Naprawa iPhone

Wiemy jak bardzo cenny dzisiaj jest czas. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszego rynku oferujemy zupełną nowość. Naprawa iPhone od ręki, teraz to możliwe nie tylko dzięki modułowej budowie tego telefonu, ale przede wszystkim poprzez model biznesowy w naszej firmie, dzięki któremu od teraz wymiana wyświetlacza, głośnika czy gniazda ładowania możliwa jest zaledwie w kilkanaście minut. Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób udało nam się stworzyć zespół, dedykowany wyłącznie do napraw iPhonów. Zaletą tego rozwiązania, jest to, że nasi serwisanci są dostępni do Państwa dyspozycji w dogodnym dla Państwa terminie. Wystarczy jedynie zadzwonić lub napisać i umówić się na naprawę.

Serwis iPhone

tel. 503 722 939 – sklep

tel. 514 033 998 – serwis

tel. 506 268 116 – biuro

Serwis iPhone Arkadia

Co naprawimy w iPhone?

Zajmujemy się naprawą wszystkich popularnych modeli iPhonów począwszy od iPhona 4 poprzez iphona 5s, 6s aż do najnowszych. W zakres usług wchodzi wymiana m.in.:

– baterii, Zapewne zdarzyło ci się ładować iPhona nieoryginalną ładowarką lub nieraz pozostawiłeś go podłączonego do ładowania przez całą noc. To wszystko powoduje osłabianie baterii, a tym samym szybsze jej zużywanie. Na szczęście naszym doświadczonym serwisantom wymiana baterii w iPhone zajmuje chwilę. Od teraz będziesz mógł się cieszyć wydłużonym czasem pracy Twojego urządzenia.
– gniazda ładowania, Często problem z ładowaniem w iPhonach wynika z używania nieoryginalnych lub słabej jakości kabli. Druga strona medalu to zanieczyszczenia, które dostają się do gniazda ładowania. W naszym serwisie szybko i sprawnie zdiagnozujemy przyczynę problemów z ładowaniem.
– przycisku home, Niedziałający przycisk home w iPhonie to jak samochód bez kierownicy. Nie pozwól, aby brak działania tego przycisku powodowało znaczne utrudnienia w poruszaniu się po Twoim urządzeniu. U nas wymienisz szybko i sprawnie przycisk home w swoim iPhonie.
– przycisku włącznika, Problemy z włączaniem iPhona mogą wynikać właśnie awarii tego elementu. Ważne, aby naprawę zlecić doświadczonemu serwisowi, gdyż na taśmie włącznika znajduje się wiele innych elementów, a nieumiejętna naprawa może pogorszyć funkcjonalność twojego iPhona.
– przycisków głośności, Masz problem z pogłaśnianiem lub ściszaniem? Wiemy jak mało kto, co w tym przypadku należy zrobić.
– szybki, Zbite szybki to najczęstszy mankament iPhonów. W naszym serwisie wymiana tego elementu to czas ok. 20 minut.
– klapki/korpusu, Upadki powodują uszkodzenie nie tylko szybki, ale i obudowy. Zajmujemy się wymianą całych korpusów w iPhonach.
– jack’a audio, iPhone bez muzyki traci swoją przeważającą nad konkurencją funkcjonalność. Ciesz się swoim smartfonem w 100% i nie pozwól abyś został pozbawiony słuchania muzyki.
– głośników, Zarówno głośnik w słuchawce jak i głośnik dźwięków to jedne z podstawowych elementów iPhona. Bez tych funkcji telefon pozostaje bezużyteczny, a przecież taka naprawa zajmuje chwilkę.
– mikrofony, Wiedziałeś, że Twój iPhone posiada aż dwa mikrofony? Każdy z ich odpowiada za trochę inne funkcje, dlatego w przypadku, gdy ktoś cię nie słyszy podczas rozmowy telefonicznej udaj się do nas, abyś miał pewność dobrze zdiagnozowanej usterki.
– naprawa wibracji, Cenisz sobie ciszę? Są sytuacje, które po prostu tego wymagają. Ważne, aby wtedy nie zawiódł cię Twój iPhone. My wiemy jak naprawić wibracje w tym urządzeniu.
– naprawa aparatów Zapewne zdążyłeś się już przekonać się jak cudowne zdjęcia robi to urządzenie. Brak ostrości? Zamglenie? A może po prostu porysowana szybka aparatu? Damy sobie z tym radę.
– regeneracja po zalaniu Zalanie to jeszcze nie wyrok. Naprawa iPhone nawet po całkowitym zatopieniu jest możliwa! Ważne tylko, aby urządzenia nie próbować włączać, gdyż najmniejsze zwarcie może wyrządzić nieodwracalne w skutkach szkody. Drugim czynnikiem jest czas. Statystyki wskazują, że udaje nam się odratować 79% niewłączanych iPhonów, które trafiły do nas w przeciągu 48h od zalania.
Call Now Button