Samsung S21

Tworzy niezwykłą codzienność

Poznaj Samsung S21 5G i nigdy więcej nie przegap tego idealnego ujęcia. Zaprojektowane, aby zrewolucjonizować wideo i fotografię, z rozdzielczością 8K przekraczającą kinową, dzięki czemu możesz robić niesamowite zdjęcia bezpośrednio z wideo. To wszystko w dwóch rozmiarach: 64 MP, nasz najszybszy chipset i ogromna bateria na cały dzień. Rzeczy stały się niesamowite.1

Przyciąga spojrzeniem

Wideo 8K to wideo o najwyższej rozdzielczości dostępnej w smartfonach — to cztery razy więcej pikseli niż dobrze znane 4K. Nagrywaj w jakości 8K przy 24 kl/s i ciesz się wyraźnym materiałem filmowym, który wygląda lepiej niż w kinie.

Masz także możliwość wycięcia klatki bezpośrednio z wideo 8K, aby uzyskać zdjęcie w wysokiej jakości 33 MP. To takie proste — nagrywasz teraz, a potem wybierasz ujęcia z których stworzysz niezapomniane zdjęcia.

Nagraj jedno ujęcie, a Single Take zamieni je w zdjęcia i filmy, które warto udostępnić.5, 6 To jak własny edytor wideo, który kadruje, spowalnia i stabilizuje, tworząc treści, które możesz przesłać bezpośrednio na Instagram.

Funkcja Super Steady jest gotowa do akcji. Teraz – gdy połączyliśmy stabilizację sztucznej inteligencji z nagrywaniem w 60 kl/s – Twoje niesamowite przygody nagrasz bez drgań i poruszeń, ponieważ Twój smartfon nagrywa wszystko niczym kamera sportowa.

Super Smooth 60fps Video lets you relive the moment without skipping a beat. Dynamic frame rate in FHD Auto Mode delivers a fast 60fps to capture smoother video during the day — then switches to 30fps for brighter video in low light.

Samsung S21

Aparat Samsung S21

W aparacie Samsung S21 zdjęcia wykonane w 64-megapikselowej rozdzielczości, aby uszczypnąć i wykonać ujęcie z taką wyrazistością, że wygląda jak dzieło sztuki.

Zdjęcia portretowe nigdy nie wyglądały lepiej. Rób zdjęcia warte opublikowania w mediach społecznościowych bez konieczności edycji.

Wyświetlacz:  OLED 6.20”, 1080 x 2400 px
Bateria: 4000 mAh
Pamięć wbudowana: 128GB, 256GB,
Pamięć RAM: 8 GB
System:Android 11
Procesor: Exynos 2100 2.90 GHz Liczba rdzeni: 8
Aparat: 64 Mpx, 12 Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat:  10 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, ładowanie indukcyjne, odporność na wodę i pył

Sztuczna inteligencja analizuje twarze i naturalne oświetlenie, kąty i kierunki – upewniając się, że obiekt jest ostry i zawsze świetny.

Brak ekipy od oświetlenia? Nie cierpisz błysku flasha? To nie problem. W samsung S21 Teraz możesz rozjaśnić noc i uchwycić ją w żywych kolorach na zdjęciach, w nocy lub przy słabym oświetleniu, bez tych wszystkich dodatków.

Ulepszona jakość aparatu pozwala na 30x zoom cyfrowy, dzięki czemu ma się wrażenie, że tylne siedzenia są tak blisko, że można ich dotknąć.8 Funkcja Zoom Lock dodatkowo stabilizuje ujęcie, gdy ręka drży podczas przybliżania ujęcia.

Tryb selfie został rozwinięty w oparciu o funkcję sztucznej inteligencji, aby zapewnić bogate w pełni realistyczne kolory.

Przedni aparat 10MP oferuje wiele przydanych funkcji, a szybki autofocus pozwala na łatwe robienie wyjątkowych fotografii.

Wydajność

Funkcja Super Fast Charging w Samsung S21 zapewnia godziny korzystania z urządzenia po zaledwie kilku minutach ładowania. Dzięki funkcji Wireless PowerShare możesz użyć swojego smartfonu do naładowania słuchawek, zegarka, a nawet telefonu przyjaciela tylną obudową urządznia. A funkcja Fast Wireless Charging 2.0 to szybki zastrzyk energii – bez żadnych kabli.

Dzięki zwiększeniu szybkości, mocy i inteligencji procesora 5 nm jest wystarczająco szybki, aby nadążyć za akcją, możesz więc zrobić jeszcze więcej i jeszcze szybciej.

Samsung S21

Bezpieczeństwo

Platforma bezpieczeństwa Knox zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, chroniąc smartfon już na poziomie podzespołów i pozwalając na większe zaufanie do danych i uprawnień aplikacji. Jest również wyposażona w rozwiązanie Samsung Knox Vault, aby zachować dane uwierzytelniania biometrycznego w tajemnicy. A dzięki większemu ultradźwiękowemu czytnikowi linii papilarnych, charakteryzującym się niższym opóźnieniem, możesz odblokowywać smartfon jeszcze szybciej i bezpieczniej.

Pamięć w Samsung S21

Dzięki pojemnej pamięci prawdziwie niezapomniane wspomnienia.Nawet 256GB wbudowanej pamięci umożliwia bezpieczne i bezproblemowe utrwalenie tysięcy niesamowitych chwil, bez potrzeby ich kasowania, gdy nagle zabraknie na nie miejsca.

Samsung S21

Wydajność

Wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120Hz zapewnia szybkie reakcje i płynną grę. A gdy dodasz do tego sieć 5G i połączenie Wi-Fi 6, które zapewnią Ci łączność bez opóźnień – Twoja gra wkroczy na wyższy poziom.

Nowy tryb priorytetu Game Booster zapewnia skupienie się na grze, blokując połączenia i powiadomienia — dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać wydajność Galaxy S21 5G i S21+ 5G. Ponadto nasze rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji monitoruje użycie urządzenia i automatycznie dostosowuje ustawienia w celu uzyskania najlepszych wrażeń — regulując temperaturę, akumulator i pamięć podczas gry.


Samsung S21

Samsung S21
Call Now Button