LG G3 S Lublin Plaza Tele Start KOM

 

Inteligentny, nieskomplikowany i dobrze dopasowany.

Smartfon LG G3 s zachwyca połączeniem kompaktowych wymiarów oraz wspaniałego wzornictwa: zakrzywionego kształtu gwarantującego pewny chwyt i metalicznego wykończenia zapobiegającego zabrudzeniom.

Ze względu na łukowaty kształt tylnej ścianki, boki telefonu są znacznie cieńsze, co pozwala na łatwe obsługiwanie jedną ręką.

LASEROWY AUTOFOKUS

Aparat o rozdzielczości 8 MP jest wyposażony w laser umożliwiający natychmiastowy pomiar odległości do fotografowanego obiektu, a tym samym wykonywanie perfekcyjnych zdjęć.

 

Wyświetlacz: IPS TFT, 5”
Bateria: 2540 mAh
Pamięć wbudowana: 8 GB
Karty pamięci: do 32 GB
Pamięć RAM: 1 GB
System: Android 4.4.2
Procesor: 1,2 GHz, 4 rdzenie
Aparat: 8 Mpx
Drugi aparat: 1,3 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

 

Ponadto, aparat pozwala na wykonywanie jaśniejszych i wyraźniejszych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki szybkiemu ustawianiu ostrości nie umknie żaden ciekawy moment.

DOTKNIJ I ZRÓB ZDJĘCIE

W celu zapewnienia dobrej widoczności kadru, z ekranu usunięto zbędne ikony. Ponadto, uproszczono samo wykonywanie zdjęć. Teraz, aby ustawić ostrość i zrobić perfekcyjne zdjęcie wystarczy jedno dotknięcie ekranu.

 

LG G3 S Lublin Plaza Tele Start KOM

 

INTELIGENTNA KLAWIATURA SMART KEYBOARD

Dzięki inteligentnej klawiaturze smartfona LG G3 s każdy może pisać szybko i efektywnie. Klawiatura jest łatwa w użyciu i daje się dostosować do indywidualnych potrzeb. Pozwala na naturalne nawigowanie oraz korzystanie z niezawodnego podpowiadania słów. Ponadto, użytkownik może regulować wysokość klawiatury oraz jej ustawienia.

LG G3 s
Tagi:                            
Call Now Button