Samsung A6 warszawa tanio

Niczego Ci nie zabraknie

W nowym Samsung A6 znajdziesz to, czego szukasz w smartfonie. Zobacz więcej na niemal bezramkowym wyświetlaczu Infinity display. Rób doskonałe zdjęcia aparatem przednim 16 Mpix lub podwójnym aparatem tylnym. Swobodnie łącz pracę z rozrywką dzięki możliwości przełączania kont w komunikatorach i korzystania z dwóch aplikacji jednocześnie.

Nieograniczona przyjemność oglądania

Wyświetlacz Infinity z proporcjami ekranu 18.5:9 przyciąga uwagę. Smartfon Samsung A6 został zaprojektowany z szerokim, niemal bezramkowym wyświetlaczem sAMOLED gwarantującym oszałamiające wrażenia wizualne dzięki wysokiej rozdzielczości i współczynnikowi kontrastu. Teraz możesz cieszyć się wciągającymi i nieprzerwanymi doznaniami.

Samsung A6 warszawa tanio

Jasność na trzech poziomach

Rozświetl swoje ujęcia. Smarfon A6 posiada trzystopniową regulację przedniej lampy błyskowej pozwalającą na robienie wyrazistych i nieprześwietlonych selfie o każdej porze.

Wyświetlacz: Super AMOLED 5,6”, 720 x 1480 px
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 32GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 8.0 Oreo
Procesor: Samsung Exynos 7870 (1.6 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 16 Mpx,
Drugi aparat: 16 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, skanowanie twarzy,

Jasna strona fotografii

Miej pewność, że niezależnie od pory dnia Twoje zdjęcia zawsze będą perfekcyjnie doświetlone. Smartfon Samsung A6 posiada aparat o rozdzielczości 16 Mpix z szybkim i szerokim obiektywem F1.9, który wpuszcza więcej światła gdy jest ciemno. Dodaj kreatywności swoim zdjęciom dzięki dostępnym trybom fotografowania, naklejkom i artystycznym filtrom pozwala ożywić wszystko, co uchwycisz, oraz pogrupować tematycznie zrobione zdjecia i filmy. Edytuj zdjęcia i filmy, dodając pomysłowe efekty, by stworzyć spersonalizowaną historię. Stworzone treści możesz łatwo kategoryzować i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną dzięki zaawansowanym funkcjom.

Samsung A6 warszawa tanio

Wygodne przełączanie Wi-Fi

Oszczędzaj czas na włączaniu i wyłączaniu Wi-Fi. Galaxy A6 na podstawie historii korzystania z Wi-Fi automatycznie je włączy lub wyłączy w zależności od tego czy będziesz w zasięgu zaufanej sieci bezprzewodowej. Teraz możesz cieszyć się bezproblemową łącznością przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia danych mobilnych podczas wchodzenia i wychodzenia ze stref Wi-Fi.

Wielozadaniowość

Prosta i efektywna wielozadaniowość. Galaxy A6 oferuje funkcję App Pair, pozwalajacą monitorować i zarządzać dwiema aplikacjami równocześnie dla większego komfortu pracy. Możesz uruchomić jednocześnie dwie aplikacje, takie jak wideo i komunikator, i wyświetlać je obok siebie.

Bezpieczeństwo danych

Samsung Bezpieczny Folder to narzędzie pozwalające utworzyć prywatną, zaszyfrowaną przestrzeń do przechowywania danych, takich jak zdjęcia, dokumenty czy nagrania głosowe, objętej dodatkowym poziomem zabezpieczeń, do której masz wyłączny dostęp

Samsung A6 warszawa tanio

Odblokuj telefon w prosty sposób

Teraz możesz odblokować telefon w mgnieniu oka. Wystarczy, że podniesiesz go na wysokość twarzy. Technologia rozpoznawania twarzy gwarantuje Ci wyłączny dostęp do telefonu, dzięki czemu masz pewność, że prywatne dane nie wpadną w niepowołane ręce.

Uproszczony dostęp do telefonu z zabezpieczeniami, którym możesz zaufać. Galaxy A6 posiada precyzyjny skaner linii papilarnych umożliwiający korzystanie ze stron internetowych i aplikacji.

Samsung A6
Call Now Button