Xiaomi MI 8 warszawa

Flagowiec Xiaomi 2018

Lekki i zakrzywiony na wszystkich czterech bokach, niesamowity w dotyku, korpus z zaokrąglonymi krawędziami w ramce ze stopu aluminium serii 7000. Poznajcie Xiaomi MI 8 – flagowiec Xiaomi 2018 roku.

Ekran

Pełnoekranowy wyświetlacz Xiaomi Mi 8 ma przekątną 6.21″. Imponujący rozmiarami ekran pokrywa aż 86,68% powierzchni przedniego panelu. Ekran o proporcjach 18,7:9 z bezramkową konstrukcją, zapewnia idealny komfort podczas użytkowania w rozdzielczości 2248×1080. Teraz możesz skupić się na pracy, dzięki szerokiej gamie kolorów DCI-P3, wyświetlanych na matrycy Super AMOLED w kontraście 60 000:1.

Xiaomi MI 8 warszawa

Dwupasmowy GPS

Xiaomi Mi 8 to pierwszy inteligentny telefon wyposażony w GPS obsługujący dwa pasma częstotliwości. Dzięki skoordynowaniu sygnałów L1 i L5 dokładność poprawia się do niespotykanych wcześniej poziomów.

Wyświetlacz:  AMOLED, 6,21”, 1080 x 2248 px
Bateria: 3400 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB
Pamięć RAM: 6 GB
System: Android 8.0 OreO
Procesor: Qualcomm Snapdragon 845 (2.8 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 12 Mpx, 20 Mpx
Drugi aparat:  12 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, drugi aparat, szybkie ładowanie, Czytnik linii papilarnych, Dual SIM

Podwójny aparat z zoomem optycznym

Xiaomi Mi 8 posiada podwójny aparat AI z zoomem optycznym. Duże piksele 1,4μm rozjaśni i wydobędzie szczegóły zdjęć nocnych. Funkcja automatycznego ustawiania ostrości w trybie Dual-Rig pozwala na szybkie robienie zdjęć przez aparat Mi 8. Z łatwością wykonuj portrety z oświetleniem podobnym do studyjnego, zasilanym przez sztuczną inteligencję

Xiaomi MI 8 warszawa

Przedni aparat 20MP

Potężne możliwości analityczne łączą się z technologią dużych pikseli (1,8μm, Super Pixel 4-w-1), aby uzyskać wyraźniejsze i jaśniejsze selfie. Nowo zmodernizowany 3D Beautify wykorzystuje AI do rozmycia tła za pomocą jednej kamery – to tak, jakby każde ujęcie zostało zrobione w profesjonalnym zaciszu studia. AI analizuje każdą funkcję twarzy i tworzy model 3D, który wykorzystuje do podkreślania cech i uchwycenia najlepszego siebie. Może nawet wykryć kąt robienia zdjęcia, aby upewnić się, że twoje selfie są zawsze naturalne.

Flagowy procesor

Snapdragon™ 845 to kolejny krok naprzód w zakresie perfekcji ze strony Qualcomm®. Niezależnie od tego, czy przełączasz się pomiędzy wieloma aplikacjami czy walczysz z wrogiem w intensywnej grze, ten procesor jest niezbędnym narzędziem.

Xiaomi MI 8 warszawa

Xiaomi MI 8
Call Now Button