iPhone X - warszawa tanio

On jest ekranem

Od samego początku twórcom nowego iPhone’a przyświecala myśl o stworzeniu urządzenia, które całe będzie ekranem. Samym przeżyciem. Nieprzerwanym strumieniem wrażeń. A przy tym czymś tak inteligentnym, że zdolnym reagować nie tylko na Twój dotyk i głos, ale nawet na przelotne spojrzenie. iPhone X jest urzeczywistnieniem tej wizji. Powitaj przyszłość.

Konstrukcja i wyświetlacz

iPhone X cały jest ekranem. I to jakim. Nowy wyświetlacz Super Retina 5,8 cala zachwyca każdym obrazem, który trzymasz w dłoni. Stworzony za pomocą nowych technik oraz technologii wyświetlacz idealnie wpasowuje się w kształt urządzenia, aż po jego elegancko zaokrąglone rogi.

Aby stworzyć jednolitą, niczym niezakłócającą interakcji powierzchnię, zastąpiono przycisk Początek sposobami nawigacji, które, choć nowe, są doskonale znane.

Wielka technologia. W niewielkiej konstrukcji.

Aparat TrueDepth umożliwia funkcji Face ID rozpoznawanie Twojej twarzy, a Tobie – robienie fantastycznych zdjęć. W miniaturowym module u góry ekranu mieści się wiele z najbardziej zaawansowanych technologii, jakie kiedykolwiek udało nam się stworzyć.
Pierwszy ekran OLED spełniający wyśrubowane standardy iPhone’a wyświetla piękne i wiernie odwzorowane kolory oraz naturalne czernie, przy wysokiej jasności i kontraście 1 000 000:1. Panel OLED w wyświetlaczu Super Retina HD to coś niezwykłego. Został skonstruowany zgodnie z naszymi rygorystycznymi standardami specjalnie dla wyświetlacza HDR oferującego wysoką jasność i rozdzielczość, szeroką gamę kolorów i najlepsze z dostępnych na rynku odwzorowanie barw.

Wyświetlacz Super Retina HD ma najlepszy w branży, zaawansowany system zarządzania kolorami. Niezależnie od standardu kolorów użytego w materiale, który oglądasz – P3 czy sRGB – iPhone X automatycznie wyświetla w tym właściwym. Zobaczysz więc dokładnie takie barwy, jakie chciał Ci pokazać twórca obrazu. Korzystając z zaawansowanego sześciokanałowego czujnika oświetlenia zewnętrznego, technologia True Tone subtelnie reguluje balans bieli na ekranie, żeby dopasować temperaturę barw do oświetlenia wokół Ciebie. Obrazy na wyświetlaczu wyglądają dzięki temu tak naturalnie, jak wydrukowane na papierze, a ich oglądanie mniej męczy oczy.

Wyświetlacz:  IPS TFT, 5,8”, 1125 x 2436 px
Bateria: 2716 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 256GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: iOS 11
Procesor: A11 Bionic
Aparaty: 12 Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat: 7 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, drugi aparat, odporność na wodę i pył, ładowanie indukcyjne

Innowacje sięgają krawędzi.

Opracowany z użyciem innowacyjnej metody zaginania oraz technologii spiętrzania układów scalonych panel OLED idealnie wpasowuje się w kształt urządzenia, wypełniając je do samych rogów. Wykorzystuje też antyaliasing subpikselowy, dostosowując wygląd pojedynczych pikseli tak, aby krawędzie obrazu były gładkie i pozbawione zniekształceń.

Przód i tył urządzenia są wykonane w całości z najtrwalszego szkła, jakie udało nam się stworzyć, pogrubiając jego warstwę wzmacniającą aż o 50 procent. Dzięki procesowi siedmiowarstwowego barwienia odcienie i stopień transparentności są precyzyjnie skalibrowane. Odblaskowa warstwa optyczna podkreśla kolor. A z oleofobowej powłoki łatwo zetrzeć smugi i ślady palców.

Oplatająca iPhone’a X obręcz dodatkowo wzmacnia jego konstrukcję. Została wykonana ze specjalnie zaprojektowanego przez Apple stopu stali nierdzewnej – czystszego, bardziej wytrzymałego i pięknie reagującego na polerowanie. W modelu o kolorze gwiezdnej szarości do obróbki stali wykorzystaliśmy proces PVD, dzięki czemu zyskała idealnie dopasowany do barwy szkła odcień.

iPhone X warszawa tanio

W bezprze­wodowym świecie ładuje się bezprze­wodowo.

Od samego początku dążono do tego, żeby iPhone był urządzeniem w pełni bezprzewodowym, nieskrępowanym kablami do ładowania czy słuchawek. iPhone X ze szklanym tyłem i wbudowanym systemem ładowania bezprzewodo­wego jest właśnie czymś takim. Co sprawia, że iPhone idealnie sprawdza się w bezprzewodowym świecie? Połączenie technologii wykorzystywanych między innymi w słuchawkach AirPods, zaawansowanych rozwiązań sieciowych oraz prostego bezprzewodowego ładowania. iPhone X z wydajnym systemem odpowiedzialnym za ładowanie i szklanym tyłem uzupełnia baterię, kiedy po prostu odłożysz go na podkładkę.

iPhone X współpracuje z bezprzewodowymi ładowarkami mającymi certyfikat Qi, powszechnie dostępnymi w hotelach, kawiarniach, na lotniskach i w samochodach. Firmy Belkin i Mophie opracowały również dwie nowe bezprzewodowe ładowarki zaprojektowane dla iPhone’a X.

Rewolucyjna technologia rozpozna­wania twarzy

Teraz Twoim hasłem dostępu jest Twoja twarz. Face ID to nowa, bezpieczna i gwarantująca poufność metoda odblokowywania urządzeń i uwierzytelniania płatności.
Face ID jest łatwo konfigurowalną funkcją, a podstawą jej działania jest aparat TrueDepth. Rozmieszcza, a następnie analizuje ponad 30 000 niewidzialnych punktów na Twojej twarzy, tworząc dla niej precyzyjną mapę głębi. Funkcja Face ID jest tak bezpieczna, że można jej używać w połączeniu z Apple Pay. Wystarczy zerknąć, żeby zapłacić.Dzięki mechanizmom samouczenia maszyn Face ID zauważa zmiany w Twoim wyglądzie. Załóż kapelusz. I zapuść brodę. Włóż okulary do czytania. Albo przymierz przeciwsłoneczne – dla Face ID wciąż będziesz sobą. Face ID nie da się zwieść nawet wtedy, gdy przestaną rozpoznawać Cię znajomi. Dla większego bezpieczeństwa Face ID rejestruje, kiedy zwracasz uwagę na swojego iPhone’a X, więc odblokowuje urządzenie tylko wtedy, gdy masz otwarte oczy i patrzysz w jego stronę. Możesz dzięki temu błyskawicznie sprawdzić powiadomienia i wiadomości, zmniejszyć głośność alarmu czy dzwonka albo włączyć podświetlenie ekranu do czytania.

Aparat TrueDepth

Ile innowacyjnych rozwiązań można zmieścić w niewielkiej przestrzeni? Jak się okazuje – całkiem sporo. Składający się z zaawansowanych kamer i czujników system TrueDepth oferuje nowe funkcje, o których przed iPhonem X można było tylko pomarzyć.

Rób piękne selfie z wyostrzonym pierwszym planem i efektownie rozmytym tłem. Nowa funkcja trybu portretowego, czyli oświetlenie portretowe, pozwala uzyskać efekty, które dotąd oferowało tylko studio fotograficzne. Aparat TrueDepth analizuje ponad 50 ruchów mięśni twarzy, dzięki czemu w mimice 16 Animoji rozpoznasz siebie. A ktoś będzie mógł Cię zobaczyć jako pandę, świnkę lub robota. Rób selfie z głębią ostrości, która pięknie wyostrza twarz i miękko rozmywa tło. Wystarczy, że stukniesz, a aparat TrueDepth i procesor A11 Bionic zrobią zdjęcie i zadbają o efekt końcowy. Nowa funkcja oświetlenia portretowego jest zwieńczeniem drobiazgowych badań nad wszystkimi aspektami sztuki portretowania. Dzięki zaawansowanym algorytmom analizującym grę światła na twarzy efekty są naprawdę zdumiewające.

iPhone X warszawa tanio

Fotografia artystyczna. Łatwiej.

Większa i szybciej działająca matryca 12 MP. Nowy filtr barwny. Głębsze piksele. Oraz nowy aparat z teleobiektywem i systemem OIS. Aparaty wykrywające głębię w połączeniu z funkcją precyzyjnego mapowania twarzy dają spektakularne efekty oświetlenia studyjnego. Oba tylne aparaty mają optyczną stabilizację obrazu i szybkie obiektywy, dzięki którym zrobisz fantastyczne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Aparaty z obiektywem szerokokątnym oraz teleobiektywem w iPhonie X mają zoom optyczny, a także nawet 10-krotny zoom cyfrowy dla zdjęć i 6-krotny dla wideo.

Najpopularniejszy aparat na świecie jest teraz jeszcze lepszy. Ma sześcioelementowy obiektyw ze światłem przysłony ƒ/1,8, optyczną stabilizację obrazu (OIS) oraz większą, szybciej działającą matrycę 12 MP.

Phone X jest wyposażony w supernowoczesne rozwiązanie z siedmioma magnesami i zawiera drugi system OIS w potężnym teleobiektywie ze światłem przysłony ƒ/2,4. Oba jego aparaty mają zoom optyczny, dzięki któremu, nie robiąc ani kroku, zbliżysz się do fotografowanego obiektu. I pozwalają robić piękne zdjęcia w trybie portretowym.

Inteligentny, zaprojektowany przez Apple procesor sygnału obrazu ISP wykrywa w kadrze elementy, takie jak postaci, ruch czy światło, i optymalizuje parametry zdjęcia, jeszcze zanim naciśniesz spust migawki. A przy tym przetwarza piksele na zaawansowanym poziomie, oferuje szeroką gamę kolorów oraz szybszy autofokus i gwarantuje lepszą jakość zdjęć HDR.

Z iPhonem X cały proces robienia zdjęć – od przyciśnięcia spustu migawki do edycji – jest prostszy i daje piękne efekty. A HEIF, format kompresji następnej generacji, sprawia, że zdjęcia zajmują o połowę mniej miejsca, nie tracąc jakości. Możesz więc pstrykać do woli.

Robienie pięknych zdjęć i wideo przy słabym świetle to dla fotografa jedno z najpoważniej­szych wyzwań. A z optyczną stabilizacją obrazu w obu tylnych aparatach – błahostka. W efekcie gdy zapada zmrok, Ty masz okazję zabłysnąć.

Zaprojektowaliśmy iPhone’a X z mikroskopową precyzją, skutecznie zabezpieczając go przed wodą, zachlapaniami i pyłem

A11 Bionic

Procesor A11 Bionic to najpotężniejszy i najinteligentniejszy czip w historii smartfonów, z systemem neuronowym wykonującym nawet 600 miliardów operacji w ciągu sekundy. Cztery rdzenie dbające o energooszczędność w całkowicie nowym CPU są do 70 procent szybsze niż w procesorze A10 Fusion. A dwa rdzenie zapewniające wydajność – nawet o 25 procent. Nowy trójrdzeniowy procesor GPU firmy Apple jest nawet o 30 procent szybszy niż A10 Fusion

iPhone X warszawa tanio

Czym jest system neuronowy

To rozwiązanie sprzętowe opracowane w celu obsługi technologii samouczenia maszyn będącej rodzajem sztucznej inteligencji. Pozwala ona komputerom na uczenie się poprzez obserwację. Umożliwia wykonywanie niewiarygodnie szybkich obliczeń na potrzeby sieci neuronowych przy zachowaniu wydajności energetycznej.

System neuronowy w procesorze A11 Bionic składa się z dwóch rdzeni i pozwala na rozpoznawanie osób, miejsc oraz przedmiotów. Realizuje zadania w trybie samouczenia z prędkością nawet 600 miliardów operacji na sekundę, umożliwiając działanie innowacyjnych funkcji takich jak Face ID i Animoji. Procesor A11 Bionic inteligentnie zarządza swoją ponadprzeciętną mocą, rozdzielając zadania między dwa rodzaje rdzeni: zapewniające wydajność i zwiększające energooszczędność. Dzięki temu najczęstsze czynności, na przykład pisanie SMS-ów czy przeglądanie sieci, wykonujesz błyskawicznie, zużywając przy tym mniej energii. A co się dzieje, kiedy dołożysz do tego specjalnie skonstruowaną baterię? iPhone X działa bez doładowywania nawet dwie godziny dłużej niż iPhone 7.

iPhone X
Call Now Button