w Oppo RX17 Neo

Możesz odblokować swój RX17 Neo natychmiast po dotknięciu ekranu dzięki ukrytemu czujnikowi linii papilarnych. Ultra-światłoczuły czujnik pod wyświetlaczem zapewnia precyzyjne obrazy odcisków palców.

Design inspirowany naturą

Precyzyjna inżynieria odzwierciedla naturalną doskonałość ekranu. Wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala i proporcji ekranu do obudowy wynoszącej 91% zapewnia lepszą rozgrywkę i odtwarzanie wideo.

Wyświetlacz:  AMOLED, 6,41”, 1080 x 2340 px
Bateria: 3600 mAh
Pamięć wbudowana: 128GB
Pamięć RAM: 4 GB,
System: “Android” 8.1 Oreo
Procesor: Qualcomm Snapdragon 660 (2.2 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 16 Mpx, 5 Mpx,
Drugi aparat:  25 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, szybkie ładowanie, czytnik linii papilarnych, Dual SIM

Obudowa modelu RX17 Neo została starannie dopracowana i wyświetla dynamiczny zakres kolorów poruszających się między światłem a cieniem. Dzięki połączeniu oryginalnego projektu i najnowszej konstrukcji IMT, pod każdym kątem wygląda inaczej.

OPPO RX17 NEO Warszawa

Piękno za pomocą kliknięcia

Twoje piękno ma głębię i zasługuje na docenienie. Wystarczy jedno kliknięcie migawki, aby aparat 25MP RX17 Neo mógł natychmiast rozpoznać 296 cech twojej twarzy. Kamera jest wspierana przez algorytm sztucznej inteligencji, który wykorzystuje więcej niż osiem milionów punktów odniesienia.

Wzmocniona, AI podwójna kamera tylna RX17 Neo ułatwia fotografowanie i edycję hipnotyzujących zdjęć za jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu 16 różnych typów scenerii i trybowi portretu wzbogaconemu w AI z naturalnymi efektami głębi, to tak, jakbyś miał w kieszeni wydajne oprogramowanie do edycji zdjęć.

OPPO RX17 NEO Warszawa

Niech moc Oppo RX17 Neo będzie z nami

Dzięki 4GB pamięci operacyjnej i zaawansowanej 14-nanometrowej technologii mobilnej Qualcomm 660, RX17 Neo jest stworzony do gier. Zawiera również zoptymalizowane wersje gier takich jak Arena of Valor i PUBG: Mobile, zapewniające płynną rozgrywkę, która nie spowoduje wyczerpania baterii podczas dominacji w kręgu graczy.

Mądrzejszy i bardziej wydajny

Nowość w systemie operacyjnym ColorOS 5.2, inteligentny pasek boczny OPPO pozwala na przełączanie się między aplikacjami i funkcjami. Nowa Muzyka na wyświetlaczu oznacza, że nigdy nie będziesz musiał utrzymywać włączonego ekranu, aby słuchać muzyki, wideo audio lub innych mediów. Odkryj wszystkie sposoby jakie System ColorOS 5.2 wykorzystuje, aby poprawić twój styl życia i pracy

OPPO RX17 NEO Warszawa

Magiczny dotyk
Call Now Button