telefony lublin plaza lg

Piękno z każdej strony

TYLNI PRZYCISK

Smartfon L Bello opracowano zgodnie z charakterystyczną koncepcją wzorniczą LG, dzięki czemu jest zarówno piękny, jak i łatwy w użyciu. Ze względu na stosowany przez firmę LG przycisk tylny, projektanci mogli zrezygnować z przycisków bocznych, zapewniając elegancki wygląd oraz wygodną obsługę smartfona.

GESTURE SHOT – WYZWALANIE MIGAWKI GESTEM

Masz dosyć autoportretów z niezgrabnymi pozami? Dzięki funkcji Gesture Shot można zrobić autoportret zgodny z zamierzeniem. Aby włączyć funkcję, wystarczy otworzyć dłoń przed obiektywem aparatu. Gdy zaciśniesz pięść, aparat włączy odliczanie zapewniając mnóstwo czasu na przybranie odpowiedniej pozy.

 

Wyświetlacz: Super LCD, 5”
Bateria: 2540 mAh
Pamięć wbudowana: 8 GB
Karty pamięci: do 32 GB
Pamięć RAM: 2 GB
System: Android 4.4.2
Procesor: 1,3 Ghz, 4 rdzeni
Aparat: 8 Mpx
Drugi aparat: 1 Mpx
Obsługuje: GPS, NFC

 

DOTKNIJ I ZRÓB ZDJĘCIE

Aby wykonać zdjęcie aparatem o rozdzielczości 8 MP, wystarczy dotknąć ekran. Gdy tylko dotkniesz dowolne miejsce na ekranie, aparat automatycznie ustawi ostrość i uruchomi migawkę. Dzięki temu zawsze można zrobić zdjęcie w idealnym momencie.

PRZEDNIA LAMPA BŁYSKOWA

Dlaczego przedni aparat nie miałby mieć lampy błyskowej? Z tego powodu firma LG opracowała przednią lampę błyskową. Dzięki wyświetlaczowi pełniącemu funkcję lampy błyskowej można wykonać wyraźny autoportret nawet w ciemności.

smartfony lg bello lublin

CZTERORDZENIOWY PROCESOR 1,3 GHZ

Wydajny i szybki, czterordzeniowy procesor 1,4 GHz pozwala zapomnieć o opóźnieniach i korzystać z większej liczby funkcji na raz.

5,0-CALOWY WYŚWIETLACZ TRUE IPS

Smartfon L Bello jest wyposażony w duży, 5-calowy wyświetlacz True IPS, który gwarantuje zadowolenie z oglądania zdjęć oraz filmów.

telefony lublin plaza lg

BATERIA 2540 MAH

Dzięki baterii o pojemności 2540 mA, największej w tej klasie urządzeń, ze smartfona można swobodnie korzystać przez cały dzień.

LG L Bello
Call Now Button