maseczki ochronne

i chroń siebie

Według rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów od 16 kwietnia 2020 r. do odwołania jest obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy części odzieży lub należy zapatrzeć się przyłbice, maski albo maseczki ochronne. Ten nakaz dotyczy sytuacji przebywania w środkach publicznego transportu zbiorowego i w pojazdach samochodowych, w których poruszają się osoby niezamieszkujące lub niegospodarujące wspólnie, a także w czasie przebywania w miejscach ogólnodostępnych, w tym na drogach i placach, w obiektach kultu religijnego, obiektach handlowych, w placówkach handlowych oraz na targowiskach.

Obowiązkowe maseczki ochronne

Zakrywanie ust i nosa będzie też wymagane na terenach zieleni, w szczególności: w parkach, zieleńcach, promenadach, bulwarach, ogrodach botanicznych, zoologicznych, jordanowskich i zabytkowych, a także na plażach.

Obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub maseczek ochronnych będzie istniał także podczas przebywania na terenach leśnych, w szczególności: na terenie parkingów leśnych, miejsc postoju pojazdów, miejsc edukacji leśnej, miejsc małej infrastruktury leśnej i miejsc biwakowania.

Pomagamy chronić

Chcąc zapewnić wszystkim potrzebującym , udostępniliśmy naszym sklepie maseczki ochronne trzech rodzajów:

1. Maseczki jednorazowe to filtrujące na gumkę, niepylące wykonane z 3 warstw włókniny materiał. Maseczka modelująca na nos, co daje wysoki komfort użytkowania produktu. Dobrze układa się na twarzy. Bardzo wygodna, zakładana na dwie gumki zamocowane na bokach. Ogranicza ekspozycję na kurz, pył, drobnoustroje. Maseczki te są odporne na przesiąkanie. Maseczka ta zapewnia ona filtrację  BFE na poziomie co najmniej 95%. Szczegółowy opis znajduje się pod tym linkiem lub po kliknięciu w poniższe zdjęcie:

maseczki ochronne

2. Bawełniane maseczki ochronne wielokrotnego użytku, które podczas używania minimalizuje ryzyko przeniesienia bakterii czy drobnych zanieczyszczeń. Trzy warstwy materiału sprawiają, że maseczka odznacza się wysoką skutecznością ochrony i wytrzymałością na uszkodzenia. Szczegółowy opis znajduje się pod tym linkiem lub po kliknięciu w poniższe zdjęcie:

maseczki ochronne

3. Maseczki wielokrotnego użytku z jonami srebra. Maseczki te wykonane są w Polsce z materiału zawierającego działające biobójcze jony srebra. Maska jest wykonana z dzianiny poliamidowej multifibrowej jednowarstwowej o gramaturze 210g/m2. W górnej i dolnej części maski są włókna elastomerowe które pełnią funkcję ściągacza. Boczna część posiada zakładki w celu lepszego dopasowania maski do twarzy. Do rogów maski przyczepione są gumki utrzymujące maskę na twarzy. Materiał filtrujący – mikro włókno. Szczegółowy opis znajduje się pod tym linkiem lub po kliknięciu w poniższe zdjęcie:

maseczki ochronne

Dbaj o innych
Call Now Button