Nokia 8 warszawa tanio

Bądź bardziej #Bothie

Używaj przedniego i tylnego aparatu równocześnie w trybie Dual-Sight i opowiedz historię z obu perspektyw

Wzornictwo

Proces produkcyjny telefonu Nokia 8 obejmuje 40 rygorystycznych etapów obróbki mechanicznej, anodowania i polerowania – wszystko po to, aby finalny produkt wyróżniał się wzornictwem i polerowanym, jednobryłowym korpusem z aluminium. Dzięki perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji Nokia 8 idealnie leży w dłoni.

Nokia 8 warszawa tanio

Tryb Dual-Sight

Tryb Dual-Sight to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w telefonach komórkowych, umożliwiające wykonywanie połączonych zdjęć i ujęć wideo przednim i tylnym aparatem jednocześnie.
Telefon Nokia 8 wyposażono w oferujące połączony obraz aparaty: tylny o rozdzielczości 13 MP z matrycą kolorową i monochromatyczną oraz szerokokątny przedni, również o rozdzielczości 13 MP, z funkcją AF z detekcją fazy. W obu aparatach wykorzystano optykę marki ZEISS, zamieniającą każdą migawkę w wartą opowiedzenia historię.

Technika filmowa prosto z Hollywood w Twojej dłoni

Nokia 8 pozwoli Ci tworzyć jeszcze bardziej porywające filmy i odtwarzać je z pełnym realizmem dzięki po raz pierwszy zastosowanej w telefonach funkcji Nokia OZO, oferującej prawdziwie przestrzenny dźwięk. Uwieczniaj cenne chwile, korzystając z technologii używanej przez filmowców i producentów muzycznych z Hollywood, aby później móc przeżyć je ponownie, rozkoszując się pełnym realizmem dźwięku i obrazu.

Uchwyć na wideo więcej, niż potrafisz ogarnąć wzrokiem. Poznaj nowe wymiary dźwięku dzięki uznanej technologii audio OZO, umożliwiającej rejestrowanie dźwięku 360°. Tryb Audio Focus pomaga wydobyć pożądane dźwięki i wyciszyć szum otoczenia. Jego połączenie z zapisem wideo w rozdzielczości 4K pozwala uzyskać nagrania perfekcyjnie brzmiące i wyglądające

Odtwarzaj swoje nagrania wideo w jakości, na jaką zasługują. Spolaryzowany wyświetlacz 2K o przekątnej 5,3 cala o zdumiewająco żywych barwach i najwyższej wyrazistości. W połączeniu z 360-stopniowym dźwiękiem Nokia OZO, rejestrowane telefonem nagrania wideo cennych chwil pozwolą Ci przeżywać je na nowo, gdziekolwiek będziesz.

Wyświetlacz: IPS TFT, 5.3”,  1440 x 2560 px
Bateria: 3090 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 128GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 8.0 Oreo
Procesor:  Qualcomm® Snapdragon™ 835 (2.5 GHz x 4 rdzenie + 1,8Ghz x 4 rdzenie)
Aparaty: 13 Mpx, 13 Mpx,
Drugi aparat: 13 Mpx
Obsługuje: USB Typ-C, Szybkie ładowanie, odporność na wodę i pył, czytnik linii papilarnych, Dual-Sight

Najmocniejszy smartfon z systemem Google Android

Aby uzyskać maksymalną wydajność, w telefonie Nokia 8 zastosowano najnowocześniejszą platformę mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 835, projektowaną ze szczególnym uwzględnieniem wydłużenia czasu działania baterii. Wytwarzane przez układy ciepło jest rozprowadzane po całym korpusie telefonu przez pełnowymiarowy miedziany radiator z ekranem grafitowym.

Nokia 8 warszawa tanio

Po prostu Nokia 8

Na zewnątrz
  • Precyzyjnie wycięty z jednego aluminiowego bloku ze stopu 6000
  • Lustrzane wykończenie polerowaniem
  • Aparat przedni i tylny z optyką ZEISS
  • Jasny, spolaryzowany wyświetlacz w rozdzielczości 2K, chroniony zaokrąglonym na brzegach szkłem Corning® Gorilla® Glass 5
  • Dostępne modele na jedną i dwie karty SIM
Wewnątrz
  • Niemodyfikowany, bezpieczny i aktualny system Android Oreo z regularnymi aktualizacjami
  • Układ Qualcomm® Snapdragon™ 835 Mobile Platform, zaprojektowany pod kątem optymalnego czasu pracy baterii i udoskonalonych parametrów przetwarzania obrazu
  • Dźwięk przestrzenny 360° Nokia OZO
  • 4 GB pamięci RAM
  • Mnóstwo miejsca dzięki 64 GB pamięci masowej i obsłudze kart MicroSD o pojemności do 256 GB

Nokia 8 warszawa tanio

Nokia 8
Call Now Button