Huawei P20 Pro warszawa tanio

Sztuka światła

Huawei P20 Pro jest pierwszym smartfonem na świecie, który oferuje taką obudowę. Zakrzywiony korpus wykonany z wysokiej jakości aluminium pokrywają trójwymiarowe tafle hartowanego szkła. Działają one jak pryzmat, który emituje łagodny strumień. Efekt ten oferuje Huawei P20 Pro w każdej wersji kolorystycznej: czerń, błękit, fiolet. Dzięki obudowie wykonanej z utwardzonego szkła 3D elegancja spotyka trwałość. Kształt telefonu został precyzyjnie zaprojektowany, dzięki czemu urządzenie doskonale leży w dłoni i jest łatwe w obsłudze. HuaweiP20 Pro jest odporny na trudne warunki. Posiada stopień ochrony IP67 przed pyłem i wodą, teraz bez obaw zrobisz zdjęcia w deszczu.

Huawei P20 Pro warszawa tanio

Nowy ekran FullView

Huawei P20 wyróżnia się stylową obudową oraz nowoczesnym ekranem panoramicznym FULLVIEW 2.0 o rozdzielczości Full HD+ 2280 na 1080. Zwiększenie przekątnej ekranu do 5,8” procentuje dodatkowymi korzyściami: na ekranie możesz podglądać więcej plików. Jednocześnie wąskie i mocne ramki gwarantują, że smartfon jest kompaktowy, idealnie dopasowany do dłoni i prosty w obsłudze. Praktycznym rozwiązaniem jest także tryb ochrony oczu oraz możliwość dostosowywania jasności ekranu do otoczenia.

Wyświetlacz: Oled, 6.1”, 1080 x 2240 px
Bateria: 4000 mAh
Pamięć wbudowana: 64GB, 128GB
Pamięć RAM: 6 GB
System: Android 8.1 Oreo
Procesor: HiSilicon Kirin 970 (2.36 GHz x 8 rdzeni)
Aparaty: 40 Mpx, 8 Mpx, 20 Mpx
Drugi aparat: 24 Mpx
Obsługuje: trzeci aparat, USB Typ-C, Szybkie ładowanie, odporność na wodę i pył

 

Potrójny aparat Leica

Huawei P20 Pro przesuwa dotychczasowe granice mobilnej fotografii! Jako pierwszy smartfon na świecie, został wyposażony w aparat fotograficzny z potrójnym obiektywem Leica i równie rewolucyjnym – siedmiowarstwowym – systemem inspirowanym specjalną kinetyką światła. Wszystko po to, by rejestrować szczegółowe, wielokolorowe i zjawiskowe obrazy. Duża w tym zasługa specjalnej funkcji, która umożliwia aż pięciokrotny „ZOOM”.

Potrójny aparat zainstalowany na tylnej obudowie Huawei P20 Pro oferuje niewyobrażalną rozdzielczość! Pierwszy z trzech obiektywów ma aż 40 megapikseli. Dzięki temu HUAWEI P20 Pro powinien wykonywać wysokiej jakości zdjęcia nie tylko za dnia, ale też wieczorem, a nawet nocą, kiedy oświetlenie jest jeszcze słabsze.

Dzięki systemowi obiektywów z zoomem Leica HuaweiP20 Pro może osiągnąć 5-krotny zoom hybrydowy. Dzięki temu uzyskasz znakomite rezultaty, robiąc zdjęcia z dużej odległości.

Huawei P20 Pro warszawa tanio

Sztuczna inteligencja w stabilizacji obrazu

Dotychczas fotografowanie nocą wymagało unieruchomienia smartfona. Huawei P20 Pro daje większy komfort, oferując funkcję „SUPER NIGHT”. Funkcja ta jest zasilana sztuczną inteligencją. Stabilizuje obraz nawet przez osiem sekund, a zdjęcia wykonane nawet przy słabym oświetleniu są wyraźne i zachwycające. Stabilizacja powinna być pomocna także podczas nagrywania materiałów wideo.

Spowolnij czas do 960 klatek na sekundę, dzięki trybowi 960 fps Super Slow Motion. Uchwyć najważniejsze momenty, zanim staną się przeszłością.

Przedni aparat 24 Mpix sprawi, że każde zdjęcie będzie oszołamiające.

Dłuższy czas działania

Smartfon Huawei P20 Pro jest wyposażony w baterię o bardzo dużej pojemności, która działa długo na jednym ładowaniu. Dzięki technologii Huawei SuperCharge baterię o pojemności 4 000 mAh naładujesz w mgnieniu oka

Huawei P20 Pro warszawa tanio

Huawei P20 Pro
Call Now Button