Xiaomi Mi A2 warszawa tanio

Telefon który działa inteligentnie

Jeszcze lepsze zdjęcia! Xiaomi Mi A2 uchwyca doskonałe zdjęcia, dzięki podwójnemu aparatowi 20 MP + 12 MP napędzane technologią Sztucznej Inteligencji. Ultra-duże piksele 2μm i czujniki światła Sony gwarantują niezrównaną jakość każdej fotografii. Niezwykle smukły design w połączeniu z szybkim procesorem Snapdragon 660 i systemem Android One gwarancji innowacji.

Jasność w nocy i za dnia

Inteligenty wybór obiektywu opiera się na czujnikach światła Sony i na szerokim otworze przysłony ƒ/1,75**, by w efekcie wybrać najlepszy obiektyw do Twoich ustawień.Rób bardziej wyraziste zdjęcia za dnia z obiektywem 12 MP i dużymi pikselami 1,25μm.
Zdjęcia w słabym świetle są jaśniejsze dzięki obiektywowi 20 MP i Super Pikselach 4 w 1 – technologii opartej na binowanu pikseli. Ultra duże piksele 2μm czterokrotnie zwielokrotniają czułość na światło.

Xiaomi Mi A2 warszawa tanio

Płynne sterowanie z Mi A2

Procesor w technologii 14nm FinFET ma wysoką wydajność i zużywa mniej energii. Adreno™ 512 wysokiej wydajności GPU tworzy realistyczne wizualizacje. Do 2,2 GHz prędkości taktowania dla niezmiennie niezawodnego działania.

Wyświetlacz:  IPS TFT, 5,99”, 1080 x 2160 px
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 8.1 OreO
Procesor: Qualcomm Snapdragon 660 (2.2 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 20 Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat:  20 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, drugi aparat, szybkie ładowanie, Czytnik linii papilarnych, Dual SIM

Elegancki styl

6-calowy ekran IPS o proporcjach 18:9 pozbawiony wcięcia, ale za to z zaokrąglonymi ramkami. Jego rozdzielczość to w pełni wystarczające 2160 x 1080 pikseli. Wyświetlacz cechuje się wspaniałą szczegółowością, idealnym barw oraz genialną widocznością w świetle słonecznym.

Tył urządzenia wkomponował się już w charakterytyczny dla linii smartfonów Xiaomi design. Obudowę wykonano z aluminium. Znajduje się na niej czytnik linii papilarnych, podwójny aparat z układem przypominającym iPhone’a X oraz logo Xiaomi oraz Androida One.

Na bocznych krawędziach umieszczono przyciski blokady i zmiany głośności, zaś na dolnej port USB-C służący do ładowania urządzenia z którego również popłynie najwyższa jakość dźwięku. Z kolei na górnej krawędzi umieszczono nadajnik i odbiornik podczerwieni, dzięki którym Mi A2 może pełnić rolę pilota od telewizora lub innego sprzętu elektronicznego.

Xiaomi Mi A2 warszawa tanio

Inteligencja z najwyższej pólki

Mi A2 z systemem Android One POSIADA wbudowane najnowsze innowacje napędzane przez SI od Google.To oznacza że automatycznie dopasowuje się do Twoich potrzeb i pomaga wykonywać zadania szybciej przez cały dzień.

Mi A2
Call Now Button