Mi9 - WARSZAWA
Mi 9

Uchwyć każdy detal

Mocniejszy Snapdragon 855. Szybsze ładowanie bezprzewodowe 20W.
Bądź pierwszy, aby doświadczyć nowych możliwości

Procesor

Mi9 - WARSZAWA
Mi 9

Niewiarygodnie szybki procesor Snapdragon™ 855 oferuje o 20% szybszą rozgrywkę, 45% wyższĄ wydajność procesora i o 300% lepszą wydajność SI to wszystko sprawia, że korzytsanie z nowego MI 9 jest samą przyjemnością. Największy upgrade w historii Qualcomm Snapdragon. W historii smartfonów Snapdragon funkcjonował jako urządzenie uniwersalne. Teraz Snapdragon 855 oferuje kolejny skok wydajności.

Optymalizacja systemu zapewnia jeszcze lepszą wydajność. Głębokie optymalizacje programu MI Turbo gwarantują, że telefon nie zawiesi się ani nie zwolni przez ponad półtorej roku użytkowania, a Game Turbo zapewni jeszcze więcej płynności w grach.

Wyświetlacz:  AMOLED, 6,39”, 1080 x 2340 px
Bateria: 3300 mAh
Pamięć wbudowana: 128GB
Pamięć RAM: 6 GB, 8GB
System: “Android” 9.0 Pie
Procesor:Qualcomm Snapdragon 855 (2.84 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 48 Mpx, 12 Mpx, 16 Mpx
Drugi aparat:  20 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, drugi aparat, szybkie ładowanie, Czytnik linii papilarnych, Dual SIM

Ładowanie

Ładuj szybciej dzięki pierwszemu na świecie bezprzewodowemu, szybkiemu ładowaniu 20 W. Bezprzewodowe ładowanie, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. Dni powolnego ładowania bezprzewodowego należą już do przeszłości. Dzięki nowym innowacjom pełne naładowanie jest możliwe w ciągu 90 minut dzięki bezprzewodowemu ładowaniu – to jeszcze szybciej niż tradycyjne przewodowe ładowanie o mocy 18 W.

Mi9 - WARSZAWA

Aparat Mi 9

Sensor Sony 48 MP Ultra-szerokokątny potrójny aparat z SI i niezwykła jakość, to najwyżej oceniany na świecie sensor. Czujnik obrazu z najwyższą rozdzielczością obrazu dla smartfonów. 4 razy większa rozdzielczość, 3 razy większa czułość na światło. Co to znaczy mieć aparat z 4 razy większą liczbą pikseli niż typowy smartfon 12MP? Oznacza to, że po powiększeniu obrazu wciąż jest wystarczająco dużo szczegółów, aby stworzyć zdjęcie o wysokiej jakości. Z półcalowym czujnikiem światła i dużymi pikselami 4-w-1 1,6 μm zdjęcia są żywe i kolorowe. W rzeczywistości kamera Mi 9 robi zdjęcia z większą szczegółowością niż telewizja 4K. Całkowicie nowy potrójny aparat z SI – więcej niż kolejny obiektyw. Szerszy kąt i bliższy ujęcie. Sekret niesamowitej fotografii? Trzy podstawowe soczewki: szeroko kątna, teleobiektyw i ultras zerokokątna. Mi 9 ma obiektyw o szerszym widoku niż typowe obiektywy, a aparat potrafi korygować zniekształcenia, szeroki kąt widzenia 117° pozwala uchwycić całe krajobrazy w jednym ujęciu. Obsługuje nawet makrofotografię, więc nie ma ograniczeń co do kreatywności, Odkrywaj maleńkie światy dzięki zdjęciom w formacie makro od 4 cm.

Upiększający aparat do selfie 20 Mpx. Wysokiej rozdzielczości czujnik 20 Mpx może inteligentnie łączyć piksele w jeden piksel o rozdzielczości 1,8 μm, dzięki czemu zdjęcia są jaśniejsze w słabym świetle. Dzięki ulepszonemu algorytmowi upiększania i rozmyciu tła w trybie portretu z SI każde selfie staje się marzycielskim arcydziełem. L

Konstrukcja

Nie jeden kolor, a holograficzny schemat kolorów, mieszanka metalicznego odbicia i odcieni tęczy. Poczuj przyszłość dzięki kolorom, które poruszają się i kołyszą ze światłem. Jeśli kiedykolwiek intrygowały Cię tajemnice rozgwieżdżonego nieba, spodoba ci się wygląd tego telefonu. Wykonane w nanometrowej technologii laserowej, wykończenie wydobywa wszystkie kolory światła, gdy światło dociera do telefonu, tworzy spektakularny widok.

Mi9 - WARSZAWA
Mi 9

Lekka, zakrzywiona konstrukcja to więcej niż zakrzywiona powierzchnia. Nieopisane uczucie w twoich rękach. Wygięty tył obudowy sprawia, że telefon wygląda elegancko, ale poza tym jest wyjątkowo wygodny w trzymaniu, idealnie dopasowując się do kształtu dłoni.
Ekran Samsung AMOLED o przekątnej 6,39″ daje stosunek ekranu do obudowy 90,7%, do wąskiej ramki 3,6 mm. Czego rezultatem jest rozwój wyświetlacza pełnoekranowego. Mi 9 oferuje wciągające doznania, które są możliwe dzięki zwiększonej personalizacji: czujnik ekranowy, miniaturowy aparat do selfie i ultradźwiękowy czujnik zbliżeniowy dzięki czemu telefon jest węższy o 40%, – a gabarytowo zaledwie o 3,6 mm.

Piękno niezawodności. Szkło Corning Gorilla 6 to jednoczęściowa pokrywa z szafirowego szkła o długości 243 mm². Piękno Mi 9 nie wynika wyłącznie z jego kolorów, ale w jego wysokiej trwałości. Szkło Corning Gorilla 6 zapewnia niezawodną ochronę ekranu. Osłona aparatu wykonana jest ze szkła szafirowego, co zapewnia trwałą ochronę i zwiększa przezroczystość.

Technologicznie

Ulepszony czytnik lini papilarnych w ekranie GPS o podwójnej częstotliwości i niezależny przycisk SI to aż 108 ulepszeń użytkowania. Optyczne rozpoznawanie odcisków palców na ekranie jest o 25% szybsze praktyczniejsze i wygodniejsze.
Dzięki optycznemu czujnikowi linii papilarnych Twój odcisk palca zostaje zeskanowany przy użyciu bardzo dokładnego dynamicznego ustawiania ostrości, dzięki czemu jasne światło lub sucha skóra nie sprawia problemu podczas skanowania.

Niezależny przycisk SI to kolejny jeden przycisk robiący różnicę. Wystarczy nacisnąć, aby aktywować Asystenta Google. Przycisk można również dostosować do własnych potrzeb – chcesz mieć łatwiejszy dostęp do aparatu? Zawsze włączasz tryb czytania? Teraz możesz ustawić przycisk SI, aby zrobił to za Ciebie po dwukrotnym dotknięciu. Gdy raz spróbujesz, nie będziesz chciał zrezygnować.

Mi9 - WARSZAWA
Mi 9
Mi 9
Call Now Button