Od niedawna sprzęt firmy Xiaomi cieszy się ogromną popularnością. To wymusiło na serwisach umiejętność skrupulatnej naprawy praktycznie każdego modelu należącego do oferty Mi. Piękno sprzętu xiaomi stanowi delikatna obudowa, która nie jest żadną ochroną przed upadkami, dlatego również stłuczenia ekranu czy waria hujanóg oraz innego sprzętu to duży odsetek wszystkich awarii z rodziny sprzętu Mi, Naprawa tego sprzętu nie stawowi dla naszego serwisu  żadnej przeszkody. Serwis sprzętu xiaomi prowadzimy z sukcesami od początku ich istnienia w Polsce, jako serwis Xiaomi naprawiliśmy wiele urządzeń, pomogliśmy setkom zadowolonych klientów. W przypadku uszodzenia telefonu zachęcamy, aby zadzwonić lub napisać w celu uzyskania informacji odnośnie ceny oraz czasu naprawy Państwa telefonu.

serwis sprzętu xiaomi

tel. 506 268 116 – biuro

tel. 503 722 939 – sklep

tel. 514 033 998 – serwis

Serwis Xiaomi Arkadia

Serwis telefonów xiaomi – co naprawimy

Zajmujemy się naprawą wszystkich popularnych modeli telefonów Xiaomi Redmi. W zakres usług wchodzi wymiana m.in.:

– baterii, Wymiana baterii może być kłopotliwa w szczególności w modelach z rodziny Galaxy A, gdzie bateria wydaje się być niewymienna. Nasz serwis specjalizuje się w wymianie baterii w modelach z niewypinaną klapką.
– gniazdo ładowania Nieautoryzowane kable, przepięcia elektryczne, nieuwaga, zanieczyszczenia. To wszystko może mieć wpływa na kłopoty z ładowaniem. Dla nas w większości modeli wymiana tego elementu nie stanowi większego problemu
– gniazdo SIM Telefony Xiaomi potrafią przestać rozpoznawać kartę SIM, najczęstszą przyczyną jest jej uszkodzenie poprzez nieuważne wyjmowanie karty. Czasami telefon gubi sieć bez powodu. Mimo, że w drugim przypadku naprawa jest bardziej skomplikowana. W obydwu przypadkach radzimy sobie z tym problemem.
– home Tzw. przycisk początek jest podstawowym przyciskiem w nawigacji po swoim urządzeniu. Wymiana najczęściej odpowiedniej taśmy w naszym serwisie pozwoli zwrócić urządzeniu pełną funkcjonalność.
– przyciski menu Po obu stronach przycisku home znajdują się przyciski menu lub potocznie nazywane przyciski nawigacji. Poważnie wyglądająca usterka, której skutkiem jest brak funkcjonalności tych przycisków w naszym serwisie zostanie usunięta bezpowrotnie.
– przyciski głośności Przyciski głośności to tak naprawdę taśma połączona jeszcze często z przyciskiem power. Wymiana tej taśmy w naszym serwisie pozwoli na powrót do w pełni funkcjonalnego urządzenia.
– przycisk power Podobnie jak przy awarii przycisków głośności, również często awarii ulega przycisk włącz/wyłącz. Dzieje się tak, gdyż wszystkie te przyciski znajdują się na jednej taśmie, której wymiana niweluje problem i przywraca pełną funkcjonalność urządzenia.
– wibracja Jako serwis telefonów Xiaomi zauważyliśmy częste problemy z wibracją. Precyzyjnie ujmując chodzi o silniczek wibracyjny, który często pod wpływem zanieczyszczeń lub zwarć przestaje funkcjonować.
– tylna klapka Wraz z nowym designem telefonów Xiaomi, zwiększyła się liczba uszkodzeń obudowy. Mają na to wpływ komponenty z przeważającą ilością tłukącego się szkła z jakich zbudowane są te telefony. Wymiana obudowy jest dosyć kosztowna, ale wykonalna.
– głośnik rozmów Uszkodzony głośnik rozmów praktycznie nie pozwala korzystać, ze smartfonu jako z telefonu komórkowego. Częstą przyczyną uszkodzeń tego elementu są zanieczyszczenia lub po prostu zużycie komponentu.
– głośnik dźwięków (buzzer) Głuchy telefon to nie tylko zabawa z dzieciństwa, ale przykry fakt gdy w smartfonie zepsuje się głośnik dźwięków. Smartfon bez muzyki przestaje być Smartfonem. Nasz serwis telefonów xiaomi poradzi sobie bez problemu z naprawą tego elementu.
– mikrofon Częstą przyczyną awarii mikrofonu w telefonach z rodziny xiaomi są zanieczyszczenia. Naprawa mikrofonu jest prosta, ze względu na łatwą wymienialność tego elementu.
szybka Wiemy jak dużym problem jest stłuczony ekran. Na szczęście wymiana szybki w telefonach xiaomi jest dość łatwa. Szczegółowy opis modeli oraz cen oraz opis procesu naprawy znajduje się na naszej stronie tutaj.
– jack’a audio Uszkodzenia wejścia słuchawek to niestety często trudny element do zdiagnozowania i naprawy. Jeśli uszkodzeniu nie uległ sam jack to prawdopodobnie należy się liczyć z wymianą płyty głównej.
– regeneracja po zalaniu Zalanie to jeszcze nie wyrok. Naprawa Sony nawet po całkowitym zatopieniu jest możliwa! Ważne tylko, aby urządzenia nie próbować włączać, gdyż najmniejsze zwarcie może wyrządzić nieodwracalne w skutkach szkody. Drugim czynnikiem jest czas. Statystyki wskazują, że udaje nam się odratować 79% niewłączanych telefonów, które trafiły do nas w przeciągu 48h od zalania.
Zalanie to jeszcze nie wyrok. Naprawa Sony nawet po całkowitym zatopieniu jest możliwa! Ważne tylko, aby urządzenia nie próbować włączać, gdyż najmniejsze zwarcie może wyrządzić nieodwracalne w skutkach szkody. Drugim czynnikiem jest czas. Statystyki wskazują, że udaje nam się odratować 79% niewłączanych telefonów, które trafiły do nas w przeciągu 48h od zalania.
Call Now Button