Samsung Galaxy S6 Edge Plus Lublin Plaza, sklep KOM, I. piętro OBOK SMYKA. 7 dni w tyg. 9-21.00. Telefony, akcesoria, folie, nakładki, szyby, serwis.

Next is now

WIĘCEJ TEGO, CO KOCHASZ

Udoskonaliliśmy doskonałość. Większy, majestatyczny ekran zamieni każde zadanie w niesamowite przeżycie, a ulubione kontakty i aplikacje znajdziesz teraz z łatwością na zakrzywionej krawędzi. Dzieło powstałe z połączenia szkła i metalu, idealnie leżące w dłoni.

PIĘKNIE ZAKRZYWIONY.

Duży, podwójnie zakrzywiony ekran to więcej niż piękno. Dodaje głębi filmom i grom. Pozwala tworzyć więcej, widzieć więcej i odczuwać więcej.

samsung galaxy s6 edge + lublin kom plaza najtaniej tele start

WYBIERZ ULUBIONE.

Przypisz pięć ulubionych kontaktów i aplikacji do zakrzywionej krawędzi ekranu. Uzyskaj łatwiejszy dostęp odsłaniając je jednym ruchem palca.

WIĘCEJ NIŻ SŁOWA.

Gdy słowa nie oddają w pełni tego co chcesz wyrazić, możesz wysłać zdjęcie albo emoji. Ulepszona funkcja OnCircle pozwala komunikować się z ulubionymi kontaktami na wiele różnych sposobów.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.7”
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 5.1.1
Procesor: 2,1 Ghz, 8 rdzeni
Aparat: 16 Mpx
Drugi aparat: 5 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

W OKA MGNIENIU.

Przypadkowe spotkania i umykające uśmiechy mijają nas niepostrzeżenie. Dzięki superszybkiemu aparatowi, uchwycić każdą chwilę, szybciej. Uruchomisz go błyskawicznie naciskając dwukrotnie przycisk główny.

DZIEL SIĘ NA ŻYWO.

Są takie chwile, którymi chcemy się dzielić od razu. Streamuj co tylko zechcesz prosto z telefonu, na żywo, poprzez Live Broadcast.

STABILNY OBRAZ.

Koniec trzęsących się filmów. Udoskonalone funkcje stabilizacji obrazu zapewnią płynność Twoich nagrań za każdym razem.

BEZ ZBĘDNYCH KABLI.

Wystarczy położyć Galaxy S6 edge+ na indukcyjną ładowarkę bezprzewodową i po krótkiej chwili telefon będzie naładowany. Superszybkie ładowanie do pełna w zaledwie 120 minut.

samsung galaxy s6 edge + lublin kom plaza najtaniej tele start

Quad HD Super AMOLED

Dźwięk Ultra High Quality

4GB RAM

Wiedząc jak wielkie znaczenie ma muzyka, udoskonaliliśmy dźwięk. Bardzo. Zachwycisz się jego bogactwem i usłyszysz więcej. Poprawiliśmy także funkcję kręcenia filmów. Twoje nagrania zafascynują każdego, z kim się nimi podzielisz.

WIĘCEJ MOCY

Nie warto ryzykować rozładowania baterii, gdy jest tyle do powiedzenia, obejrzenia i zrobienia. Nowy Galaxy S6 edge+ zapewni Ci dłuższą żywotność i szybkie ładowanie baterii. Dodatkowo, udoskonalona funkcja bezprzewodowego ładowania pozwoli Ci kontynuować twoje zadania bez zbędnych kabli.Bez względu na to czy oglądasz film, czy grasz w grę, ładowanie przez kabel pozwoli Ci kontynuować to, co robisz bez zbędnej przerwy. Od zera do pełna w zaledwie 90 minut.

PŁYNNA SYNCHRONIZACJA.

Z SlideSync przenoszenie zdjęć do komputera jest banalnie proste. Teraz możesz także odbierać wiadomości, a nawet prowadzić rozmowy bezpośrednio z komputera.

POTĘŻNE DODATKI.

Strumieniowanie filmów, bieg przez park, sobotnia impreza – każdy sposób na spędzanie czasu prosi się o inny strój i akcesoria. Wybierz te, które pasują do Ciebie najbardziej.

samsung galaxy s6 edge + lublin kom plaza najtaniej tele start

Samsung Galaxy S6 Edge Plus
Call Now Button