Sony Xperia Z3 Lublin

Dla tych, którzy chcą żyć pełnią życia.

Zaawansowana konstrukcja i najlepsza wodoszczelność

Xperia Z3 oferuje niesamowite możliwości — w deszczowe ni możesz z nim biegać, a podczas słonecznych wakacji kąpać się w basenie. Dzięki najwyższej klasie wodoszczelności* smartfonu możesz z niego korzystać podczas ulewy lub robić zdjęcia pod wodą. Smartfon Xperia Z3 z Androidem w wyjątkowo cienkiej obudowie i ramie z aluminium stanowi idealne połączenie trwałości i atrakcyjnego wyglądu.

 

Wyświetlacz: 5,2” Full HD TRILUMINOS
Bateria: 3100 mAh
Pamięć wbudowana: 16 GB
Karty pamięci: do 128 GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 4.4 KitKat
Procesor: Qualcomm Snadragon 2,5 GHz, 4 rdzenie
Aparat: 20,7 Mpx
Przedni aparat: 2,2 Mpx
NFC, Bluetooth 4.0, Wi-Fi Hotspot, odporność na wodę i pył
Waga: 152 g

 

Najlepsze technologie kamery i aparatu w Twojej dłoni

Firma Sony wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kamer, wzbogacając smartfon Xperia Z3 o technologie Cyber-shot i Handycam. Możesz uwieczniać ważne momenty w dowolnym oświetleniu, nagrywać stabilnie, będąc w ruchu, i robić wyraźne zdjęcia pod wodą. A może chcesz jeszcze bardziej udoskonalić swoje zdjęcia i filmy? Uwolnij swoją kreatywność dzięki wyjątkowym aplikacjom aparatu Xperia.

Jedyny smartfon obsługujący funkcję PS4™ Remote Play

Pożegnaj się z prostymi grami. Funkcja PS4™ Remote Play na smartfonie Xperia Z3 zapewnia podczas gry prawdziwe emocje znane z konsoli PS4. Możesz łączyć się z każdego pokoju z konsolą PS4 przez domową sieć Wi-Fi i korzystać z ulubionych gier przy użyciu kontrolera DUALSHOCK®4. Xperia Z3 obsługuje najnowsze, najlepsze technologie gier firmy Sony. Dzięki wyjątkowo jasnemu wyświetlaczowi i cyfrowej technologii eliminacji hałasu możesz całkowicie zanurzyć się w świecie gier.

 

Chylimy czoła przed nowym królem wytrzymałości: bateria smartfonu Sony Xperia Z3 jest bezkonkurencyjna pod względem czasu działania.

PhoneArena.com | 22 września 2014 r.

 

Bogato wyposażony smartfon z baterią wystarczającą na dwa dni

Smartfon Xperia Z3 to połączenie najwyższej klasy materiałów i najlepszych technologii firmy Sony, które zapewniają optymalną wydajność przez cały dzień. Wyposażono go w wodoszczelny aparat, nowe możliwości grania i baterię wystarczającą na dwa dni pracy.

 

Sony Xperia Z3 Lublin

Sony Xperia Z3
Call Now Button