LG G5 tanio

Idealne połączenie metalu i szkła

Szerokokątny obiektyw

Nie stracisz żadnego szczegółu!
Ludzkie oko dużo widzi, ale ten aparat o kącie widzenia 135° jest w stanie uchwycić jeszcze więcej. Przy jego użyciu sfotografujesz szeroką panoramę nieba, koncert na stadionie albo całą plażę — wszystko, co widzisz i jeszcze więcej.

LG G5 tanio

Modułowa budowa

Brak przerw.Wymienny moduł z wysuwaną baterią zapewnia nieograniczone możliwości.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.3”
Bateria: 2800 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 200 GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 6.0
Procesor: 2,1 Ghz, 4 rdzeni
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Trzeci marat: 8 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Powiększanie i pomniejszanie

Nie ograniczaj się! Pierwszy na świecie smartfon z aparatem umożliwiającym poszerzanie perspektywy (0,5 x). Wystarczy zsunąć palce, aby zrobić różnorodne ujęcia i filmy, od zbliżeń po szerokie panoramy. Po prostu zsuń palce, aby zrobić szerokie ujęcie.

LG G5 tanio

Funkcja Pop-out Picture

Wykorzystaj zdjęcie jako ramkę. Wykonaj standardowe i szerokie zdjęcie jednocześnie. Następnie uatrakcyjnij je, dodając jeden z czterech fantastycznych efektów tła: rybie oko, czarno-biały, winieta, rozmycie. Twoi znajomi będą chętniej udostępniać tak ulepszone zdjęcia niż zwykłe.

Tryb dzienny

Nowy rodzaj ekranu „słonecznego”. Ekran, który robi się jaśniejszy, gdy świeci słońce. W smartfonie zamontowano udoskonalony wyświetlacz IPS Quantum, który zapewnia żywy i wyraźny obraz nawet w słoneczny dzień.

LG G5 tanio

Zawsze włączony wyświetlacz

Daj odpocząć kciukom. Nie musisz już naciskać żadnego przycisku, aby sprawdzić godzinę lub datę albo przeczytać wiadomości. W smartfonie LG G5 wszystkie ważne informacje są widoczne cały czas! Wystarczy spojrzeć.

LG G5 tanio

Aplikacja LG Friends Manager

Wszystko w jednym miejscu.Aplikacja LG Friends Manager pozwala na sterowanie wszystkimi akcesoriami LG Friends za pomocą smartfona LG G5.

LG G5
Call Now Button