Nowe telefony Samsung Galaxy Note Edge. Akcesoria, folie, szkła ochronne. Serwis. 7 dni w tygodniu. Tanio. Komis. Skup, zamiana.

 

Przełomowy. Korzystanie z niego to przyjemność bez granic.

Design pod innym kątem

Samsung Note Edge przenosi dostęp do informacji, współpracę z innymi urządzeniami mobilnymi, oraz personalizację na zupełnie nowy poziom. Zakrzywiony ekran zapewnia szybki dostęp do często używanych aplikacji, alarmów i funkcji telefonu. Wystarczy jedno przesunięcie kciuka, nawet, kiedy osłona jest zamknięta. Użytkownicy mogą również, na przykład, otrzymywać powiadomienia bezpośrednio na krawędzi ekranu podczas oglądania filmów, bez przerywania oglądania.

Przyjemność bez granic

Zawsze na ekranie Nigdy więcej nie przeoczysz ważnego powiadomienia. Wszystkie zostały przeniesione na zakrzywiony ekran, dzięki czemu nawigowanie telefonu stało się jeszcze bardziej intuicyjne i proste!

 

Wyświetlacz: Super LCD, 5,6”
Bateria: 2600 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 64 GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 4.4.2
Procesor: 2,7 Ghz, 4 rdzenie
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 3,7 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

 

Spersonalizowany design i przepływ informacji

Zacznij dzień od siebie! Teraz możesz błyskawicznie dopasować wygląd smartfona do swojego nastroju. Zmieniaj zdjęcia i motywy od ręki, tak, by cały czas najlepiej Cię dopełniały.

 

telefony Samsung galaxy note edge lublin tanio gala zana 29

 

Ekran Premium – wyświetlacz QHD + Super AMOLED

Ciesz się krystalicznie czystym obrazem! Precyzyjne nasycenie kolorów oraz wysoki kontrast w wyświetlaczu 5,6″ Quad HD + Super AMOLED ożywią obraz i nadadzą mu niezwykle realnego wymiaru. Wysoka rozdzielczość znacznie wzmacnia wrażenia wizualne, sprawiając, że z trudem odróżnisz wyświetlany obraz od rzeczywistości. Optymalny do przeglądanie stron internetowych i rezerwacji on-line.

Samsung Galaxy Note Edge
Tagi:                        
Call Now Button