Sony Xperia Z5 Compact Lublin tanio

Twój idealny pomocnik

Wielkie innowacje, mały smartfon

Xperia Z5 Compact nie stawia przed Tobą żadnych ograniczeń. Wszystko zależy od tego, jak wykorzystasz jego możliwości. Nasz najlepszy kompaktowy smartfon ma wszystkie funkcje swoich większych kolegów, ale można go wygodnie używać na co dzień. Jego kolor łatwo dopasujesz do swoich preferencji, a nasze innowacje pozwolą płynnie korzystać ze wszystkich funkcji. Do tego idealny rozmiar 4,6 cala.

sony-xperia-z5-compact-review-1

Przyciąga spojrzenia

Smartfon Xperia Z5 Compact jest wygodny i poręczny, a dodatkowo zwraca uwagę wyrazistą kolorystyką i atrakcyjnymi detalami — takimi jak precyzyjne wytłoczenie na ramce oraz gładki tył z matowego szkła.

Wyświetlacz: 4.6”
Bateria: 2700 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 200 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System: Android 5.1 Lollipop
Procesor: Qualcomm Snadragon 2,0 / 1,5 GHz, 8 rdzeni
Aparat: 23 Mpx, 8x zoom, pulsacyjna lampa błyskowa LED
Przedni aparat: 5 Mpx, video Full HD
NFC, GPS, 4G LTE, czytnik linii papilarnych, odporność na wodę i pył
Waga: 138 g

To tylko woda

Wodoodporna konstrukcja ogranicza ryzyko uszkodzenia. Trochę wody nie powinno zaszkodzić. Xperia Z5 Compact został stworzony, aby przetrwać przypadkowy kontakt z wodą. Nie musisz martwić się o nagłe zachlapania czy niespodziewany deszcz.

Sony Xperia Z5 Compact Lublin tanio

Telefon, który naprawdę Cię zna

Przycisk zasilania smartfonu Xperia Z5 Compact ma zintegrowany czytnik linii papilarnych. Dla wygody umieszczono go z boku, więc wystarczy podnieść telefon, aby odblokować go jednym ruchem.

Szukasz „prawdziwego” aparatu? Oto on

Smartfon Xperia Z5 Compact skonstruowano przy użyciu tych samych technologii, które są używane w czołowych aparatach cyfrowych Sony. Nasz 23-megapikselowy aparat wyposażyliśmy w superszybką funkcję automatycznej ostrości i dokładniejszy mechanizm powiększania. Zdjęcia są ostrzejsze i wyraźniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wystarczy jedna próba

Fotografuj akrobatyczne pozy i niesamowite wyczyny zwierzaków. Xperia Z5 Compact wykonuje zdjęcie natychmiast, a nie z opóźnieniem. Wzięliśmy przykład z lustrzanek cyfrowych, więc nasza nowa funkcja automatycznej ostrości jest superszybka (0,03 s) i bardzo dokładna.

Sony Xperia Z5 Compact Lublin tanio

Noce i dnie

Dzięki wydajnej baterii energii nie zabraknie Ci nawet przez dwa dni. Jedno naładowanie umożliwia korzystanie z telefonu Xperia Z5 Compact nawet przez dwa dni**. Gdy konieczne jest naładowanie baterii, Xperia Z5 Compact oferuje tryb szybkiego ładowania, w którym już po 10 minutach bateria ma energię na godziny pracy.

Sony Xperia Z5 Compact
Call Now Button