Samsung Galaxy S5. Telefony nowe i używane. Akcesoria. Serwis GSM. 7 dni w tygodniu. Tanio.

Życie do potęgi piątej.

Niesamowicie wyraźny ekran Full HD o przekątnej 5,1” analizuje oświetlenie gdziekolwiek jesteś, a następnie dostosowuje do niego parametry wyświetlania obrazu. Dzięki temu zdjęcia i filmy zawsze są prezentowane w optymalnych do otoczenia kolorach, a czas pracy telefonu wydłuża się.

Przyciągający wzrok, wyjątkowy design GALAXY S5 z perforowanym wzorem dostępny jest w czterech połyskujących kolorach. Aparat dzięki temu leży tak wygodnie w dłoni, że aż nie będziesz chciał przestać z niego korzystać.

Trzymaj rękę na pulsie – tym najważniejszym, bo Twoim własnym. Pierwszy smartfon z wbudowanym pulsometrem umożliwia zmierzenie pracy serca za pomocą prostego dotknięcia.

Wyświetlacz: 5.1”
Bateria: 2800 mAh
Pamięć wbudowana: 16 GB
Karty pamięci: do 128 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System: Android 4.4.2
Procesor: 2,5 Ghz, 4 rdzenie
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 2 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Dbanie o dobrą formę nigdy nie było takie łatwe. Za pomocą funkcji S Health wyznaczysz indywidualne cele i w jednym miejscu zgromadzisz wszystkie swoje dokonania i statystyki.

Żywe barwy dzięki HDR

Z łatwością rób pełne intensywnych barw zdjęcia i filmy – nawet przy niesprzyjającym oświetleniu. Dzięki funkcji HDR uzyskasz żywe kolory i realistyczny poziom kontrastu, które w czasie rzeczywistym podejrzysz na ekranie telefonu.

samsung s5 galaxy lublin tanio zana 29 gala plaza

Szybki autofocus

Wyjątkowy aparat o rozdzielczości 16 megapikseli oferuje Ci niesamowicie szybki autofocus. Nie przegapisz niczego, nawet gdy świat przed Tobą pędzi w zawrotnym tempie.

Wybór Pola Ostrości

Dzięki aparatowi GALAXY S5 świat profesjonalnej fotografii masz na wyciągnięcie ręki. Funkcja wyboru Pola Ostrości umożliwia skupienie ostrości na konkretnych obiektach, rozmazując przy tym artystycznie resztę. Jednym dotknięciem wyeksponujesz to, co dla Ciebie najważniejsze.

samsung galaxy s5

Nie martw się, jeśli Twoja bateria jest bliska wyczerpania

Tryb bardzo niskiego zużycia energii przełącza ekran na skalę szarości oraz dezaktywuje wszystkie zbędne procesy, znacząco zmniejszając pobór energii. Zyskujesz tym samym pewność, że telefon nie zawiedzie nawet w krytycznej sytuacji.

Z telefonem pokroju GALAXY S5 chcesz pokazywać się wszędzie

Dzięki wytrzymałej obudowie możesz to robić bez obaw – jej odporność na wodę, piasek i kurz potwierdzone są certyfikatem IP67.

Samsung Galaxy S5
Tagi:                            
Call Now Button