sklep internetowy gsm
pozostaniesz FIT

Dobra waga elektroniczna to nie tylko kilogramy. Dobra waga elektroniczna to odpowiednie promorcje substacji w organizmie. Kardio KT-EF912 OROMED to coś co pomoże zapanować nad właściwym rozkładem tych czynników, abyś nie tylko był fit, ale przede wszystkim dobrze się czuł.

Alityczna szklana waga elektroniczna KT-EF912 z funkcją pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie oraz ze wskaźnikiem dziennego zapotrzebowania kalorycznego

Dokładność pomiarów

Kardio KT-EF912 OROMED to bardzo dokładna elektroniczna waga łazienkowa. Waży z dokładnością do 100g. Obsługa wagi jest niezwykle prosta. Urządzenie posiada wygodne, precyzyjne przyciski oraz wyświetlacz najnowszej generacji dający czytelny obraz nawet przy bardzo jasnym świetle. Mierzy zawartość tkanki tłuszczowej i wody w organizmie w zależności od wzrostu, wagi i płci. Pozwala określić zalecaną masę ciała i zoptymalizować dietę i program do ćwiczeń. Dokładne rozpoznanie kompozycji ciała (obliczenie beztłuszczowej masy ciała, masy tłuszczowej oraz zawartości wody) pozwala poprawnie ocenić nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie. Szczegółowy opis procesu identyfikacji kompozycji ciała znajduje się w instrukcji obsługi wagi.

Specyfikacja

Waga elektroniczna KT-EF912 posiada Czytelny wyświetlacz LCD, ponadto dokonuje analitycznego pomiar ciała pod względem zawartości wody, zawartosci tkanki tłuszczowej, zawartości tkanki mięśniowej, zawartości tkanki kostnej, szacowanej ilości do spożycia KCAL. Elektrody przepuszczajĄ impuls elektromagnetyczny do pomiaru zawartości procentowej tkanek.

Pomiar wody w organizmie

Bardzo ważny przy długookresowej kontroli masy ciała jest pomiar wody w organizmie. Pozwala on na odróżnienie spadku masy ciała od spadku zawartości wody w organizmie. Skokowy spadek zawartości wody w organizmie może występować na przykład po intensywnym treningu aerobowym, przebywaniu w saunie itp. Urządzenie pokazuje zawartość wody w organizmie w procentach. Tabela zawarta w instrukcji obsługi wagi informuje o poprawnym stanie nawodnienia organizmu w zależności od wzrostu, płci i wieku.

Pomiar tkanki tłuszczowej

Pozwala przy długookresowej kontroli stwierdzić, czy kroki podjęte w celu jej redukcji przynoszą odpowiednie efekty.

Skuteczność odchudzania

Tabela zawarta w instrukcji obsługi wagi informuje o poprawnej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie w zależności od wzrostu, płci i wieku. Po zakończeniu kuracji pozwoli ona na systematyczną kontrolę mającą na celu utrzymanie osiągniętych w czasie kuracji wyników.

Sprawdź też inne ciekawe akcesoria polepszające życie, odwiedź nasz sklep już dziś.

waga elektroniczna

Z naszymi wagami
Call Now Button