iPhone SE2 2020 Arkadia

Tak wiele za niewiele

iPhone SE 2 to najpotężniejszy czip znany z iPhone 11 Pro zamknięty w najpopularniejszym i nabardziej lubianym rozmiarze obudowy i ta cena…warto było czekać.

Konstrukcja

W obudowie iPhone’a SE 2 zastosowano potężny mózg iPhone’a 11 Pro. To procesor A13 Bionic – najszybszy czip jaki kiedykolwiek został użyty w smartfonie. Właśnie dzięki niemu niezwykle płynnie uruchamiają się aplikacje, a gra w najnowsze gry zapiera dech w piersiach, a cały iPhone SE 2 pozwala odkrywać nowe możliwości podczas pracy i zabawy.

Zrób sobie selfie

ryb portretowy wykorzystuje zaawanso­wany system foto i czip A13 Bionic, artystycznie rozmywając tło i wyostrzając pierwszy plan. Nawet w selfie A13 POZWALA kontrolę głębi ostrości. Dzięki czemu stopień rozmycia tła możesz dostosować suwakiem, zanim zrobisz zdjęcie.

Wyświetlacz:  IPS TFT 4,70”, 750 x 1334 px
Bateria: 1821 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 128GB, 256GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: iOS 13
Procesor: Apple A13
Aparat: 12 Mpx
Drugi aparat:  7 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, ładowanie indukcyjne, odporność na wodę i pył

Więcej światła

Inteligentny HDR nowej generacji bezbłędnie rozpoznaje twarze. Umie więc doświetlić scenerię w kadrze tak, żeby odcienie skóry i kontury wyglądały bardziej naturalnie. Dostosowuje również subtelnie światła i cienie w tle. W rezultacie każdy plan i szczegół zdjęcia wygląda przepięknie.

Wideo 4K w szczegółach

W wideo 4K widać cztery razy więcej detali niż w HD 1080p. A szerszy zakres dynamiczny wydobywa jeszcze więcej szczegółów w światłach i cieniach. Gdy w kadrze nagle rozkręca się akcja, możesz przytrzymać przycisk migawki, żeby natychmiast przełączyć się z robienia zdjęć na kręcenie wideo za ten efekt odpowiada funkcja QuickTake.

Powrót do początku

W iPhone SE2 zastosowano znany i wygodny przycisk home wraz z funkcją Touch ID. Teraz tradycyjny sposób bezpiecznie odblokujesz iPhone’a i błyskawicznie zalogujesz się do aplikacji. A użyty z Apple Pay pozwoli zapłacić za kawę, apkę do jogi albo buty w sklepie internetowym. Bez sięgania po kartę kredytową.

Chlup i chlust

iPhone SE2 jest wodoodporny do głębokości 1 metra przez 30 minut. A pył? Drobnostka.

iPhone SE 2020 Arkadia

Bateria w iPhone SE2

W kwestii youtube i filmów wszyscy jestemy ultrasami. Dlatego iPhone SE2 odtwarza wideo nawet przez 13 godzin bez doładowywania2. A jeśli przesadzisz i wyczerpiesz baterię, po prostu odłóż go na ładowarkę bezprzewodową. Albo podłącz do niego zasilacz do szybkiego ładowania, żeby w zaledwie 30 minut przejść od zera do nawet 50 procent poziomu baterii.

Stworzony dla iOS 13

iPhone SE2 jest gotowy do obsługi wszystkich najnowszych funkcji – a nawet takich, których jeszcze nie wymyślono. Teraz możesz więc używać Trybu ciemnego, skrótów Siri i nowej aplikacji Zdjęcia. A w przyszłości, dzięki aktualizacjom, korzystać z kolejnych udoskonaleń funkcjonalności i bezpieczeństwa.

iOS 13

Ma wyrazisty wygląd, wprowadza istotne ulepszenia w aplikacjach. Oferuje nowe rozwiązania chroniące prywatność oraz wiele innych zmian w systemie. Jedną z nich jest tryb ciemny, który diametralnie zmienia wygląd iPhone’a. Został starannie zaprojektowany w taki sposób, by nic na ekranie nie męczyło wzroku. I działa idealnie w obrębie całego systemu. Z łatwością uruchomisz go w Centrum sterowania lub skonfigurujesz tak, by sam włączał się po zmroku. Interfejs zdjęć i aparatu również zmieniły swój wygląd. Nowy, uporządkowany podgląd najlepszych chwil z każdego dnia, miesiąca i roku. Do dyspozycji masz nowe narzędzia, dzięki którym precyzyjnie wykonasz każdą korektę lub ustawisz filtr i odpowiednio wyretuszujesz zdjęcia. Prawie wszystkie narzędzia i efekty, których używasz do obróbki zdjęć, możesz też wykorzystywać przy edycji wideo – na przykład funkcje obracania, przycinania lub automatycznej korekty.
Również aplikacja Przy­po­mnie­nia wygląda teraz zupełnie inaczej, a tworzenie przypomnień jest prostsze dzięki inteligentnym listom, zaawanso­wanym możliwościom analitycznym Siri i wielu innym rozwiązaniom.

iPhone SE 2020 Arkadia


Samsung A51 Arkadia

iPhone SE 2 (2020)
Call Now Button