Nowe telefony Samsung Galaxy Note 4. Nakładki, ładowarki, baterie, folie i szkła ochronne. Profesjonalny serwis. Komis, skup, zamiana, Tanio.

 

Najwyższy komfort pracy.

Wyświetlacz z najwyższej półki (Quad HD Super AMOLED)

Precyzyjne odwzorowanie kolorów i wysoki kontrast to główne zalety 5,7-calowego wyświetlacza Super AMOLED. W połączeniu z rozdzielczością Quad HD otrzymujesz niezwykle naturalny obraz. Zachwycisz się nie tylko oglądając filmy i zdjęcia, ale również przeglądając strony internetowe i czytając e-booki.

Zaawansowany aparat

Rób jasne i wyraźne zdjęcia, zarówno tylnym, jak i przednim aparatem. Z przodu umieściliśmy obiektyw o rozdzielczości 3,7 Mpix i przesłonie f / 1,9. Z tyłu – aparat Smart OIS 16 Mpix. Note 4 jest z każdej strony doskonałym smartfonem do zdjęć, który pozwoli Ci uchwycić najwspanialsze chwile życia. Nawet przy słabym oświetleniu.

 

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.7”
Bateria: 3220 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 128 GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 4.4
Procesor: 2,7 GHz
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 3,7 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

 

Szybkie ładowanie, wysoka pojemność

Czas ładowania to jeden z najważniejszych parametrów smartfona. Zadbaliśmy więc o to, by znacząco skrócić go w GALAXY Note 4. W około 30 minut naładujesz smartfona od zera do 50%. W czasie gdy Ty szykujesz się do wyjścia z domu, Twój telefon szykuje się do wielogodzinnej pracy. Kiedy jednak czas nagli, użyjesz trybu ultra energooszczędnego.

Zaawansowany rysik S Pen

Rysik S Pen umożliwia Ci odręczne zapisywanie cennych cyfrowych notatek. Staje się to możliwe dzięki niezwykle precyzyjnemu czujnikowi nacisku.

 

Samsung Galaxy Note 4 Lublin tanio zana 29 gala komis

 

Urok wielozadaniowości

Wykonuj płynnie więcej zadań jednocześnie dzięki obsłudze wielu okien na jednym ekranie. Co lepsze, wyświetlacz podzielisz przy pomocy kilku prostych gestów.
Samsung Galaxy Note 4
Tagi:                            
Call Now Button