Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 w super cenie

Marzysz o nowym smartfonie marki Samsung? Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty , aby już teraz cieszyć się wybranym smartfonem Samsung Galaxy S10. Już nie musisz szukać najtańszej oferty zrobiliśmy to za Ciebie.
Jednak najpierw kilka słów o samym smartfonie:

Samsung Galaxy S10

Pozwól sobie na więcej ze smartfonem Samsung Galaxy S10. Na niemal bezramkowym ekranie Dynamic AMOLED obejrzysz filmy w jakości 2K+. Potrójnym aparatem zrobisz genialne zdjęcia – pełne kolorów, detali, po prostu żywe. Baterię Galaxy S10 naładujesz bezprzewodowo, by następnie dzielić się energią z innymi urządzeniami. A cokolwiek umieścisz w jego pamięci, będzie doskonale chronione ultradźwiękowym skanerem linii papilarnych.

Potrójna radość ze zdjęć

Uchwyć świat takim, jaki jest w rzeczywistości, zachowując w kadrze pole widzenia równe ludzkiemu oku. Potrójny aparat zielonego Galaxy S10 dysponuje obiektywem szerokokątnym, który zapisuje widok w aż 123°, korygując jednocześnie zniekształcenia obrazu. Uczenie maszynowe podpowie Ci z kolei, jak uzyskać najlepszą kompozycję dla danego ujęcia i dopasuje do niego jeden z 30 predefiniowanych filtrów. Tobie pozostaje wcisnąć migawkę.

Infinity-O. Perfekcja obrazu

Samsung Galaxy S10 jest pierwszym smartfonem obsługującym technologię HDR10+. Piękne, naturalne kolory, optymalna jasność oraz głębia czerni będą Ci towarzyszyć za każdym razem, gdy spoglądasz w ekran. Niezwykły ekran 19:9 Infinity-O 6,1” z matrycą Dynamic AMOLED. Przejścia tonalne są płynne, kontrast wysoki, a jasność pozwala zachować klarowną projekcję niezależnie od otaczających Cię warunków. Oprawę dźwiękową gwarantują głośniki stereo od AKG, wzbogacone technologią Dolby Atmos.

Samsung Galaxy S10

Wydajność w pełni zoptymalizowana

Wydajność Galaxy S10 zielonego to zasługa współpracy potężnego procesor Exynos 9820 z szybką pamięcią RAM i pamięcią wewnętrzną 128 GB. Podłącz więc smartfon do monitora, aktywuj tryb Samsung DeX i korzystaj z Galaxy S10 jak z komputera, podnosząc swą efektywność.

Co z baterią? Spokojnie. W pełni naładowana wytrzyma cały dzień, a jeśli zajdzie potrzeba, uzupełnisz ją indukcyjnie. Samsung Galaxy S10 może też ładować bezprzewodowo inne urządzenia, takie jak smartfony, smartwatche, czy słuchawki Bluetooth.

Skaner ultradźwiękowy w Galaxy S10

Odblokuj swój Samsung Galaxy S10 128 GB zielony łatwiej, niż kiedykolwiek przedtem. W wyświetlaczu zintegrowano ultradźwiękowy skaner linii papilarnych, który tworzy trójwymiarową mapę opuszka. Palec może nie być do końca czysty i może nbyć wilgotny, a czytnik i tak bezbłędnie go rozpozna. Najcenniejsze dane umieść z kolei w Bezpiecznym Folderze. Tam nikt poza Tobą nie ma dostępu. Nikt.

Szerzej o samym telefonie przeczytasz tutaj.

Takiej Ceny nie ma nikt

Sklep Cena
@kom 2 649,00 zł
Allegro 2 655,00 zł
Ceneo 2 661,00 zł
Empik 3 397,00 zł
Euro RTV AGD 3 499,00 zł
Komputronik 3 499,00 zł
Media Exprert 3 499,00 zł
Media Markt 3 499,00 zł
NeoNet 3 499,00 zł
x-kom 3 499,00 zł

Odwiedź nasz sklep już dziś:

Westfield Arkadia

ul. Jana Pawła II
00-175 Warszawa
tel.: 503 722 939
mail: arkadia@sklepkom.pl
mail: biuro@sklepkom.pl

samsung galaxy s10

Written by @Kom