inteligentnie przyspiesza, kiedy potrzebujesz grafiki powalającej jakości. A kiedy wystarczy świetna, automatycznie zwalnia, oszczędzając baterię. Dostosowuje się nawet do prędkości, z jaką przewijasz treści na ekranie. Twoje palce i wyświetlacz rozumieją się teraz lepiej niż kiedykolwiek.

Zdolność ProMotion do odświeżania ekranu z częstotliwością nawet 120 Hz połączona z niesamowitą grafiką 5-rdzeniowego GPU w czipie A15 Bionic sprawia, że iPhone 13 Pro to idealny sprzęt dla poważnych graczy.

A15 Bionic w iPhone 13 Pro

A15 Bionic to najszybszy czip do smartfona na świecie. Nowe 5‑rdzeniowe GPUzapewnia nawet o 50% szybszą grafikę niż jakikolwiek inny czip do smartfona. Nowe zapewniające wydajność i energooszczędne rdzenie w CPUświetnie radzą sobie ze złożonymi zadaniami i wydłużają czas pracy na baterii

Superszybki system Neural Enginewykonuje nawet 15,8 biliona operacji na sekundę, umożliwiając działanie Trybu filmowego, Inteligentnego HDR 4 i wielu innych funkcji. Zaawansowany procesor ISP przenosi redukcję hałasu i mapowanie tonalne na jeszcze wyższy poziom.

Secure Enclavec hroni poufne informacje, takie jak Twoje dane Face ID, kontakty i mnóstwo innych

Przeprojektowano kontroler wyświetlacza pod kątem zmiennej częstości klatek, a następnie opracowano system tak, żeby technologia ProMotion mogła wykorzystać zarówno niesamowitą wydajność grafiki, jak i energooszczędny potencjał nowego 5-rdzeniowego GPU.

Z kolei zespoły tworzące oprogramowanie wyświetlacza i system iOS zdecydowały, gdzie najlepszy efekt przyniesie maksymalna prędkość, a gdzie warto zoptymalizować częstotliwość odświeżania, żeby znacznie obniżyć zużycie energii.

O wyjątkowości iPhone 13 Pro decyduje to, że nie zaczynamy od superszybkiego czipa, aby potem dopasować do niego nowe funkcje. Najpierw zastanawiamy się, jakich niesamowitych wrażeń chcemy Ci dostarczyć, a potem łączymy siły, żeby tego dokonać.

Cały świat przechodzi na 5G. Strumieniujesz seriale? Pobierasz duże pliki? Z 5G zrobisz to szybciej. I nie tylko to. Prędkość 5G wystarcza do wieloosobowego grania w sieci, udostępniania wideo AR i wielu innych rzeczy. A po włączeniu trybu Smart Data iPhone będzie automatycznie zmniejszać prędkość połączenia, gdy i tak z niej nie korzystasz, ograniczając zużycie energii.

iOS15

Kontakt z bliskimi to podstawa. Zwłaszcza teraz. Dzięki funkcji SharePlay możNA w apce FaceTime wspólnie oglądać filmy i słuchać muzyki, a nawet udostępniać sobie zawartość ekranu. Do tego rozmowy przez FaceTime brzmią i przebiegają naturalniej, a Wiadomości ułatwiają znajdowanie i przeglądanie fantastycznych treści polecanych przez rodzinę i znajomych. 

Oglądając film lub serial, słuchając muzyki czy udostępniając sobie ekran, możecie równolegle prowadzić rozmowę przez FaceTime – tak działa SharePlay, czyli zupełnie nowa funkcja pozwalająca przeżywać emocje wspólnie z rodziną i przyjaciółmi bez względu na dzielący Was dystans.

Paczka powiadomień – wysyłana każdego dnia o wybranej godzinie – pomaga szybko zorientować się w bieżącej sytuacji. Kolejność listy jest przemyślana, bo decyduje o niej ważność powiadomienia. Najistotniejsze znajdziesz na samej górze.

Funkcja Tekst na żywo w inteligentny sposób rozpoznaje szczegóły i przydatne informacje widoczne na Twoich zdjęciach. Dzięki niej możesz zadzwonić, wysłać mejla lub uzyskać wskazówki dojazdu, stukając w zaznaczony na zdjęciu tekst.

Ceną za funkcjonalność nie może być Twoja prywatność. iOS 15 w bardziej przejrzysty sposób informuje o tym, jak aplikacje korzystają z Twoich danych. Chroni Cię przed bezprawnym gromadzeniem danych i zapewnia pełniejszą kontrolę nad tym, co udostępniasz.

 

iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro
Call Now Button