nokia lumia lublin

Najlepszy telefon z aparatem. Możesz rejestrować ostre, szczegółowe filmy HD oraz przybliżać je nawet sześciokrotnie bez utraty jakości. A za sprawą technologii Nokia Rich Recording możesz rejestrować wolny od zniekształceń dźwięk – tak by móc przeżyć chwile jeszcze raz.

Vyclone

Dzielisz się już z przyjaciółmi zdjęciami i pomysłami. Teraz możecie stworzyć na ich podstawie oszałamiające wideo. Aplikacja Vyclone pozwala synchronizować, edytować i miksować materiały przesłane przez kilka osób oraz łączyć je w fantastycznie kreatywne filmy. Wystarczy włączyć aparat w telefonie i zrobić zdjęcia lub nagrać wideo. Resztą zajmie się Vyclone. Efekt? Niezapomniane wideo, które możesz udostępnić znajomym oraz całemu światu.

 

Wyświetlacz: AMOLED, 4.5″
Bateria: 2000 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System: Windows Phone 8
Procesor: 1,5 GHz
Aparat: 41 Mpx
Drugi aparat: 1,2 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

 

nokia lumia lublin

 

Pod kontrolą systemu Windows Phone 8

Dzięki aplikacjom pakietu Microsoft Office zainstalowanym w smartfonie Nokia Lumia 1020 z systemem Windows Phone 8 możesz pracować w każdym miejscu. Dostosowywane dynamiczne kafelki oraz wyjątkowe funkcje, takie jak centrum Kontakty, ułatwiają śledzenie wszystkich najważniejszych wydarzeń.

Nokia Lumia 1020
Call Now Button