sklep internetowy gsm
nawet najmniejsza cząstka

Czyste powietrze w samochodzie

Samochodowy oczyszczacz Baseus usuwa z powietrza szkodliwe gazy formaldehydu. Dzięki wysokiej wydajności urządzenie oczyszcza samochód nawet w 3 minuty, a większe auta w 5-7 minut. Urządzenie rozprzestrzenia specjalne mikro molekuły, które neutralizują formaldehyd w powietrzu oraz inne zanieczyszczenia. Ponadto oczyszczacz neutralizuje nieprzyjemne zapachy (np. papierosów, jedzenia), a także usuwa pleśń i smog z powietrza oraz pozostawia świeży i aromatyczny zapach.

Bezpieczny dla dzieci i kobiet w ciąży

Oczyszczacz Baseus jest bezpieczny dla dzieci oraz kobiet w ciąży. Do oczyszczacza dołączony jest specjalny zestaw przeznaczony do sprawdzania zawartości formaldehydu w powietrzu. Aby korzystać z oczyszczacza należy zdjąć pokrywę, włożyć wkład i przeciąć jego zabezpieczenie nakładając pokrywę. Urządzenie należy wstrząsnąć i umieścić w takim miejscu, aby stało stabilnie i nie przemieszczało się – np. w miejscu na kubek. Uruchomienie wentylacji w samochodzie może przyśpieszyć proces oczyszczania samochodu. Wkład wystarcza na około 3 miesiące użytkowania.

Co potrafi Samochodowy oczyszczacz powietrza Baseus

Samochodowy oczyszczacz powietrza z formaldehydu, pleśni, smogu oraz nieprzyjemnych zapachów. Niewielki pojemnik z wymiennym wkładem, który całkowicie bez naszej ingerencji, pozbywa się szkodliwych związków z powietrza. Prosty sposób, by zadbać o swoje zdrowie podczas podróży.

Samochodowy oczyszczacz powietrza Baseus rozprowadza w powietrzu specjalne mikromolekuły, które neutralizują szkodliwe związki takie jak formaldehyd, pozostawiając przy tym przyjemny i całkowicie bezpieczny aromat. I tak przez 3 miesiące na jednym wkładzie. Przez ten cały czas spokojnie możesz odetchnąć pełną piersią

Samochodowy oczyszczacz powietrza Baseus

Jak to działa?

Formaldehyd jest związkiem zawierającym węgiel, wodór oraz tlen. Nasze dobroczynne mikromolekuły z kolei, posiadają 19 nienasyconych elektronów, które błyskawicznie wyłapują elektrony szkodliwych substancji, zmieniają ich właściwości i rozkładają je na nietoksyczny dwutlenek węgla i wodę.

Wróg nieprzyjemnych zapachów – Aromat nie maskuje formaldehydu i nieprzyjemnych zapachów, a całkowicie się ich pozbywa, pozostawiając powietrze wewnątrz auta, głęboko oczyszczone. Zajmuje mu to od 3 do 7 minut, w zależności od wielkości samochodu

Pojemnik samochodowy oczyszczacz powietrza Baseus został wykonany z wysokiej jakości aluminium lotniczego, które jest niezwykle lekkie, a przy tym wyjątkowo wytrzymałe i odporne na ścieranie. Ponadto z uwagi na swój elegancki wygląd, idealnie wkomponuje się do wnętrza Twojego auta.

Jednorazowa instalacja

Instrukcja obsługi oczyszczacza jest niezwykle prosta. Wystarczy otworzyć pojemnik, włożyć do niego wkład, a potem delikatnie dokręcić pokrywę przecinając jego folię zabezpieczającą. Następnie należy lekko wstrząsnąć akcesorium i gotowe. Teraz pozostaje tylko umieścić je w jakimś stabilnym miejscu, np. uchwycie na napoje.

W opakowaniu oprócz aluminiowego pojemnika oraz wkładu, znajduje się kompletny pakiet akcesoriów pozwalających samemu sprawdzić stan powietrza w aucie. W kilku prostych krokach możesz na własne oczy przekonać się jak duże jest stężenie formaldehydu w Twoim otoczeniu.

Bezpieczny dla zdrowia. Środek jest nietoksyczny i całkowicie Samochodowy oczyszczacz powietrza Baseus jest bezpieczny dla zdrowia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by używać go, gdy w aucie będą dzieci czy nawet kobiety w ciąży.

Powietrze czyste i pachnące – Akcesorium nie tylko oczyszcza powietrze, ale i zostawia przy tym przyjemny, naturalny zapach, który dociera do każdego zakątka samochodu. Także, to nie tylko oczyszczacz, ale i odświeżacz.

Skuteczność potwierdzone przez specjalistów

Sprzęt przeszedł szereg testów i zdobył liczne certyfikaty potwierdzające jego skuteczność. Zresztą stężenie formaldehydu w powietrzu przed i po użyciu oczyszczacza możesz sprawdzić samodzielnie wykorzystując dołączone do zestawu akcesoria.

 

Sprawdź też inne ciekawe akcesoria polepszające życie, odwiedź nasz sklep już dziś.

 

akcesoria na telefon

Liczy się
Call Now Button