Sony XZ3 warszawa

Pierwszy taki smartfon od Sony

Zobacz więcej. Usłysz więcej. Poczuj więcej. Odpocznij od codzienności, zanurzając się w świecie rozrywki dzięki smartfonowi Sony XZ3. W niezwykle smukłej bezramkowej obudowie zachwyci Cię wyświetlacz OLED HDR, głośniki stereo i system wibracji dynamicznej.

Zupełnie nowy świat kolorów

Sony XZ3 zapewnia zachwycający kontrast, głęboką czerń, żywe barwy i doskonałą wyrazistość obrazów. Wszystko to jest możliwe za sprawą technologii HDR i wyświetlacza OLED. W połączeniu z rozdzielczością QHD+ (1440 × 2880 pikseli) pozwalają one cieszyć się niesamowitą rozrywką.

Bezramkowy, smukły, inteligentny

Inteligentna konstrukcja smartfonu Sony XZ3 jest elegancka, trwała i intuicyjna. Daje też łatwy dostęp do rozrywki i najczęściej używanych aplikacji. Rozrywka nawet poza krawędzią ekranu — bezramkowa, zaokrąglona i jednolita konstrukcja smartfonu Sony XZ3 została starannie zaprojektowana, aby dać Ci intuicyjny dostęp do wszystkiego, co lubisz. Smukły szklany ekran OLED doskonale leży w dłoni, zupełnie tak, jakby był do niej stworzony — ponieważ właśnie tak jest. Tak idealne dopasowanie udało się nam uzyskać dzięki przełomowej zaokrąglonej konstrukcji 3D. Wybierz kolor pasujący do swojego stylu: czerń, białe srebro, zieleń lasu lub bordową czerwień.

Wyświetlacz: IPS TFT, 6.0”, 1440 x 2880 px
Bateria: 3330 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 9 Pie
Procesor: Qualcomm Snapdragon 845 (2.7 GHz x 8 rdzeni)
Aparat: 19 Mpx
Drugi aparat: 13 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, Szybkie ładowanie, odporność na wodę i pył, USB Typ-C

Uwiecznij nieoczekiwane chwile

Sony XZ3 ma aparat z systemem Motion Eye™ o rozdzielczości 19 MP oraz funkcję AI w urządzeniu Xperia™. Aparat przewiduje, co chcesz sfotografować, i odpowiednio reaguje, ułatwiając robienie profesjonalnie wyglądających zdjęć nawet podczas dynamicznego ruchu. Z łatwością robi zachwycające zdjęcia dzięki najlepszym technologiom fotograficznym znanym z aparatów Sony.

Sony XZ3 warszawa

Filmuj jak profesjonalista w jakości 4K HDR

Nagrywaj filmy z najdrobniejszymi szczegółami w jakości 4K HDR2, a także sceny nocne i z oświetleniem z tyłu pełne autentycznych barw. Możesz też filmować w bardzo zwolnionym tempie z prędkością 960 kl./s w rozdzielczości Full HD.

Zupełnie nowa jakość dźwięku w smartfonie

Słuchaj muzyki w jakości, na jaką zasługuje. Dzięki technologiom High-Resolution Audio3 i DSEE HX™ przybliżysz jakość utworów do oryginalnych nagrań, a technologia LDAC sprawia, że wszystko brzmi świetnie, nawet podczas słuchania muzyki bezprzewodowo.

Sony XZ3 warszawa

Moc dająca większe możliwości

Wydajność i duża prędkość działania tego smartfonu sprawią, że będziesz cieszyć się rozrywką przez cały dzień i wykonasz wiele zadań jednocześnie. Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 845 Mobile Platform z łatwością radzi sobie z aplikacjami, filmami, grami itp.

Bateria o długiej żywotności

Żywotna bateria smartfonu Sony XZ3 pozwala cieszyć się rozrywką jeszcze dłużej. Tryb Smart Stamina działa z wyprzedzeniem, aby zapewnić energię na jeszcze dłużej, a technologia Qnovo Adaptive Charging i funkcja ochrony baterii wydłużają jej żywotność.

Sony XZ3 warszawa

Sony XZ3
Call Now Button