Huawei P30 warszawa

Fotografia na nowo

Jaśniejszy, szerszy i bliższy. Zobacz świat z nowych perspektyw. Odkryj to co niewidzialne i zamień w swoje cenne wspomnienia. Seria Huawei P30 przesuwa granicę fotografii z wykorzystaniem smartfonów.

Fantastyczne kolory z Hauwei P30

Czerpiąc inspirację z cudownego nieba, Seria HUAWEI P30 odzwierciedla przenikliwe kolory światła i przestrzeni. Obserwuj piękno różowego świtu, błękit nieba w ciągu dnia, tajemniczą Aurorę i ciemność nocy.

Super Camera System

System potrójnej kamery Leica umożliwia wykonywanie zdjęć w taki sposób, aby zobaczyć świat w całości. System ten, z kamerą Super Sensing o rozdzielczości 40 MP, ultraszerokokątnym obiektywem 16 MP i teleobiektywem 8 MP daje swobodę uchwycenia piękna świata.
Reguła wykrywania kolorów została przepisana przez HUAWEI z RGB (red, green, blue) na RYB (red, yellow, blue), aby zapewnić więcej światła na zdjęciach. Współpraca między sensorem HUAWEI SuperSpectrum, jednostką przetwarzania obrazu1ISP Kirin 980 i specjalnie zaprojektowanym algorytmem zapewnia o 40% więcej światła, pozwalając zachować wyraźne wspomnienia zarówno w nocy, jak i w dzień. Dzięki wartości ISO 204800 w Serii HUAWEI P30 wykonasz doskonałe ujęcia podczas romantycznego wieczoru przy świecach, a ciemność nie będzie dla Ciebie przeszkodą. Przedni aparat 32 MP w smartfonie HUAWEI P30 rozpozna Twoją twarz i stworzy doskonałe selfie, dobierając idealną jasność i ostrość. Twoje selfie będą wyróżniać się wyjątkową dokładnością, nawet gdy wykonasz je przy nadmiernym oświetleniu tylnym lub podczas nocnej imprezy.

Huawei P30 warszawa

Zrób furorę z HUAWEI P30 PRO. System poczwórnego aparatu Leica pozwala zachować na zdjęciu świat w całej okazałości. Niezrównany system aparatów składa się z obiektywu SuperZoom, bardzo czułego aparatu 40 MP, obiektywu szerokokątnego 20 MP oraz aparatu TOF HUAWEI, dzięki którym z łatwością uchwycisz każdy moment wspomnień. Nowy, peryskopowy obiektyw telefotograficzny zapewnia lepszy zoom optyczny, bez zwiększania rozmiaru urządzenia i utraty jakości obrazu. Obiektyw SuperZoom jest wspomagany doskonałym nasyceniem kolorów zapewnianym przez aparat główny 40 MP, który posiada hybrydowy zoom 10x. W połączeniu ze stabilizacją obrazu w technologii OIS i AIS, pozwala dostrzec to, co do tej pory było niewidoczne. Dzięki zoomowi 50x możesz obejrzeć księżyc z bliska. Zobacz ukryte piękno nocy dzięki wartości ISO 409,600 w HUAWEI P30 Pro. Wykonasz doskonałe ujęcia podczas romantycznego wieczoru przy świecach, a ciemność nie będzie dla Ciebie przeszkodą.

Wyświetlacz: OLED, 6.47”, 11080 x 2340 px
Bateria: 4200 mAh
Pamięć wbudowana: 128GB, 256GB, 512g
Pamięć RAM: 6 GB
System: Android 9.0 Pie
Procesor: HiSilicon Kirin 980 (4 rdzenie x 2.6 GHz)
Aparaty: 40 Mpx, 20 Mpx, 8 Mpx
Drugi aparat: 32 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, trzeci aparat,  odporność na wodę i pył, szybkie ładowanie,  ładowanie indukcyjne, USB Typ-C, czytnik lini papilarnych w ekranie

Dostojna elegancja

Ekran FullView OLED W HUAWEI P30 zapewnia szersze pole widzenia oraz lepsze i żywsze kolory, które doskonale prezentują się w każdych warunkach.
Wyjątkowa elegancja z podwójną zaokrągloną szybką ze szkła 3D czyni model HUAWEI P30 Pro dziełem sztuki. Wyświetlacz OLED 6.477 zapewnia fantastyczne kolory i doskonałą widoczność.

Usłysz nową technologię

Zamiast tradycyjnego głośnika z przodu u góry w modelu HUAWEI P30 Pro zastosowano technologię HUAWEI Acoustic Display Technology, która zapewnia większy wyświetlacz i obszar odsłuchu. Fale dźwiękowe przekazują dźwięk z wibracji bezpośrednio z wyświetlacza do ucha.

Huawei P30 warszawa

Gotowy na przygodę

Miłośnicy przygód ucieszą się, że HUAWEI P30 Pro ma stopień ochrony IP68 przed wodą i kurzem. Zachlapanie wodą nie wyrządzi żadnych szkód.

Wykonaj skok w przyszłość

Kirin 980 to pierwszy na świecie procesor mobilny wykonany w technologii 7 nm. Odznacza się większą wydajnością i zmniejszonym zużyciem energii. Ten nowoczesny układ w połączeniu z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci do przechowywania danych zapewnia doskonałą wydajność telefonowi HUAWEI P30.

Błyskawiczne ładowanie

Ładowanie przestało być uciążliwe. Naładuj swój telefon w prosty sposób przed wyjściem z domu albo podczas przerwy na kawę za pomocą certyfikowanej ładowarki TÜV HUAWEI SuperCharge.Bardzo trwały akumulator o pojemności 4 200 mAh10 z inteligentną technologią oszczędzania energię oraz daje jeszcze więcej radości każdego dnia z użytkowania HUAWEI P30 PRO.

Huawei P30 warszawa

P30 Series
Call Now Button