Samsung Note 10 warszawaNowy Poziom Mocy

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu?

Design Samsung Note 10

Forma, dotyk i gesty połączone dla stworzenia kompletnie nowego doświadczenia. Niezwykle lekka konstrukcja i ergonomiczny chwyt e Samsung Note 10 wyznaczają nowy standard w projektowaniu smartfonów. Wybieraj spośród szerokiej gamy odważnych i żywych odcieni. Wykonany z wytrzymałego szkła Gorilla Glass 6, polerowany materiał szklany łapie promienie światła, dając intrygujący efekt. Nowy intrerfejs One UI zapewnia niezwykle intuicyjną i wygodną obsługę. Dzieli przestrzeń ekranu na górną, w której wyświetlane są informacje oraz dolną – obszar interakcji. Dzięki temu z łatwością obsłużysz smartfon jedną ręką.

Wyświetlacz

Wrażenia jak w kinie. W ekranie Samsung Note 10 schowany jest ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. Wyjątkowo czuły, doskonale rozpoznaje odcisk Twojego palca, zapewniając bezpieczeństwo. Aparat przedni jest niewielki tak by nic nie przeszkadzało Ci w korzystaniu z ekranu. Zminimalizowane ramki sprawiają, że wyświetlacz jest większy, a urządzenie wygląda bardzo subtelnie.

Wyświetlacz: Super AMOLED, 6,28”, 1080 x 2280 px
Bateria: 3500 mAh
Pamięć wbudowana: 256GB
Pamięć RAM: 8 GB
System: Android 9.0 Pie
Procesor: Samsung Exynos 9810 (2.7 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 12 Mpx, 16 Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat:  10 Mpx
Obsługuje: Trzeci aparat, odporność na wodę i pył, ładowanie indukcyjne, szybkie ładowanie, skanowanie tęczówki, skanowanie twarzy, Dual SIM, USB Typ-C

Dynamic Amoled

Ciesz się kinowymi wrażeniami, czy to w świetle dziennym, czy w ciemności. Wyświetlacz z HDR10+ i dynamicznym odwzorowaniem tonów zapewnia odtwarzanie z rzeczywistym kolorem i kontrastem, a przez to – niesamowite wrażenia z oglądania. Wyświetlacz Samsung Note 10 ogranicza zmęczenie oczu i zaburzenia snu, usuwając szkodliwe światło niebieskie na poziomie pikseli bez utraty jakości kolorów.
Samsung Note 10 warszawa

Moc

Wykorzystaj 25 W mocy na 30-minutowe ładowanie, które zapewni Ci zasilanie na cały dzień1 lub zrezygnuj z kabla na rzecz szybkiego ładowania bezprzewodowego 2.0. Bateria w Sasmung Note 10 jest najmocniejsza w Galaxy Note do tej pory. Jest też inteligentna, więc rozpoznaje i dopasowuje się do Twoich nawyków korzystania z telefonu, aby wytrzymał tyle, ile musi. Dziel się energią z Wireless PowerShare. Wystarczy umieścić urządzenie z tyłu telefonu — bez zbędnych kabli. Użyj go do naładowania telefonu znajomego lub słuchawek dousznych.

Aplikacje i pamięć RAM

Streamuj, graj i pobieraj pliki z niewiarygodną szybkością, nawet podczas pracy wielozadaniowej. Inteligentny procesor umożliwia również wstępne załadowanie często używanych aplikacji w celu ich szybkiego uruchomienia. Zaprojektowany do grania, idealny dla graczy. Smuklejszy, nowo zaprojektowany system chłodzenia w komorze parowej, ulepszona AI i ulepszony NPU zapewniają płynne doznania podczas gry, z mniejszym opóźnieniem, nawet gdy gra się mocno rozkręca.

Sasmung Note 10 warszawa

Dźwięk

Głośniki i słuchawki Type-C oferują stereofoniczny dźwięk wzbogacony systemem Dolby Atmos dla czystego, bogatego, trójwymiarowego dźwięku.

Aparat

Nowy system aparatów w Samsung Note 10 oferuje profesjonalną technologię filmową w telefonie przy jednoczesnej prostocie obsługi.Profesjonalny aparat fotograficzny, który zamienia codzienne zdjęcia i filmy wideo w epickie momenty.Spakowana jest profesjonalna technologia w jedno zgrabne urządzenie. Dzięki temu zestawowi aparatów masz możliwość błyskawicznego przechodzenia od rejestrowania do edytowania. Rozmywaj tło za pomocą efektu bokeh, aby uzyskać filmową głębię ostrości i dodawaj efekty w czasie rzeczywistym, by wydobyć wyjątkowość nagrywanych chwil. Stablizacja obrazu umożliwia płynne nagrywanie każdej, nawet najbardziej dynamicznej akcji.Kręć filmy w ruchu, bez trzęsącego się obrazu. Kamera przewiduje ruch, bazując na bibliotece ponad miliona klatek i w efekcie redukuje wibracje w Twoich filmach.

Samsung Note 10 warszawa

Samsung Note 10
Call Now Button