@KOM czyli Naprawa telefonów Warszawa Śródmieście – w naszej ofercie znajdą Państwo wszechstronny serwis sprzętu GSM: telefonów i tabletów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie i rezerwujemy sprawdzone podzespoły. Każda naprawa objęta jest odpowiednią gwarancją.

Nasi konsultanci rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości. Cechy, które nas wyróżniają to profesjonalizm, oraz fachowa pomoc naszym klientom.

Skup telefonów warszawa

tel. 514 033 998 – serwis

Naprawa telefonów Warszawa Ursynów

Serwis i naprawa telefonów Warszawa Śródmieście, Żoliborz, Praga, Bielany, Ursynów

Informujemy, że nasz sklep i serwis mimo ograniczeń w komunikacji wywołanych niedawną pandemią, działa również poprzez miedia społecznosciowe w związku z czym zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez wygodne i bezpieczne kanały:

– Sklep Internetowy
– OLX
– Allegro
– Facebook
– Instagram
– Twitter
– Strona internetowa
– biuro@sklepkom.pl

Serwis i naprawa telefonów Warszawa Śródmieście – @kom

Z uwagi na duże zainteresowanie prosimy o kontaktowanie się z nami przez poniższe komunikatory. Po konsultacji w krótkim czasie otrzymają Państwo pierwszą diagnozę i wycenę:

mail: biuro@sklepkom.pl

facebook: https://www.facebook.com/sklepkom/

 

Na czas naprawy dostaną Państwo zastępczy smartfon.

Wystawiamy faktury VAT 23% dla firm

Nasza firma zajmuje się takimi naprawami jak:

  • ekran: wymiana digitizerów, wymiana szybek amoled orygnalną metodą na klej LOCA, wymiana wyświetlaczy LCD, wymiana szyby z LCD (full set), wymiana taśmy LCD, czyszczenie LCD, wymiana ramki,
  • oprogramowanie: instalacja systemu, aktualizacja, downgrade, zdejmowanie blokady, przywracanie ustawień, naprawa uruchamiania systemu Bootloader, zmiana języka menu, naprawa numeru IMEI,
  • odzyskiwanie danych w telefonach z uszkodzeniami mechanicznymi simlock (koszt zdjęcia blokady jest zależny od konkretnego modelu telefonu, sieci na jaką założona jest blokada oraz ewentualnych przebytych napraw),
    dźwięk i wibracje: naprawa głośnika rozmów, naprawa głośnika (speakera), naprawa wibrowania, naprawa mikrofonu,
  • łączność: naprawa anteny, naprawa modułu GSM naprawa złącza kart SIM, naprawa złącza kart pamięci, wymiana baterii, wymiana czujnika zbliżeniowego/światła, gniazda ładowania, gniazda słuchawek, wymiana kamery,
  • wymiana obudowy, wymiana korpusu, naprawa przycisków (home, power, volume) i klawiatur,
    naprawa po zalaniu.

Dodatkowe informacje dotyczące zapytań naprawa telefonów Warszawa Śródmieście znajdą Państwo na naszej stronie pod wymienionymi niżej adresami:

serwis iPhone

serwis Samsung

wymiana szybki Samsung

serwis Xiaomi

wymiana szybki Xiaomi

serwis Huawei

wymiana szybki Huawei

Rozumiemy Państwa potrzeby dlatego wszystkie usługi wykonujemy w ekspresowym tempie. Zazwyczaj naprawa trwa 2-5 dni roboczych. W przypadku zleceń na realizację naprawy w krótszym terminie ceny mogą ulec zmianie.

Serwis i naprawa telefonów Warszawa Śródmieście

Westfield Arkadia

ul. Jana Pawła II
00-175 Warszawa
tel.: 514 033 998
mail: serwis@sklepkom.pl
mail: biuro@sklepkom.pl

 

 

Call Now Button