Serwis telefonów Xioami

Czy wiedziałeś, że wymiana szybki Xiaomi w większości modeli z rodziny Redmi Mi to rozwiązanie doraźne? Profesjonalny serwis zawsze powinien zaproponować wymianę wyświetlacza razem z szybką. Oczywiście wymiana samej szybki wydaje się tańsza, niestety to zdecydowanie gorsze rozwiązanie, które może w ostatecznym rachunku okazać się dużo kosztowniejsze. Dlaczego?

Serwis Xiaomi

tel. 503 722 939 – sklep

tel. 514 033 998 – serwis

Serwis Xiaomi Arkadia

Wymiana szybki Xiaomi

Przede wszystkim wymiana samej szybki w wielu modelach Xioami często jest niemożliwa. Mimo, że na rynku jest duża dostępność szybek to praktycznie nikt nie podejmie się jej wymiany szczególnie w droższych modelach, gdzie odklejenie tego elementu od LCD graniczy z cudem. Ma na to wpływ rodzaj przyklejenia szybki do wyświetlacza. Wyobraźmy sobie sklejone dwie kartki  zwykłym klejem do papieru, spróbujmy je po kilku dniach odkleić bez uszczerbku. Na 99 prób ze 100 kartki zostaną rozerwane mimo przeróżnych wyszukanych sposobów odklejenia. Podobnie jest z wyświetlaczami. Próba odklejenia LCD od szybki zakończy się uszkodzeniem wyświetlacza, co doprowadzi i tak do wymiany całego wyświetlacza wraz z szybką.

Wymiana szybki Xiaomi – cena a jakość

Druga strona medalu to jakość naprawy. Nawet jeśli komuś uda się odkleić, a następnie wymienić uszkodzoną szybkę, po pewnym czasie mogą pojawiać się problemy z panelem dotykowym. Szybka może się sama odklejać. Poprzez nieszczelności dostaną się zanieczyszczenia na wyświetlacz, a sam dotyk może nie być precyzyjny. Dlatego jeśli planujesz korzystać jeszcze przez jakiś czas ze swojego Xioami nie warto oszczędzać. Przykładowo cena wymiany całego wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 7 nie jest o wiele droższa od ceny wymiany samej szybki. A zyskujesz pewność, że pozostawisz telefon w serwisie  to tylko raz.

Autoryzowany Serwis Xiaomi

Jedyn z niewielu autoryzowanych serwisów Xioami w Polsce znajduje się w Warszawie. W związku na dużą ilość napraw z całego kraju naprawa tam wiąże się niestety z długim okresem oczekiwania oraz pewnymi niedogodnościami dotyczącymi logistyki. Nasz serwis Xiaomi w Warszawie jako jeden z nielicznych specjalizuje się w naprawach wyświetlaczy. Cena wymiany wyświetlacza jest zawsze konkurencyjna względem innych serwisów, a jakość usługi zdecydowanie wyższa. Dlatego skontaktuj się z nami już dziś

Call Now Button