Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Każdy choć raz w życiu marzył o skonstruowaniu swojego własnego wynalazku. Teraz wcielenie się w rolę inżyniera nie będzie problemem – Mi Bunny Robot Builder to interaktywny, sterowany robot, którego najpierw trzeba samodzielnie zbudować z aż 978 części, by później zacząć programowanie i prawdziwą, edukacyjną zabawę.

Dinozaur, samolot, czy robot?

Konstruktor nie musi się ograniczać jedynie do zbudowania robota – Mi Bunny Robot Builder to zestaw, który umożliwi także skonstruowanie samolotu, czy dinozaura. Dzięki wielu funkcjom nie będą to tylko figurki, w bardzo prosty sposób można zaprogramować ich ruchy. Nie ma konieczności, by wpisywać pojedyncze linijki kodu, wystarczy przeciągnąć gotowe polecenia bezpośrednio ze smartfona. Podczas korzystania z aplikacji można rozpocząć naukę programowania, przez którą użytkownika przeprowadzi seria samouczków.

System utrzymywania równowagi

Robot Xiaomi napędzany jest przez procesor CPU, a jego działanie oparte jest na autorskim systemie operacyjnym, co pozwala na wykonywanie skoordynowanych działań. Cztery porty USB typu C pozwalają na łączenie z innymi częściami, ale także zapewniają zasilanie. Mechanizm samowyważający gwarantuje stabilność robotowi, nawet po zetknięciu z przeszkodą. Dwa, szybkie, bezszczotkowe silniki sprawią, że konstrukcja utrzyma przedmiot cięższy od siebie o 3 kilogramy, a przeciążeniom będzie zapobiegał enkoder fotoelektryczny, który uruchomi tryb jałowy w momencie zatrzymania.

Nauka programowania z Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Mi Bunny Robot Builder spodoba się nie tylko konstruktorom, dając okazję do dalszej zabawy po zbudowaniu postaci. Aplikacja zgodna z Androidem i iOS pozwala na ustalenie sekwencji ruchów i działań. Można zaplanować ścieżkę, którą przejedzie robot bądź prowadzić go za pomocą kontrolera, ustawiać silniki samolotu przy wtórze efektów dźwiękowych i wiele innych. To idealny zestaw, który będzie wprowadzeniem do świata programowania. Kto wie, może w przyszłości mały użytkownik zasłynie jako projektant innowacyjnych, nowych rozwiązań?

Sprawdź też inne ciekawe akcesoria polepszające życie, odwiedź nasz sklep już dziś.

Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Brakuje Ci tylko
Call Now Button