Samsung S20 WarszawaBy upamiętniać chwile

Samsung S20 Plus to aparat o wysokiej rozdzielczości 64 MP oferujący wysoką rozdzielczość, która pozwala zachować wyrazistość obrazu nawet po wykadrowaniu.

Upamiętniać chwile w jeszcze lepszej jakości

Aparat w Galaxy S20 Plus wykracza poza kategorię aparatów 12 MP i daje Ci miliony pikseli więcej na każdym zdjęciu. To oznacza, że po raz pierwszy możesz powiększyć zdjęcie, aby zobaczyć szczegóły, które wcześniej nie zawsze były widoczne. A najbardziej zaawansowany zoom zabiera Cię w miejsca, w które wcześniej były niedostępne dla urządzeń mobilnych. Trzykrotny hybrydowy zoom optyczny stał się możliwy dzięki połączeniu rewolucyjnego składanego obiektywu i matrycy o wysokiej rozdzielczości. Zaawansowany zoom to przede wszystkim 3x hybrydowy zoom optyczny. W połączeniu z napędzanym przez AI zoomem Space Zoom sprawia, że jesteś tak blisko centrum akcji, jak nigdy dotąd.

 Samsung S20 Plus

Selfie

Ten smartfon to nowa jakość selfie – od fotki do portretu. Przedni aparat 10 MP z szybkim autofokusem uchwyci Cię pod najlepszym kątem dając wyraźne, wyróżniające się selfie

Matryca w Samsung S20 Plus

W Samsung S20 Plus prawie potrojono rozmiar matrycy. Teraz możesz robić jeszcze lepsze zdjęcia nocne. Zwiększony rozmiar matrycy zapewnia ostre i jasne zdjęcia w ciemności. Aparat może wykonać wiele ujęć jednocześnie, nałożyć je na siebie, redukując tym samym szum i rozmycie finalnego zdjęcia. Przy słabym świetle profesjonalny system aparatu rejestruje wiele zdjęć jednocześnie, łącząc je w jedno wspaniałe zdjęcie z mniejszym rozmyciem i szumami. Dzięki większym matrycom światłoczułym i sztucznej inteligencji przełączenie w tryb nocny oznacza, że możesz robić wyraźniejsze zdjęcia w nocy.

Wyświetlacz:  AMOLED, 6,7”, 1440 x 3200 px
Bateria: 4500 mAh
Pamięć wbudowana: 128GB, 256GB, 512GB
Pamięć RAM: 12 GB,
System: Android 10
Procesor: Samsung Exynos 990 (2.7 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 12 Mpx, 12 Mpx, 64 Mpx, 2Mpx
Drugi aparat:  10 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, szybkie ładowanie, ładowanie indukcyjne, czytnik linii papilarnych, wodoszczelny,

8K w Samsung S2O Plus

Teraz wideo w najwyższej rozdzielczości dostępne na smartfonie. Zwiększona rozdzielczość urządzenia mobilnego z 4K na 8K to 4 razy więcej niż UHD i 16 razy więcej niż FHD. Oznacza to, że uchwycisz chwile w superostrej rozdzielczości. Można nawet uzyskać zdjęcia stanowiące kadr o rozdzielczości 33 MP wprost z wideo o rozdzielczości 8K. To zupełnie nowy sposób na robienie zdjęć. Wideo o rozdzielczości 8K zamienia każdą klatkę w kadr wysokiej rozdzielczości, który można powiększyć, aby uzyskać niepowtarzalne ujęcie.

Samsung S20 Plus

Stabilnie. Stabilniej. Super Steady

Zaawansowana technologia AI stabilizuje obraz wideo niczym kamera akcji. Większa matryca i stabilizator równoważą ruch kamery, co eliminuje ryzyko, że materiał filmowy wyjdzie nieostry i niestabilny – za to zawsze będzie superwyraźny. Samsung S20 Plus oferuje Zupełnie nowy sposób na zrobienie jednego ujęcia i zamienienia go na wiele zdjęć i filmików poprzez funkcję Single Take. Funkcja ta to możliwość robienia seryjnie kilku zdjęć jak podczas profesjonalnych sesji. Dzięki rewolucyjnej sztucznej inteligencji funkcja ta umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie krótkich filmików nawet przez 10 sekund i uzyskiwanie różnych ujęć. Dzięki temu można wybrać najlepszy styl dla danego momentu bez konieczności powtarzania fotografowania.

Samsung S20 Plus

Energia na jeszcze dłużej

Samsung S20 Plus to baterie o maksymalnej pojemności 4500mAh. Są one również inteligentne. Dostosowują się do nawyków użytkownika, co umożliwia oszczędzanie energii i dłuższe działanie po jednym ładowaniu.

Bateria

Dynamiczne życie wymaga telefonu, który Cię nie zawiedzie. Bateria o mocy (typowej)* 4000 mAh starczy na długie godziny pracy urządzenia. Obsługuje również szybkie ładowanie 15 W , więc uzupełnienie energii zajmie Ci mniej czasu.

Nowoczesny system zabezpieczeń

W Galaxy S20 Plus Stworzono bezpieczny procesor przeznaczony do ochrony Twojego kodu PIN, hasła, wzoru i klucza prywatnego blockchain. Dzięki platformie Knox, Twój telefon jest bezpieczny na każdym poziomie, od sprzętu po oprogramowanie. Poufne dane pozostają poufne.

Samsung S20 Plus

Dodatkowe funckje

HDR – Fotografuj i nagrywaj filmy o olśniewających, realistycznych barwach.
EFEKT BOKEH – Rozmyj tło i dodaj efekty bokeh do artystycznych zdjęć i filmów.
SUPER SLOW-MO – Superszybki aparat rejestruje do 960 klatek na sekundę
4K UHD Z KAŻDEGO APARATU – Zarówno przednie, jak i tylne aparaty rejestrują obraz w oszałamiającej rozdzielczości UHD 4K. Można płynnie przełączać się między nimi podczas nagrywania.
REJESTRACJA HDR10+ – Kolor i kontrast zostają wiernie oddane w każdej scenie za pomocą HDR10+ i Dynamic Tone Mapping.
AR DOODLE – Kreacje 3D śledzą Twoją twarz i przestrzeń wokół Ciebie, tworząc przykuwające uwagę filmy.
SKANER 3D – Zamień rzeczywiste obiekty w animacje 3D.
QUICK MEASURE – W Twoim aparacie znajduje się urządzenie pomiarowe.


Samsung S20 Plus Warszawa

Samsung S20 Plus
Call Now Button