sklep internetowy gsmw zasięgu naszego sklepu

akcesoria na telefony

Przepływowy podgrzewacz wody IWH350 Noveen jest sprawdzonym sposobem na błyskawiczne uzyskanie ciepłej wody. Nie jest tak duży jak bojler i nie magazynuje nagrzanej cieczy. Przepływowy ogrzewacz wody IWH350 Noveen to niewielkie urządzenie elektryczne, które montuje się tuż przy kranie.

Piecyk przepływowy wykorzystuje większą ilość energii elektrycznej. Dzięki temu jest w stanie natychmiast podgrzać wodę wypływającą z rur kanalizacyjnych. W efekcie uzyskujemy ciepłą wodę użytkową, która wydostaje się z kranu zaraz po odkręceniu kurka.

Warto przy tym pamiętać, że IWH350 Noveen działa tylko wtedy, gdy odkręcamy kran. Brak poboru wody sprawia, że urządzenie przechodzi w stan bezczynności. Zarówno uruchomienie, jak i wyłączenie podgrzewacza następuje automatycznie, dzięki czemu nie musimy martwić się o obsługę.

Ważną wskazówką jest także to, że terma przepływowa musi znajdować się jak najbliżej kranu. Woda pomiędzy ogrzewaczem, a kranem nie jest podgrzewana. W praktyce oznacza to, że wypłynie z kranu przed ogrzaną cieczą, co może wpłynąć na ostateczny pobór wody.

Gdzie sprawdzi się IWH350 Noveen?

Przepływowy podgrzewacz wody IWH350 Noveen posiada wiele możliwości zastosowania. Dobrze sprawdzają się w kuchniach, łazienkach, a nawet pralniach. Zarówno łazienkowy, jak i kuchenny podgrzewacz wody zapewnią komfort korzystania z kranu. Ciepła woda pojawi się zaraz po odkręceniu kurków i zapewni wygodne korzystanie ze zlewozmywaka, umywalki czy kabiny prysznicowej. Kuchenny podgrzewacz wody będzie też przydatny w miejscach, w których nie posiadamy zmywarki. Stały dostęp do wody o wyższej temperaturze ułatwi zmywanie naczyń.

IWH350 Noveen posiada wiele możliwości zastosowania. Możemy zamontować go przy kilku punktach poboru wody, ulokowanych w jednym pomieszczeniu. Dużą popularnością cieszy się także montaż jednego podgrzewacza i podłączenie go pod punkty w kilku pomieszczeniach.

Elektryczny, przepływowy podgrzewacz wody IWH350 to oszczędność czasu, energii i wody. W zestawie dwa rodzaje wylewek – sztywna oraz elastyczna. Umożliwia podgrzewanie do temperatury 60° C.

Najważniejsze funkcje modelu IWH350 Noveen to montaż na ścianie, druga elastyczna wylewka – pasująca do każdego zlewozmywaka. IWH350 Noveen to idealne rozwiązanie do kuchni, domku letniskowego, garażu, pomieszczenia gospodarczego czy piwnicy.IWH350 Noveen podgrzewa wodę do 60° C, do tego posiada cyfrowy wyświetlacz LED pokazujący temperaturę. Cały zestaw zawiera kabel z wtyczką i jest bezpieczny w użytkowaniu – ochrona IPX4.

Specyfikacja techniczna:
Pobór mocy: 3000 – 3600 Wat
Napięcie: 220 – 240 V 50 Hz
Przepływ: 2 – 2,5 l / min
Ciśnienie robocze: 0,04 – 0,6 MPa
Wymiary: 16,7 x 23 x 19 cm
Wymiary opakowania: 26 x 31,5 x 12 cm
Wymiary opakowania: 26 x 31,5 x 12 cm

 

Sprawdź też inne ciekawe akcesoria polepszające życie, odwiedź nasz sklep już dziś.

 

IWH350 Noveen?

Written by @Kom