Telefony Lublin Plaza. Serwis, akcesoria, nakładki, komis, skup telefonów nowych i używanych. Konkurencyjne ceny, najszersza oferta urządzeń i akcesoriów spośród sklepów z telefonami w Lublinie!

Twoja historia nigdy nie wyglądała tak dobrze.

Rewolucyjny aparat i innowacyjna konstrukcja. Smartfon, który robi idealne zdjęcia za każdym razem.

Istota piękna

Wygląd telefonu Xperia Z5 wyróżnia go na tle innych modeli. Metalowa ramka z precyzyjnie wykonanym grawerunkiem. Gładka i prosta obudowa. Przyjazna dla oka i chłodna w dotyku tylna część obudowy wykonana z matowego szkła.

Telefony Sony Xperia Z5 Lublin Plaza, I. piętro, obok sklepu Smyk. Wodoodporny telefon z najlepszym na rynku aparatem, doskonałym do robienia zdjęć w nocy.

Deszcz to nie problem

Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja pozwala na korzystanie z urządzenia podczas deszczu.

Czasami nie da się uniknąć deszczu albo przypadkowego wrzucenia telefonu do zlewu czy zalania go przewróconym napojem. Xperia Z5 ma czołową na rynku wodoodporną konstrukcję firmy Sony oraz stopień ochrony IP68. Niewielka ilość wody nie powinna być zmartwieniem.

Wyświetlacz: 5.2” Full HD TRILUMINOS
Bateria: 2900 mAh
Pamięć wbudowana: 32 GB
Karty pamięci: do 200 GB
Pamięć RAM: 3 GB
System: Android 5.1 Lollipop
Procesor: Qualcomm Snadragon 2,0 / 1,5 GHz, 8 rdzeni
Aparat: 23 Mpx, 8x zoom, pulsacyjna lampa błyskowa LED
Przedni aparat: 5 Mpx, video Full HD
NFC, GPS, 4G LTE, czytnik linii papilarnych, odporność na wodę i pył
Waga: 154 g

Uchwyć ulotne chwile dzięki najszybszemu mechanizmowi automatycznej ostrości

Xperia Z5 pozwala wykorzystywać każdą szansę na uwiecznianie wyjątkowych chwil, zanim przeminą. Dzięki hybrydowemu mechanizmowi automatycznej ostrości nasz telefon z najlepszym aparatem stanowi wzór szybkości i precyzji. Matryca o rozdzielczości 23 megapikseli i pięciokrotne powiększenie sprawiają, że Xperia Z5 może rejestrować nawet najbardziej ulotne chwile. Z krystaliczną ostrością. Za pierwszym razem.

Najlepsze jak dotąd wyniki w kategorii zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego

Według oceny smartfonu Xperia Z5 z użyciem DxOMark — uznanego branżowego standardu pomiarów i oceny jakości obrazu stosowanego dla aparatów i obiektywów.

Telefony Sony Xperia Z5 Lublin Plaza, I. piętro, obok sklepu Smyk. Wodoodporny telefon z najlepszym na rynku aparatem, doskonałym do robienia zdjęć w nocy.

Najlepsza technologia firmy Sony do zdjęć w słabym świetle w telefonach z aparatem

Telefon Xperia Z5 pozwoli Ci uwiecznić urok nocy. Przetwornik obrazu nowej generacji firmy Sony pozwala na utrwalanie przepięknych nocnych scen z zachowaniem wszystkich szczegółów. Zapomnij o nieodłącznych szumach i rozmyciu.

Telefon, który Cię rozpoznaje

Przycisk zasilania urządzenia Xperia Z5 wyposażono w zintegrowany czytnik linii papilarnych. Dla wygody przycisk zasilania umieszczono z boku, więc wystarczy podnieść telefon, aby odblokować go jednym ruchem.

Telefony Sony Xperia Z5 Lublin Plaza, I. piętro, obok sklepu Smyk. Wodoodporny telefon z najlepszym na rynku aparatem, doskonałym do robienia zdjęć w nocy.

Więcej możliwości dzięki baterii pozwalającej na pracę przez dwa dni

Dzięki rewolucyjnej baterii jedno naładowanie telefonu Xperia Z5 pozwala na pracę nawet przez dwa dni. Dzięki temu możesz dłużej słuchać muzyki, rozmawiać godzinami i korzystać z innych funkcji telefonu bez obaw, że rozładuje się zbyt szybko. Gdy konieczne jest naładowanie baterii, Xperia Z5 oferuje tryb szybkiego ładowania, w którym już po 45 minutach bateria ma energię na cały dzień pracy.

Sony Xperia Z5
Call Now Button