Huawei P10 - warszawa tanio

kolor · styl · innowacja

Huawei P10 to arcydzieło wzornictwa. Idealnie gładka i płaska obudowa z wykończonymi diamentowym szlifem krawędziami, świetnie leży w dłoni. Jej nieskazitelna powierzchnia nie ma żadnych zbędnych, wypukłych elementów.

Zostań Liderem

PANTONE Color Institute ustanawia globalne trendy w dziedzinie kolorów. Teraz Huawei P10 wyznacza trendy wśród smartfonów. PANTONE + HUAWEI. Wyjątkowe partnerstwo, które doda kolorów Twojemu światu. Idealnie gładka i płaska obudowa z wykończonymi diamentowym szlifem krawędziami, świetnie leży w dłoni. Jej nieskazitelna powierzchnia nie ma żadnych zbędnych, wypukłych elementów. Prosty styl telefonu Huawei P10 bazuje na ultracienkiej 7-milimetrowej lekkiej obudowie, w której zamontowano podwójny aparat na równi z tylną pokrywą, którą uatrakcyjniono gładkimi zaokrągleniami. Czytnik linii papilarnych — teraz ukryty pod przednią szybką —ułatwia nawigację, zapewnia więcej miejsca na ekranie i zwiększa szybkość reakcji na dotyk. Wygoda w połączeniu z minimalistycznym wzornictwem. Zamontowane w telefonie HUAWEI P10 moduły fotograficzne 12 + 20 Mpx są wyrównane z tylną pokrywą. Uproszczony wklęsły przycisk zasilania chroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia i zapewnia HUAWEI P10 elegancki wygląd.

Wyświetlacz: IPS TFT, 5.1”, 1080 x 1920 px
Bateria: 3200 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB
Pamięć RAM: 4 GB
System: Android 7.0 Nougat
Procesor: Kirin 960 (2.4 GHz x 8 rdzeni)
Aparat: 20Mpx, 12 Mpx
Drugi aparat: 8 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC, LTE, drugi aparat, USB Typ-C, Szybkie ładowanie

Huawei P10 - warszawa tanio

Artystyczne portrety w stylu Huawei P10

Uwolnij swoją kreatywność! Podwójny aparat drugiej generacji firmy Leica wykorzystuje precyzyjną, trójwymiarową technikę wykrywania twarzy. Potrafi uchwycić więcej światła i detali dając portretom wrażenie głębi i niespotykaną jakość pozwalającą na wykonywanie artystycznych portretów w stylu Leica. Po raz pierwszy przedni aparat wyposażono w soczewki stworzone we współpracy z firmą Leica! Przedni aparat Leica chwyta dwa razy więcej światła, dzięki czemu robi najlepsze selfie zarówno w dzień, jak i w nocy. Dodatkowo gdy w kadrze znajduje się więcej osób, P10 automatycznie włącza tryb szerokokątny, żeby wykonać zdjęcie grupowe.
Wbudowany w smartfon Huawei P10 aparat Leica Dual Camera 2.0 jest wyposażony w dwa obiektywy SUMMARIT-H z przysłoną o wartości F2,2. Efekt: zdjęcia w rozdzielczości 4 K, 12 + 20 Mpx, optyczna stabilizacja obrazu. Wyjątkowa jakość fotografii w słabym świetle. Widząc świat wyraźniej, możesz docenić jego piękno.

Huawei P10 - warszawa tanio

Rewolucyjna piękność

Uczenie maszynowe i ultraszybki procesor Kirin 960 utrzymują smartfon Huawei P10 w szczytowej formie. Dodatkowa technologia Huawei Ultra Memory przydziela, odzyskuje i kompresuje pamięć, dbając, aby Twoje aplikacje ładowały się jeszcze szybciej. Huawei Ultra Memory za pomocą uczenia maszynowego optymalizuje szybkość działania i czas reakcji P10, rezerwując pamięć dla najważniejszych dla Ciebie aplikacji. Efekt: P10 jest szybszy i bardziej wydajny przy wykonywaniu wielu zadań naraz. W smartfonie Huawei P10 szybsze i stabilniejsze połączenia oferuje moduł Wi-Fi 2 x 2 MIMO, który dodatkowo zapewnia lepszy zasięg i lepszą penetrację ścian.

Huawei P10 - warszawa tanio

Superszybkie ładowanie

Smartfon P10 wyposażono w baterię o pojemności aż 3 200 mAH (TYP) z technologią HUAWEI SuperCharge. Dzięki 5-bramkowej ochronie ładowanie jest szybkie i bezpieczne.

Huawei P10
Call Now Button