sklep internetowy gsm

 

niezdobyte

Jeśli Twój smartfon jest dla Ciebie aparatem i kamerą, a  jakość ujęć ma zapierać dech w piersiach to nawet najlepszy smartfon już nie wystarczy. Zajrzyj do naszego sklepkom.pl, po rozwiązania, które na pewno odmienią spostrzeżenie znajomych na Twój Instagram.

akcesoria na telefony

Wspaniała rozrywka

Tworzącym Tello Boost Combo przyświecała  myśl by zbudować najlepszego drona do zabawy w historii. Jest to niesamowity dron zarówno dla dorosłych jak i dzieci, który imponująco radzi sobie w powietrzu i z łatwością pozwala przyswoić tajniki kodowania. Zdobądź Tello Boost Combo i przekonaj się, że latanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Zobacz świat z innej perspektywy

Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz – park, biuro czy dom, Tello jest zawsze gotowy do startu i pozwala eksplorować świat z zupełnie innej strony. Model został wyposażony w dwie anteny, które zapewniają czystą i równomierną transmisję obrazu. Dzięki wydajnemu akumulatorowi, czas lotu może wynieść imponujące 13 minut.

Prosta obsługa i łatwe sterowanie

Nawet jeśli nigdy nie miałeś kontaktu z dronem, obsługa Tello Boost Combo nie sprawi żadnych kłopotów. Dzięki przyjaznemu interfejsowi aplikacji Tello i intucyjnemu sterowaniu za pomocą telefonu, latanie nigdy nie było łatwiejsze.

Tello Boost Combo

Wyjątkowe funkcje zapierające dech

Najnowsza technologia firmy Intel, wspierana przez DJI, pozwala na wykonywanie wspaniałych podniebnych sztuczek i akrobacji 8D, a wszystko to za pomocą jednego dotknięcia ekranu. Równie łatwo wystartować Tello Boost Combo, po prostu rzucając go z ręki w powietrze. W trybie trampoliny, dron porusza się w górę i w dół z Twojej ręki.

Piękne filmy i zdjęcia

Wydajny i nowoczesny procesor Intel zastosowany w Tello, zapewnia nagrywanie materiałów wideo w jakości HD oraz wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki EZ Shots można nagrywać krótkie skoordynowane filmy, oraz udostępniać je w mediach społecznościowych prosto ze swojego smartfona. Wbudowana elektroniczna stabilizacja obrazu sprawia, że Twoje materiały są spójnie czyste i bez zakłóceń.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Lekka (80g) i wytrzymała konstrukcja Tello Boost Combo sprawia, że lata się sprawnie i swobodnie. Automatyczne startowanie i lądowanie, umożliwia uniesienie się i lądowanie za pomocą tylko jednego kliknięcia. Gdy akumulator będzie na wyczerpaniu, aplikacja poinformuje o tym. Nawet w przypadku utraty łączności z urządzeniem, można wylądować bezpiecznie dzięki funkcji FailSafe. Precyzyjny zawis w powietrzu zapewnia system pozycjonowania wizyjnego.

Nauka i zabawa

Zabawa jest integralnym elementem nauki. Stworzony od podstaw program z funkcją Stratch i system kodowania MIT, umożliwiają młodszym użytkownikom naukę podstaw programowania krok po kroku, podczas korzystania z Tello Boost Combo. Dla bardziej doświadczonych, stworzono możliwość tworzenia aplikacji dla Tello Boost Combo przy użyciu pakietu SDK.

Specyfikacja

Maks. czas lotu 13 min.
Wymiary 98 mm × 92.5 mm × 41 mm
Waga 80 g
Maks. prędkość 28.8 km/h
Wbudowane funkcje akcelerometr, barometr, LED, system pozycjonowania, WiFi 802.11n
Maks. zasięg 100 metrów
Port ładowania Micro USB
Akumulator 1.1Ah/3.8V
Zdjęcia 5MP (2592×1936), Pole widzenia: 82.6°, Format: JPG
Wideo HD 720P, Format: MP4

 

Sprawdź też inne ciekawe akcesoria polepszające życie, odwiedź nasz sklep już dziś.

 

akcesoria na telefon

Written by @Kom