Sony XA2 - warszawa tanioUchwyć piękno życia

Smartfon z zaawansowanym aparatem 23 MP i bezramkową konstrukcją, który idealnie leży w dłoni. Bezramkowa konstrukcja i szklana, wyprofilowana powierzchnia pozbawiona ostrych krawędzi sprawiają, że wygląd telefonu dorównuje wygodzie jego trzymania. Sony XA2 ma ergonomiczne wykonanie i wygodnie leży w dłoni. Jedno przeciągnięcie palcem włącza miniwyświetlacz, który ułatwia obsługę jedną dłonią.

Sony XA2 - warszawa tanio

Aparaty

Z aparatem o rozdzielczości 23 MP wyposażonym w matrycę Exmor RS™ do urządzeń przenośnych za każdym razem zrobisz imponujące zdjęcia pełne szczegółów. Matryca Exmor RS™ do urządzeń przenośnych wykorzystuje nasze najlepsze technologie fotograficzne, dzięki czemu możesz robić lepsze i wyraźniejsze zdjęcia. Funkcja inteligentnej kontroli ekspozycji dostosowuje ustawienia do natężenia światła tak, aby zdjęcia robione nocą były wyraźne i pełne żywych kolorów. Szybko i wyraźnie uchwyć świat w ruchu dzięki szybkiemu fokusowi — czas od uruchomienia do zarejestrowania wynosi 0,6 s.
Aparat do selfie z superszerokokątnym obiektywem o kącie widzenia 120° uchwyci w kadrze więcej osób. Funkcja wyzwalania migawki dłonią automatycznie wykonuje autoportret po wykryciu dłoni, co ułatwia naturalne ustawienie się do zdjęcia.

Wyświetlacz: IPS TFT, 5.2”, 1080 x 1920 px
Bateria: 3300 mAh
Pamięć wbudowana: 32GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 8.0 Oreo
Procesor: Qualcomm Snapdragon 630 (2.2 GHz x 8 rdzeni)
Aparat: 23 Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, USB Typ-C, Szybkie ładowanie

Mniej ramki, więcej ekranu

Wyświetlacz Full HD po prostu zachwyca. Dzięki sięgającemu do samej krawędzi ekranowi bezramkowemu o przekątnej 5,2 cala widzisz więcej. Dzięki zintegrowanemu czujnikowi linii papilarnych umieszczonemu z tyłu telefonu natychmiast odblokujesz ekran — nikt inny nie będzie mógł tego zrobić. Wyświetlacz ze szkła Corning® Gorilla® Glass, mistrzowskie wykonanie i metalowe wykończenie sprawiają, że Sony XA2 nie tylko pięknie wygląda, ale jest również niezwykle wytrzymała.

Sony XA2 - warszawa tanio

Optymalne brzmienie utworów

Ciesz się dźwiękiem, który kształtują doświadczenia firmy Sony. Nasza technologia Smart Amplifier wspierana rozwiązaniami ClearAudio+ oraz Clear Bass pozwala na precyzyjną optymalizację brzmienia, tak by było słychać każdą nutę.

Wytrzymała bateria

Sony XA2 z baterią o pojemności 3300 mAh nigdy Cię nie zawiedzie. Technologie Smart Stamina, Qnovo Adaptive Charging i Battery Care ciągle monitorują jej kondycję, aby starczała na jeszcze dłużej. Opierając się na dotychczasowym sposobie używania telefonu, technologia Smart Stamina przewiduje czas pozostały do rozładowania baterii oraz informuje o najlepszym momencie na aktywowanie trybu STAMINA. W trybie STAMINA można dostosować zużycie energii, aby móc korzystać ze smartfonu mimo niskiego poziomu naładowania baterii. W przeciwieństwie do większości akumulatorów, których pojemność stopniowo maleje, nasza bateria charakteryzuje się dłuższą trwałością użytkową. Technologia Qnovo Adaptive Charging i funkcja ochrony baterii dostosowują obciążenie i pozwalają wydłużyć jej optymalne działanie. echnologia Qnovo Adaptive Charging sprawdza stan baterii w trakcie ładowania oraz koryguje natężenie prądu, by chronić jej pojemność. Zapobiega obniżeniu wydajności i wydłuża żywotność baterii. Pozostawienie w pełni naładowanej baterii podłączonej do prądu może spowodować jej uszkodzenie. Funkcja ochrony baterii przerywa ładowanie po osiągnięciu 90%, a doładowanie do 100% następuje bezpośrednio przed rozpoczęciem korzystania z telefonu. Dzięki temu bateria dłużej zachowuje maksymalną pojemność.

Sony XA2 - warszawa tanio

Sony XA2
Call Now Button