sklep internetowy gsmdom mądrzejszym

Xiaomi Roborock S6 to nowoczesny robot mopująco-sprzątający. Ten bezworkowy odkurzacz w kolorze białym lub czarnym jest wyposażony w silnik o mocy 58W i ssania 2000Pa. Litowo-jonowy akumulator zapewnia możliwość pracy do 180 minut. Sprawdź już dziś ofertę w naszym sklepie.

Xiaomi Roborock S6

Delikatne szczotki

Główna szczotka Xiaomi Roborock S6 wykonana została z włosia DuPont, które charakteryzuje się miękkością i elastycznością. Delikatnie sprząta podłogę, zachowując wysokie standardy czystości. Dodatkowo robot wyposażony został w pięcioramienną szczotkę boczną. Odpowiednia liczba ramion wpływa na skuteczność zagarniania zanieczyszczeń przy ścianach i meblach.

Fltr HEPA

Xiaomi Roborock S6 posiada dwa pojemniki – na wodę o pojemności 150ml i na kurz 480ml. W koszu na zanieczyszczenia znajduje się filtr klasy Hepa, zatrzymujący wszelkie cząsteczki kurzu przed wydostaniem się na zewnątrz. To dobre rozwiązanie dla osób mających alergię, jak i dla małych dzieci, które bez obaw będą mogły raczkować po czystej podłodze

Funkcjonalność

Robot Xiaomi Roborock S6 to ulepszona, cichsza wersja od poprzedniego modelu z tej serii. Posiada dwie funkcje – mopującą i sprzątającą. Wyposażony jest w 10 jednorazowych nakładek do mopa i dwie ściereczki z mikrofibry, które nadają się do czyszczenia na mokro. Warto jednak zaznaczyć, że na gładkich powierzchniach robot ogranicza siłę zasysającą do minimum, co zapewnia mu wyjątkowo cichy tryb pracy, tylko 35dB.

Laserowy pomiar odległości

Xiaomi Roborock S6

Aplikacja Mi Home daje użytkownikowi dostęp do podglądu w czasie rzeczywistym, ze szczegółową ścieżką sprzątania urządzenia. Xiaomi Roborock S6 wykorzystuje rozwinięte algorytmy, w tym nawigację laserowego pomiaru odległości – Laser Distance System. Pozwala ona na monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. Robot zapamiętuje naniesione strefy oraz pozwala na zapisanie planu konkretnej przestrzeni.

Zabezpieczenia i czujniki w Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Robrorock S6 posiada system zabezpieczeń, który zmniejsza ryzyko zniszczenia czyszczonej powierzchni, jak i samego urządzenia. Konstrukcja lasera oparta jest o mechanizm zapobiegający możliwości uszkodzenia, np. w przypadku uderzenia o meble. Natomiast 14 czujników zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla otaczających go przedmiotów.

Xiaomi Roborock S6 to robot, który polubią zapracowane osoby, ceniące ciche i komfortowe rozwiązania. Oprócz tego sprawdzi się w domu pełnym dzieci, gdzie drobne porządki są wykonywane codziennie, a brak zanieczyszczeń jest szczególnie ważny.

Producent Xiaomi
Gwarancja 2 lata w serwisie zewnętrznym
rodzaj robot mopujący
robot odkurzający
moc ssania 2000 Pa
moc silnika 58 W
funkcje pamięć wielu map
planowanie sprzątania
powrót do miejsca rozpoczęcia pracy
powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika
regulowana prędkości przepływu wody
sprzątania w kształcie litery „Z”
sprzątanie strefowe
szamoczynne ładowanie
tryb spot
tworzenie map wnętrz
wysokość 9.65 cm
szerokość 35 cm
kolor biały
wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika tak
automatyczny powrót do stacji dokującej tak
komunikacja dedykowana aplikacja
komunikaty głosowe w języku angielskim
moduł Wi-Fi
rodzaj worka bezworkowy
rodzaj filtrów HEPA
pojemność worka/pojemnika 0.6 l
zasilanie akumulatorowe
napięcie akumulatora 14.4 V
rodzaj akumulatora litowo-jonowy
czas pracy 180 min
zabezpieczenia przed przegrzeniem | przed zwarciem
konstrukcja 5-cio ramienna szczotka rogowa
szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów
turboszczotka z gęstego włosia
wyposażenie standardowe 10 nakładek mopa jednorazowego użytku
2 filtry HEPA
2 ściereczki z mikrofibry do pracy na mokro
6 szt. filtrów dyszy wodnej
stacja dokująca
szczotka czyszcząca
wirtualna ściana
zasilacz
zbiornik na wodę
dodatkowe informacje 14 czujników
funkcje Smart Home tak

 

Sprawdź też inne ciekawe akcesoria polepszające życie, odwiedź nasz sklep już dziś.

 

Xiaomi Roborock S6

Sprawiamy
Call Now Button