Samsung S20 ArkadiaTelefon, który zmieni fotografię

Samsung S20 oferuje rewolucyjne zdjęcia z wideo 8K, które zmieniają sposób rejestrowania nie tylko nagrań, ale i fotografii – oraz 5G, które zmienia sposób ich udostępniania. Zabezpieczenia Samsung Knox, inteligentna bateria, potężny procesor i mnóstwo pamięci sprawiają, że S20 to zupełnie nowa mobilna rzeczywistość.

Upamiętniać chwile w jeszcze lepszej jakości

Aparat w Galaxy S20 wykracza poza kategorię aparatów 12 MP i daje Ci miliony pikseli więcej na każdym zdjęciu. To oznacza, że po raz pierwszy możesz powiększyć zdjęcie, aby zobaczyć szczegóły, które wcześniej nie zawsze były widoczne. A najbardziej zaawansowany zoom zabiera Cię w miejsca, w które wcześniej były niedostępne dla urządzeń mobilnych. Trzykrotny hybrydowy zoom optyczny stał się możliwy dzięki połączeniu rewolucyjnego składanego obiektywu i matrycy o wysokiej rozdzielczości. Space Zoom dzięki AI aparatu sprawia, że jesteś bliżej samego centrum akcji niż kiedykolwiek wcześniej i możesz rejestrować momenty, które w przeciwnym razie mógłbyś przeoczyć

Samsung S20 Arkadia

Niech noc będzie z Wami

W Samsung S20 prawie potrojono rozmiar matrycy. Teraz możesz robić jeszcze lepsze zdjęcia nocne. Przy słabym świetle profesjonalny system aparatu rejestruje wiele zdjęć jednocześnie, łącząc je w jedno wspaniałe zdjęcie z mniejszym rozmyciem i szumami. Dzięki większym matrycom światłoczułym i sztucznej inteligencji przełączenie w tryb nocny oznacza, że możesz robić wyraźniejsze zdjęcia w nocy.

Wyświetlacz:  AMOLED, 6,2”, 1440 x 3200 px
Bateria: 4000 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 128GB
Pamięć RAM: 8 GB,
System: Android 10
Procesor: ARM Mali-G77 MP11 (2.7 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 12 Mpx, 12 Mpx, 64 Mpx,
Drugi aparat:  10 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, szybkie ładowanie, ładowanie indukcyjne, czytnik linii papilarnych, wodoszczelny,

8K w nowym Samsungu S20

Teraz wideo w najwyższej rozdzielczości dostępne na smartfonie. Zwiększona rozdzielczość urządzenia mobilnego z 4K na 8K to 4 razy więcej niż UHD i 16 razy więcej niż FHD. Oznacza to, że uchwycisz chwile w superostrej rozdzielczości. Można nawet uzyskać zdjęcia stanowiące kadr o rozdzielczości 33 MP wprost z wideo o rozdzielczości 8K. To zupełnie nowy sposób na robienie zdjęć. Wideo o rozdzielczości 8K zamienia każdą klatkę w kadr wysokiej rozdzielczości, który można powiększyć, aby uzyskać niepowtarzalne ujęcie.

Stabilnie. Stabilniej. Super Steady

Zaawansowana technologia AI stabilizuje obraz wideo niczym kamera akcji. Większa matryca i stabilizator równoważą ruch kamery, co eliminuje ryzyko, że materiał filmowy wyjdzie nieostry i niestabilny – za to zawsze będzie superwyraźny. Samsung S20 oferuje Zupełnie nowy sposób na zrobienie jednego ujęcia i zamienienia go na wiele zdjęć i filmików poprzez funkcję Single Take. Funkcja ta to możliwość robienia seryjnie kilku zdjęć jak podczas profesjonalnych sesji. Dzięki rewolucyjnej sztucznej inteligencji funkcja ta umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie krótkich filmików nawet przez 10 sekund i uzyskiwanie różnych ujęć. Dzięki temu można wybrać najlepszy styl dla danego momentu bez konieczności powtarzania fotografowania.

Samsung S20 Arkadia

Energia na jeszcze dłużej

Samsung S20 to baterie o maksymalnej pojemności 4000mAh. Są one również inteligentne. Dostosowują się do nawyków użytkownika, co umożliwia oszczędzanie energii i dłuższe działanie po jednym ładowaniu.

Bateria w Samsung S20

Dynamiczne życie wymaga telefonu, który Cię nie zawiedzie. Bateria o mocy (typowej)* 4000 mAh starczy na długie godziny pracy urządzenia. Obsługuje również szybkie ładowanie 15 W , więc uzupełnienie energii zajmie Ci mniej czasu.

Nowoczesny system zabezpieczeń

W Galaxy S20 Stworzono bezpieczny procesor przeznaczony do ochrony Twojego kodu PIN, hasła, wzoru i klucza prywatnego blockchain. Dzięki platformie Knox, Twój telefon jest bezpieczny na każdym poziomie, od sprzętu po oprogramowanie. Poufne dane pozostają poufne.

Samsung S20 Arkadia

Miejsce na 750 tysięcy

Galaxy S20 został wyposażone w aparaty fotograficzne o wielkich możliwościach z wbudowaną ogromną pamięcią do przechowywania filmów i zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD, aby uzyskać jeszcze większą ilość pamięci — nawet dodatkowo 1 TB


Samsung A51 Arkadia

Samsung S20
Call Now Button