Samsung Galaxy S7 Edge Lublin tanio

Więcej niż smartfon

Zmieniliśmy sposób, w jaki dzielisz się przeżyciami i wspomnieniami. Na nowo zdefiniowaliśmy, czym powinien być smartfon. Zmieniliśmy zasady gry. Na zawsze.

Poznaj smartfon, który wyprzedza swoje czasy. Galaxy S7 Edge to dowód nadzwyczajnego postępu. Odkryj rozwiązania, których nie znajdziesz w żadnym innym smartfonie.

Design

Galaxy S7 i S7 edge to zero kompromisów. Doceń minimalistyczne wzornictwo i niezrównaną funkcjonalność, opartą na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.

Samsung Galaxy A3 2016 Lublin tanio

Aparat

Słabe oświetlenie nie powinno przeszkadzać Ci w uwiecznianiu najlepszych momentów. Dzięki Galaxy S7 Edge Twoje zdjęcia będą zawsze wyraziste i pełne życia.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.7”
Bateria: 3600 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 200 GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 6.0
Procesor: 2,3 Ghz, 8 rdzeni
Aparat: 12 Mpx
Drugi aparat: 5 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Gry

Czas na rewolucję gier mobilnych. Galaxy S7 Edge to pierwsze smartfony używające nowego interfejsu graficznego Vulkan. Poznaj jego możliwości.

Aplikacje

Odkryj świat najlepszych aplikacji na Twoim Galaxy S7 Edge i sprawdź jakie prezenty przygotowaliśmy dla Ciebie!

Technologia

Dzięki bardzo wydajnym procesorom Galaxy S7 Edge działają płynnie i szybko. Bez problemu radzą sobie ze wszystkimi danymi zapisanymi na karcie microSD.

Samsung Galaxy A3 2016 Lublin tanio

Odporność na wodę i kurz

Dzięki uważnie dobranym materiałom najwyższej jakości uszczelniliśmy wszystkie punkty styku telefonu z otoczeniem. Dzięki temu gniazda USB i słuchawkowe mogą być otwarte. Koniec z gumowymi zatyczkami!

Skróty

Nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami, które ułatwią Ci życie. Dlatego teraz wszystko, czego pragniesz, jest zawsze w zasięgu ręki i wzroku. Wszędzie dostaniesz się na skróty.

Akcesoria

Przygotowaliśmy szeroką gamę akcesoriów specjalnie do Galaxy S7 Edge. Od etui, które potrafią znacznie więcej niż tylko chronić do ładowarek umożliwiających szybkie ładowanie w dowolnym miejscu.

Samsung Galaxy A3 2016 Lublin tanio

Samsung KNOX

Dedykowany system zabezpieczania danych zapewnia nieprzerwaną ochronę przed atakami hakerskimi i programami typu Malware dzięki regularnym uaktualnieniom. KNOX Enabled App to dodatkowe zabezpieczenia Twoich poufnych danych – przez izolację i szyfrowanie.

Przenieś wszystko, czego potrzebujesz, ze swojego starego telefonu na Galaxy S7 za pomocą aplikacji Samsung Smart Switch. To niezwykle proste!

 

 

Samsung Galaxy S7 Edge
Call Now Button