galaxy s7 lublin tanio

Odkryj smartfon na nowo

Zmieniliśmy sposób, w jaki dzielisz się przeżyciami i wspomnieniami. Na nowo zdefiniowaliśmy, czym powinien być smartfon. Zmieniliśmy zasady gry. Na zawsze.

Poznaj smartfon, który wyprzedza swoje czasy. Galaxy S7 to dowód nadzwyczajnego postępu. Odkryj rozwiązania, których nie znajdziesz w żadnym innym smartfonie.

Design

Galaxy S7 to zero kompromisów. Doceń minimalistyczne wzornictwo i niezrównaną funkcjonalność, opartą na najnowszych rozwiązaniach technologicznych.

galaxy s7 lublin tanio

Aparat

Słabe oświetlenie nie powinno przeszkadzać Ci w uwiecznianiu najlepszych momentów. Dzięki Galaxy S7 Twoje zdjęcia będą zawsze wyraziste i pełne życia.

Wyświetlacz: Super Amoled, 5.1”
Bateria: 3000 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 200 GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 6.0
Procesor: 2,3 Ghz, 8 rdzeni
Aparat: 12 Mpx
Drugi aparat: 5 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE

Gry

Czas na rewolucję gier mobilnych. Galaxy S7 to pierwsze smartfony używające nowego interfejsu graficznego Vulkan. Poznaj jego możliwości.

Aplikacje

Odkryj świat najlepszych aplikacji na Twoim Galaxy S7 i sprawdź jakie prezenty przygotowaliśmy dla Ciebie!

Technologia

Dzięki bardzo wydajnym procesorom Galaxy S7 działają płynnie i szybko. Bez problemu radzą sobie ze wszystkimi danymi zapisanymi na karcie microSD.

galaxy s7 lublin tanio

Odporność na wodę i kurz

Dzięki uważnie dobranym materiałom najwyższej jakości uszczelniliśmy wszystkie punkty styku telefonu z otoczeniem. Dzięki temu gniazda USB i słuchawkowe mogą być otwarte. Koniec z gumowymi zatyczkami!

Skróty

Nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami, które ułatwią Ci życie. Dlatego teraz wszystko, czego pragniesz, jest zawsze w zasięgu ręki i wzroku. Wszędzie dostaniesz się na skróty.

Akcesoria

Przygotowaliśmy szeroką gamę akcesoriów specjalnie do Galaxy S7. Od etui, które potrafią znacznie więcej niż tylko chronić do ładowarek umożliwiających szybkie ładowanie w dowolnym miejscu.

galaxy s7 lublin tanio

Samsung KNOX

Dedykowany system zabezpieczania danych zapewnia nieprzerwaną ochronę przed atakami hakerskimi i programami typu Malware dzięki regularnym uaktualnieniom. KNOX Enabled App to dodatkowe zabezpieczenia Twoich poufnych danych – przez izolację i szyfrowanie.

Przenieś wszystko, czego potrzebujesz, ze swojego starego telefonu na Galaxy S7 za pomocą aplikacji Samsung Smart Switch. To niezwykle proste!

Samsung Galaxy S7
Call Now Button