Mate 10 Pro - warszawa tanio

W pełni inteligentny

FullView w Huawei Mate 10 Pro  to nowy, zachwycający 6-calowy wyświetlacz o proporcjach obrazu 18:9, w którym ramki praktycznie nie istnieją, a technologia HDR10 zapewnia intensywne, jasne kolory.

Podnadczasowe wykonanie

HUAWEI Mate 10 Pro to niezwykłe połączenie symetrii i nowoczesności. Dzięki najnowocześniejszej technologii zaokrąglonego wyświetlacza, gładkie i ergonomiczne urządzenie idealnie dopasowuje się do dłoni, zapewniając nie tylko kunsztowne wrażenia wizualne, ale również dotykowe. HUAWEI Mate 10 Pro został umieszczony w solidnej i wytrzymałej szklanej obudowie, która nie tylko chroni go z każdej strony, ale nadaje urządzeniu wyjątkowo elegancki wygląd. Ponadczasowy styl zyskuje dzięki technologii podgrzewania i formowania szkła w temperaturze 700°C. HUAWEI Mate 10 Pro poradzi sobie nawet w trudnych warunkach, a to dzięki klasie odporności na wodę i pył IP67.

Mate 10 Pro - warszawa tanio

Rewolucyjna wydajność

Szybsze i bardziej spersonalizowane korzystanie z urządzenia dzięki usprawnieniom bazującym na sztucznej inteligencji. Doświadczaj maksymalnej szybkości, czasu reagowania i efektywności dzięki Kirin 970, mobilnej platformie komputerowej sztucznej inteligencji z dedykowaną jednostką NPU (ang. Neural-Network Processing Unit). Procesor Kirin 970 sprawia, że Mate 10 Pro jest szybki i inteligentny. Łatwo się dostosowuje i potrafi natychmiast zrozumieć sytuację i na nią zareagować. Dzięki najnowocześniejszej technologii 10 nm, 8-rdzeniowemu procesorowi CPU i 12-rdzeniowemu procesorowi GPU, HUAWEI Mate 10 Pro charakteryzuje się niezwykłą wydajnością przy zawrotnej prędkości pracy zużywając jednocześnie znacznie mniej energii.

Dzięki temu, że NPU w smartfonie HUAWEI Mate 10 Pro działa niezależnie od standardowego przetwarzania w chmurze, znacznej poprawie uległy prywatność i efektywność. NPU to ogromny krok naprzód w technologii: zapewnia 50-krotnie większą wydajność i 25-krotnie lepszą efektywność* przy przeprowadzaniu skomplikowanych operacji związanych z sztuczną inteligencją. Procesor HUAWEI Kirin 970 został zaprojektowany, aby uczyć się zachowań użytkownika. Analizując sposób, w jaki właściciel korzysta ze swojego urządzenia HUAWEI Mate 10 Pro przewiduje najbardziej efektywny tryb i optymalizuje wydajność, aby utrzymać telefon w jak najlepszym stanie.

Wyświetlacz: Oled, 6.0”, 1080 x 2160 px
Bateria: 4000 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 128GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 8.0 Oreo
Procesor: Kirin 970 (2.35 GHz x 8 rdzeni)
Aparat: 20Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, drugi aparat, USB Typ-C, Szybkie ładowanie

Nieposkromiona moc

Jednorazowe, bezpieczne, 20-minutowe ładowanie dostarcza urządzeniu moc potrzebną na cały dzień. Połączenie najnowocześniejszej baterii o pojemności 4 000 mAh oraz inteligentnego systemu zarządzania mocą, który uczy się zachowania użytkownika i inteligentnie rozdziela zasoby, pozwala uniknąć marnotrawienia mocy i zmaksymalizować żywotność baterii. Dzięki technologii HUAWEI SuperCharge, wystarczy pojedyncze 20-minutowe ładowanie, aby smartfon HUAWEI Mate 10 Pro działał do 24h. Bezpieczny system szybkiego ładowania z certyfikatem TÜV Rheinland posiada dodatkowo 15-warstwową sieć zabezpieczającą, która zapewnia bezpieczeństwo i szybkość ładowania.

Mate 10 Pro - warszawa tanio

Inteligentna fotografia

Dzięki wspomaganym sztuczną inteligencją funkcjom podwójnego aparatu Leica uzyskanie doskonałych efektów jest wyjątkowo łatwe. Z nowym podwójnym aparatem Leica z przysłoną f/1.6 z łatwością wykonasz zdjęcia o małej głębi ostrości, zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych czy fotografie obiektów w ruchu. 20 Mpix soczewka monochromatyczna oraz 12 Mpix soczewka RGB wspomagane optyczną stabilizacją obrazu dają doskonałe efekty. Dzięki inteligentnym algorytmom fotograficznym HUAWEI Mate 10 Pro identyfikuje w czasie rzeczywistym różne rodzaje scenerii i obiektów. Automatycznie dostosowuje kolor, kontrast, jasność, ekspozycję i inne parametry, aby uzyskać żywe, ostre, doskonale dopasowane zdjęcia. Dzięki sztucznej inteligencji, która sprawia, że urządzenie “uczy się” na podstawie zdjęć portretowych znajdujących się w pamięci podręcznej, HUAWEI Mate 10 Pro bez problemu wywołuje profesjonalny efekt bokeh, przesuwając punkt ostrości na obiekt fotografii, aby wykonać idealne portrety i selfie.

Inteligentne urządzanie mobilne

HUAWEI Mate 10 Pro oferuje zoptymalizowaną prędkość pobierania. Inteligentne funkcje wyszukiwania i przenoszenia stacji bazowych zapewniają wysoką jakość sygnału telefonicznego i mniejszą liczbę zerwanych połączeń, nawet podczas podróży szybkim pociągiem. Dzięki wbudowanej funkcji rozmówca dokładnie usłyszy każdą informację – nawet wyszeptaną* do mikrofonu smartfona. Technologia sztucznej inteligencji w HUAWEI Mate 10 Pro wzmacnia i poprawia jakość połączeń wykonywanych w cichych pomieszczeniach. Z kolei wysoką jakość rozmów wykonywanych w głośnych miejscach zapewnia zaawansowana funkcja redukcji szumów wspomagana przez sztuczną inteligencję. Błyskawicznie przetłumacz tekst, głos, konwersacje i obrazy na 50 języków z przyspieszeniem zasilanym sztuczną inteligencją. Korzystając z fabrycznie zainstalowanego tłumacza, można szybciej prowadzić indywidualną lub grupową rozmowę na różnych urządzeniach. Smartfon Huawei Mate 10 Pro bazuje na ekosystemie opartym na sztucznej inteligencji i dzięki temu może tłumaczyć tekst i obrazy szybciej niż kiedykolwiek.

Mate 10 Pro - warszawa tanio

Inteligentny interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika HUAWEI Mate 10 Pro – wyposażony w innowacyjne i łatwe w użyciu funkcje – jest szybki, responsywny i intuicyjny. Dzięki wbudowanemu procesorowi NPU HUAWEI Mate 10 Pro otwiera drzwi do nowej ery inteligentnych aplikacji. Tworzy ekosystem projektowania dodatków oparty na sztucznej inteligencji. Smartfon HUAWEI Mate 10 Pro jest przystosowany do przeglądania wielu kolumn w formacie blokowym, dzięki czemu praca w podróży staje się tak prosta, jak praca przy biurku. Na ogromnym wyświetlaczu HUAWEI Mate 10 Pro można obsługiwać inteligentny interfejs z wieloma oknami. Jednym kliknięciem uruchomisz dwie aplikacje obok siebie. Smartfon HUAWEI Mate 10 Pro jest przystosowany do przeglądania wielu kolumn w formacie blokowym, dzięki czemu praca w podróży staje się tak prosta, jak praca przy biurku.

Mate 10 Pro
Call Now Button