sklep internetowy gsm

prosto do celu

Xblitz Park View Ultra jest profesjonalnym wideorejestratorem montowanym w lusterku wstecznym samochodu, który uchwyci każdy szczegół na drodze. Dodatkowo, jest on wyposażony w dodatkową kamerę cofania.

Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym menu urządzenia, które obsługuje cztery języki.

Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 5 cali.

akcesoria na telefony

Niemozorny

Wideorejestrator Xblitz Park View Ultra nie zajmuje dodatkowego miejsca w twoim samochodzie, ponieważ kamera samochodowa jest montowana w miejscu lusterka wstecznego i skutecznie je zastępuje. Dzięki temu rozwiązaniu, żadne dodatkowe urządzenie nie zasłania twojego pola widzenia i możesz skupić się na jeździe.

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania.

Optyka

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Potężny, szklany obiektyw 6G posiada kąt widzenia 170 stopni który zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra.

Dzięki dodatkowej, tylnej kamerze cofania, Xblitz Park View Ultra dba również o bezpieczeństwo twojego samochodu, gdy parkujesz. Dzięki obrazowi w rozdzielczości 720p i kątowi widzenia wynoszącemu 12 stopni, możesz ujrzeć, czy przy cofaniu ryzykujesz uderzeniem samochodu o coś, czego nie widzisz przez tylną szybę.

Pamięć

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Park View Ultra korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie – funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

sklepkom.pl

Ochrona

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz Park View Ultra.

Lusterko wsteczne Xblitz Park View Ultra

Wideorejestrator Xblitz Park View Ultra jest w kształcie lusterka wstecznego. Pełni tę rolę równie dobrze, co lusterko które miałeś zawsze w swoim samochodzie. Wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala znajduje się po prawej stronie lusterka, dzięki czemu możesz widzieć odbicie drogi za sobą oraz materiał wideo drogi znajdującej się przed tobą w tym samym czasie. Twoje bezpieczeństwo jest zapewnione z obu stron dzięki kamerze samochodowej Xblitz Park View Ultra.

Dźwięk

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Park View Ultra posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

sklepkom.pl

Wytrwałość

Kamera samochodowa Xblitz Park View Ultra jest bardzo odporna na ekstremalne temperatury. Może być przechowywana w pomieszczeniach o temperaturze sięgającej od -30 do 70 stopni Celsjusza, nie uszkadzając jej. Możesz więc zostawić swoje auto na parkingu, zarówno zimą jak i latem, i nie przejmować się, że urządzeniu coś się stanie z powodu nagrzania słońcem czy wychłodzenia gdy twój samochód pokryje warstwa śniegu. Kamera działa w zakresie temperatury od -10 do 50 stopnii Celsjusza. Nawet w srogie zimy i letnie upały możesz nagrywać zdarzenia na drodze bez najmniejszego problemu.

Zastosowania

Wideorejestrator Xblitz Park View Ultra sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

 

Sprawdź też inne ciekawe akcesoria polepszające życie, odwiedź nasz sklep już dziś.

 

akcesoria na telefony

Written by @Kom